Sháníme perníková srdce místo svatebního dortu

Profilova fotka
Obě maminky nechtějí dort (nikdo to nejí). Tak jsme uvažovali o perníkových srdcích "Děkuji za syna" a "Děkuji za dceru".Ale nevíme kde je sehnat,tady v cukrárnách se mi to nepovedlo. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky moc.
Odpovědět
A odkud jsi? Třeba v Praze na Andělu, v centru Nový Smíchov, je přímo takovej krámek s perníkama, tak třeba by se tam dalo něco dohodnout...
Odpovědět
Profilova fotka
teď budou velikonoce tak se určitě něco sežene ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Olomoucký kraj,do Prahy mooooc daleko,zkusíme to přímo v Olomouci,snad se něco sežene.A děkuji za tip i kristyn.g :-)
Odpovědět
Rora: to je opravdu dobrý nápad! my chtěli nechat udělat pro rodiče hrníček s naší fotografií, ale řekli jsme si, že to necháme až po svatbě a dáme jim tam hned svatební. Tak ty perníčky bychom mohli sehnat už na svatbu. Myslím, že by nebyl problém sehnat případně srdíčko s nápisem miluji tě maminko nebo pro nejlepší tchýni apod. Sice to není přímo děkuji "za syna" nebo "za dceru", ale myslím, že to taky dost vystihuje ne?:) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lilix - aj hoj, mě ten nápad s nápisem miluji tě maminko nebo to druhé přijde lepší než děkuji za syna/dceru. To mi přijde takový suchý.Ale já neumím moc vymýšlet texty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď před velikonocemi mi od kamarádky přišla nabídka od jedné paní: paní Marie Křižalkovičová. Má moc pěkné a za rozumnou cenu. Byla tam i srdce. Prý pošle domů. Tak zkus kontaktovat ji.
Odpovědět
Nebo si to zkuste domluvit přímo s nějakým perníkářem na pouti, to si myslim že by pro něj neměl být problém udělal nějaký konkrétní perník na zakázku. Rodičům chceme taky něco dát, jako poděkování za pomoc, asi budeme dávat to poděkování, co mají holky hodně v albíčkách a k tomu ještě to srdce.. A nápis se mi taky líbí víc třeba to pro nejlepší tchýni / tchána než děkuju za syna
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?