Sháníme svatební dort bez krému. Jak to vyřešit?

Ahoj holky, prosím o radu: můj přítel a budoucí manžel nesnáší krémové (máslové) dorty. Vím, jak na každé oslavě, kde se podobné věci podávají, prská a tak fakt nechci, aby měl podobné řeči na vlastní svatbě. Už jsem se ptala v cukrárnách/pekárnách na svatební dorty ovocné nebo čokoládové (s požadavkem bez krému), ale všude na mě koukali jak na blázna s tím, že svatební dort přece musí být bílý a krémový. Tak jsem z toho docela znechucená. Můžete mi někdo poradit, jak to vyřešit? Jsme z Jablonce nad Nisou/Liberce.
Odpovědět
To je hloupost, svatební dort může být takový, jaký chceš Ty. My měli ovocný (viz album), každé patro jiná příchuť, měl velký úspěch, v létě si ani krémový hutný nedovedu představit, brr
Odpovědět
Profilova fotka
tak se obrat na nekoho,kdo s tim nema zadny problem. Ovocny, tvarohovy nebo cheesecake muzes mit naprosto bez problemu....
Odpovědět
Profilova fotka
Dost holek tu psalo, ze melo medovnik. Na jejich strankach maji fotky, jak je upravuji, vypada to pekne.
Odpovědět
já teda klasické dorty nejím vůbec...jen jogurtové s ovocem nebo s tvarohem.....já se tvému příteli nedivím že mu to nechutná :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Máslové (či krémové) dorty taky nesnášim, takže my budeme mít Marlenku se živými květy ;-)
Odpovědět
My měli jahody na tvarohu.mrkni do alba.Stál cca 1000 a supr
Odpovědět
Profilova fotka
ja takove ty hutne dorty taky nemusim. Byli jsme ted na svatbe a tam byl dortik sice s kremem, ale takovym hodne odlehcenym a chutnal bajecne. Delali ho v Liberci naproti nemocnici. Vyrobi ti dortik takovy jaky si reknes.Taky jsme si tam ten nas objednali ;-)
Odpovědět
kruguer: ten vypadá ideálně,mě dorty s ovocem chutnají.A tenhle je opravdu hezký :-)
Odpovědět
my meli minidortiky, jen piskot, tvaroh a slehacka, navrchu ovoce a kolem dokola cokoladova krusta
Odpovědět
Profilova fotka
My budem mít pudinkovou náplň (tam je sice taky máslo, ale jen trocha, aby to drželo) a hodně ovoce... :-) Svatební dort je svatební dort i kdyby to byl perník politý čokoládou :-) Já sem taky uvažovala nad piškotama se smetanou a neměla sem s tím žádný problém :-)
Odpovědět
My jsme měli dort s korpusem - klasický piškot, promazávaný na moje přání karamelem a potažený marcipánem... a nikdo ho nechtěl po rautu jíst, když se dozvěděli, co to je za slaďárnu. Ale já sladký miluju... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít Sachr :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ten meli kamaradi (potazeny bile teda). A byl naprosto vynikajici, akorat je hrozne tezky. Tak doporucuji nejake lehci jidlo a male kousky. Jsem milovnice Sachru a ocima jsme snedla cely dort, ale na talirku sjem zvladla jen pulku porce a hrozne me to mrzelo. Ale proste se to po te svickove nedalo. Nastesti jsme si kus odvezli druhy den a to uz se zase dalo.
Odpovědět
ahoj my meli cokoladovy viz album, nebyl vubec tezky a jen se zaprasilo, podaval se s jahodama takze fakt super, dodavatel e-party, kladno. a souhlasim s tim ze kazdy muze mit dort jaky chce i kdyby to byl kolac s boruvkama :)
Odpovědět
Profilova fotka
muminek, jestli to byla ta jejich klasika, tak ten dort je lehky, ale Sacher je neco jineho.
Odpovědět
taky nemám ráda krémovo máslové dorty, teda oni by nebyly špatné, problém je v tom, že se nepoužívá normální kravské máslo ale rostliný tuk a to ve většině případů je dost nejdelé. Taky jsem to řešila, nechali jsem si dort dělat tam kde jsem měli hostinu - na sychrově. Paní mi tvrdila, že to není poznat. I když jsem ho moc nechutnala, jen oblízla lžíci, poznala jsem to. Takže určtě bych volila něco jako medovník, či tvarový nebo ovocný dort. Například v Turnově u jelena dělají moc dobrý tvarohový dorty, jen ti nedělaj třípatrovej. Výborné, i krémové dorty, dělaj - bohužel v Praze, u Hájka
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, Janinek, dostanou malé porce, bude nás hrozně moc x-) Mně je celkem jedno, jaký typ dortu to bude, šlo mi především o vzhled, chuť mi asi stejně nikdo nezaručí :-S Kdybychom bydleliv Kladně, tak není co řešit :-D Tak doufám, že se jim povede, dobrý Sach je zážitek ;-)
Odpovědět
evivka: to je právě to, chuť nikdo nezaručí. Já právě takhle "nalítla". Pokud to ale jde, porposila bych o vzorek.
Odpovědět
Profilova fotka
Evivka, tak my meli ochutnavku a podle me by ti to meli nabidnout vsude. Jinak souhlas, ze u svatbeniho dortu je hlavni vzhled. Mela jsem to stejne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ta ochutnávka by možná i šla, ale musím se přiznat, že teď už moc času není a máme spoustu jiného zařizování, takže to necháme na šikovných cukrářkách :-) Výhoda je, že není žádný ten máslový krém, který by se mohl zkazit :-D
Odpovědět
ono na tom vlastně ani tak nezáleží. Dort byl hlavně jako ozdoba. My měli nakonec tolik jídla i cukroví, že si člověk dost pochutnal.
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, dort je hlavně na ozdobu ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?