SVATEBNÍ DORT 4.9.2020

Profilova fotka
Krásný dobrý den všem, sháním šikovnou cukrářku, která by nám se snoubencem udělala hezký svatební dort za rozumnou cenu (viz. foto v příloze). Svatba je cca 20km od Prahy, město Semice. Počet lidí 48 včetně nás dvou. Děkuji všem za případné nabídky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa164 dobrý den, mohu Vám dort udělat i zavést na místo. Jsem kousek od Nymburka, takže to není daleko :-) podívejte se na můj profil a můžeme se dohodnout na podrobnostech... hezký den Lucie, Vychutney
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucko, moc děkuji za nabídku a rádi bychom se s vámi, co v možném nejbližším termínu sešli. Prosím napište nám kdy byste mohla 🙂 + jakou máte cenovou nabídku. Děkuji moc a hezký zbytek dne, @vychutney
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa164 Můžeme se sejít během příštího týdne. Mohu dopoledne i odpoledne/navečer - to by bylo lepší. Cenu bychom dohodli na osobní schůzce, záleží na složení dortu - takže si zatím rozmyslete, jaký byste chtěli korpus, krém, zda do dortu dáme nějaké ovoce apod... případně i složení můžeme doladit na schůzce. Můžete mi napsat email na delikatesy@vychutney.cz s vašimi časovými možnostmi :-) hezký den Lucie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?