Menu Forum

Sháníme dort + koláčky - 3.9.2016, Rychnovsko

14. srp 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
evaenc
1
Registrovala se 27. června 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 3. září 2016
fotoportrét
fotoportrét
evaenc
1
Registrovala se 27. června 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
 Dobrý den,

Sháníme šikovnou cukrářku, která by nám připravila dort a koláčky na naší svatbu, 3.9.2016. Ideálně z okolí Rychnova, Žamberka, nevíte někdo?
Klidně i cukrařinky samotné, ozvěte se emoticon
V obrázku posílám naší představu.

Moc děkuji emoticon
27. čer ve 13:18  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
monickalea (38 r.)
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Region Rakovník.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
monickalea (38 r.)
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Region Rakovník.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Rakovník
 @evaenc škoda, že jste z daleka, takový jsem dělala před dvěma týdny emoticon) držím pěsti, ať najdete někoho s kým budete spokojeni
29. čer ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itili
Registrovala se 7. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Hradec Králové.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
itili
Registrovala se 7. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Hradec Králové.
  • Neví, kdy bude svatba
 mohu nabídnout upečení koláčků, jsem kousek od HK
7. srp ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
strelenka
1
Registrovala se 2. července 2014 na beremese.cz. Přidala 699 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 31. května 2014
fotoportrét
fotoportrét
strelenka
1
Registrovala se 2. července 2014 na beremese.cz. Přidala 699 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 31. května 2014
 Jéé..my měli tento....emoticon
Byl výborný, nešizený - náplň i těsto dle našich požadavků. Paní bydlí kousek od Hk (směr východ),kdyžtak zašlu kontakt...
8. srp v 07:08  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaenc
1
fotoportrét
fotoportrét
evaenc
1
 @itili a bylo by možné se nejak domluvit na ochutnavce? Už jsme zkoušeli několik a pořad ne a ne najít ty prave. Chtěli bychom takové ty úplně malinke a samozřejmě co nejchutnejsi emoticon
9. srp v 00:00  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itili
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
itili
  • Neví, kdy bude svatba
 @evaenc zítra zrovna peču, tak můžu ve čtvrtek do Rychnova, Žamberka přiblížit, tam jedu také.
9. srp v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stejskalka45
8
Registrovala se 18. července 2015 na beremese.cz. Přidala 131 příspěvků. Má 7 přátel. Kostelec nad Orlicí, Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
stejskalka45
8
Registrovala se 18. července 2015 na beremese.cz. Přidala 131 příspěvků. Má 7 přátel. Kostelec nad Orlicí, Region Rychnov nad Kněžnou.
 Koláčky dělají nejlepší v ličenské pekárně emoticon Mají malé svatební i větší na stoly.
9. srp v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evaenc
1
fotoportrét
fotoportrét
evaenc
1
 @itili Moc se omlouvám, ale zprávu jsem našla až dnes. Nebudete náhodou v Rychnově tento čtvrtek?
@stejskalka45 ličenské máme v záloze, pokud nenajdu žádné lepší ;)
14. srp ve 20:27  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itili
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
itili
  • Neví, kdy bude svatba
 @evaenc tento týden mám dovolenou, ale peču v úterý ráno pár kilo. Třebechovice jsou pro vás daleko na návštěvu v úterý? Dá se tady nějak poslat soukromá zpráva s telefonem?
14. srp ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
itili
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
itili
  • Neví, kdy bude svatba
 @itili pro kouknutí co peču
14. srp ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí