Převoz dortu

Jak jste prosím vezli dort? Budeme si ho sami vyzvedávat a je 4patrový. Plánujeme klimatizaci a já na zadním sedadle vyrovnávat zatáčky 🙂 Myslím, že na mě půjdou mdloby 🙂
Odpovědět
@sydney11 Ani jednopatrový bych sama nevezla 😬. S cukrářkou domluvena doprava až na místo...
Odpovědět
@ellux Souhlasím, také jsme se domluvili na odvozu přímo na hostinu 🙂 To bych sama neriskovala 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud převážíte, pujčte si od cukrářky alespoň izolující přepravní box (v těchto vedrech). Měli by vám doporučit jak s dortem nakládat, aby cestu bez úhony přežil. Často se dávají dovnitř zpevňující výztuhy, které se před servírováním odstraní. 4 patra už je dost, taky bych raději nechal na cateringu nebo cukrářce. Věřte, že přenášet / převážet takovýto dort v těchto vedrech není nic lehkého. Tenhle konkrétně ke konci nesli po velmi příkrém 10m schodišti bez podesty - jestli znáte terasu na Zámku v Mikulově tak víte co myslím. Jako fotograf jsem čekal na chvíli, kdy se dort bude nahýbat. Naštěstí nespadl a vše dobře dopadlo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vezli jsme 3 patrový. Manžel řídil, já seděla na místě spolujezdce. V zatacce a křižovatce jsem brzdils očima. Sice jsme to měli cca 5 km, ale já dort viděla na palubovce 🙈🙄😁😁
Odpovědět
Tak my svatbu máme koncem září, tak snad vyloženě horko nebude, bohužel není možnost nechat si dort dovézt.
Odpovědět
Spíš jsem myslela, zda by někdo neporadil, kde sehnat přepravní krabici nebo box.
Odpovědět
Profilova fotka
Převoz dortu byla pro mě nejhorší věc z celé svatby😄 jeli jsme s manželem pro něj sami 2 -3 km.... Já řídila asi 20 km/h manžel držel 12kilový dort, měl 3 patra. Tam byl problém, že deska byla malinko naprasklá. Samozřejmě, že pár jahod měl manžel na břiše 🙈😄 malino nám i sjel ke straně.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?