Svatební dort cena

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, nechala jsem si nacenit svatební dort podle mých predstav. Je potazeny fondanem, tripatrovy pro cca 60 hostu a jsou na něm modelovane kvetiny. Cena je 10 tisic. Není to moc? Děkuji za radu.
Odpovědět
1
2
@luj89 no tak dort mame od cukrarky ktera delala svatebni dort pani Vladce Erbove a myslim si, ze ta by si asi zadne becko neobjednala.....samozrejme kazdy mame jiny vkus.... a ano, zeleny ma pekny napad, me slo o zpracovani
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je opravdu hodně, měli jsme dort pro 100 lidí, ale vyšel by i pro 120 lidí a cena byla 7.500,-!!!!!!!! Posílám foto.
Odpovědět
@vercass07 ten je luxusní
Odpovědět
Profilova fotka
Prezentuji pouze svůj názor a své poznatky, téměř vše co má přívlastek "svatební" je předražené. Z toho důvodu jsem odmítla dát na dort 10tis. Radši jsme investovali do jiných věcí. Dort se sní a proto mi osobně přišlo zbytečně za něj dávat tolik peněz. A tak jsem si nechala udělat dort podle svých představ a za cenu, která mi přišla adekvátní. Dort byl dělaný u paní cukrářky, nikoliv v renomované či profanované cukrářské firmě. Dort byl výborný; udělaný dle našeho přání - v odlehčeném krému (nemám ráda máslové krémy) bylo sezónní ovoce (v každém patře jiné). Cena dortu byla 1.800,-. Je pravdou, že svatba byla před dvěma lety, ale i tak. Zároveň jsme si nechali udělat ve stejném stylu rolády do výslužek. Spokojenost byla nejen na naší straně, ale i mezi svatebními hosty. Každopádně pro každého z nás je to vždy otázka volby a osobního rozhodnutí a vkusu. Proto neodsuzuji i rozhodnutí jiných, respektuji jej. Jen já to mám jinak.
Odpovědět
@simona007 Víš co, žádný dort není dokonalý.. jsou dražší, preciznější, kvalitnější.. Ale někdo chce mít třeba vlastnoručně upečený klidně za desetinu ceny, i když ví, že nebude jako od cukrářky. To je prostě na každém to rozhodnutí :-)
Odpovědět
@jana_odrobinakova no a zrovna tenhle dort je krasny a vyplatilo by se za nej dat klidne i vic....je pekne udelany
Odpovědět
@luj89 ano s tim souhlasim....chtela jsem jen poukazat na to, ze pokud zakladatelce tematu prijde ze ten dort za to stoji a je precizni, tak ta cena neni vysoka
Odpovědět
Profilova fotka
Za 10 tis bych asi očekávala nějaký užasný originalní dort. Ne jen bílá barva a květ nahoře. Pokud neřešíte rozpočet proč ne. Každý má priority jinde. Já bych to dala radši do něčeho trvalejšího jako třeba prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, nejsem profesionál :) Ale k dortům jsem se vypracovala sama a vždycky se snažím aby byly chuťově vyladěné, z kvalitních surovin a aby nebyly kýčovité a přeplácané.A ano, tohle byl můj úplně první svatební dort a úplně první práce s fondánem :) Není to reklama, jen příklad žádný kontakt vám tu nepíšu. Rozhodně vám přeju ať si vyberete dobře a podle své chuti, ale holky 10 000 za dort nedávejte ani od profíka, ledaže by to byl prostorový delfín :)
Odpovědět
@hata_p to je ale pěkná blbost co tu píšete. ať nedávají 10 tis.... každý dort a hlavně každá práce má svou cenu.... to je jak kdyby jste řekla,ať nikdo neplatí zedníkovi,nebo elektrikáři co přijde na melouch a vezme si 300 za hodku i když bude dort třeba za 10 tis.,tak ta cukrářka za svou pečlivou a zdlouhavou práci,pokud je tam třeba několikadenní náročná květinová vazba ani nemá.. když si odečte náklady a zbytek vydělí počtem hodin,tak má třeba 50 na hodku.,.. kdo by za to v dnešní době dělal???? každý by si měl vážit kvalitní práce druhého a tu i náležitě ocenit a je jedno,jestli je to cukrářka ,která dělá pr většinu z vás dle komentů jen ,,DORT´´ a nebo jiná profese....
Odpovědět
Všem velmi děkuji za názor:-) Nicméně jsem se rozhodla, že dort objednám. Je to sice deset tisíc, ale bude nádherný. Cukrářka je vyhlášená a dělá dorty na veliké akce-dokonce teď dělala něco pro parlament. Chci, abych byla s dortem spokojená a jelikož ho uvidím až ve svatební den, potřebuji si být jistá, že bude opravdu podle mých představ. U této cukrářky se nemusím obávat, krásnější dorty jsem nikdy neviděla. Nerada bych dopadla tak, že objednám nějaký sice za 3 tisíce, ale pak budu nemile překvapená. Holky, moc děkuji za komentáře, pomohly mi k rozhodnutí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Tak pokud pro parlament tak to byla http://www.luxusni-dorty.cz/omne.html. Jarka dělá dorty nádherné a chutné
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, vyzkoušejte místo figurek nevěsty a ženicha písmena do dortu. Více na mém webu.
Odpovědět
My měli za 2000, potažený, chuťově naprosto boží, pro cca 40 lidí. Cukrárna Pusinka Benešov nad Ploučnicí.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Já dělala tento za 3500 vážil 10 kg :-)
Odpovědět

Odpovědět
Ahoj,já doporučuji dorty od Rozárky.Paní má úžasné dorty za skvělé ceny.Koukni na její webovky má tam spoustu dortíků a pokud si nenajdeš tam,vezmi si svůj návrh z jiného webu a s paní se určitě domluvíš.Sice říká že není kopírka,ale já musím říct že náš byl naprosto dokonalí a dle našich představ.Cena nás mile překvapila,jak za dort,tak i za koláčky do výslužek.Vše bylo přivezeno na místo a připraveno,dle naší domluvy.A to paní byla těhotná,dva dni do porodu.Můj upřímný obdiv :-) .Určitě dort od ní,dle vašich představ nebude za 10 000.Hodně štěstí s hledáním dobré cukrářky,já ho měla a jsem ráda :-D .
Odpovědět
@zamek7 tak ten vypadá náádherně :-)
Odpovědět
@aguskaa My měli dort pro 40 lidí, modelovaných jedlých květin na něm bylo hodně a stál 1800 Kč
Odpovědět
@carolyncassady Nádherný dort! Už jsem ho tu viděla, ale myslela jsem, že je to fotobanka, anebo dort za miliony :-D Můžeš mi prosím hodit do SZ, kdo dort vyráběl?
Odpovědět
@lemona tato paní, ale je z Brna :-( https://cs-cz.facebook.com/majka.lebi...
Odpovědět
@carolyncassady Díky, škoda že z Brna, myslela jsem na jednu známou co bude mít svatbu v létě, ale to je zase Praha. Dort je ale opravdu neuvěřitelný!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Profilova fotka
@nezbednice Platite dane , zamestnance , najem za vyrobnu a za prostory cukrarny , nebo berete socialni podporu a vyrabite to doma ?
Odpovědět
Profilova fotka
@jan_fanta Zaprvé ten příspěvek, a tudíž i ceny, které slečna tenkrát měla, jsou šest let staré. A zadruhé - když někdo vyrábí dorty doma jako hoby, znamená to automaticky, že je na podpoře? To se po nocích tak strašně nudíte, že musíte chodit "hejtit" na svatební stránky? 😄
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?