Menu Forum

Jak převézt svatební cukroví 100km?

1. únor 2010  • 
fotoportrét
fotoportrét
kopretinai
Registrovala se 7. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků a 2 alba. Region Jihlava.
  • Svatba byla 9. září 2009
    V Telči, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
kopretinai
Registrovala se 7. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků a 2 alba. Region Jihlava.
    V Telči, Region Jihlava
 ahoj,

máte některá zkušenosti s převozem cukroví na vzdálenost + - 100 km, autem s klimatizací? Přežije to cukroví? Nebo mám raději volit přímo chladící auto.

Děkuji za radu
29. srp 2009 v 16:00  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jana21278 (38 r.)
Registrovala se 1. února 2009 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků a 1 album. Má 18 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 17. října 2009
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
jana21278 (38 r.)
Registrovala se 1. února 2009 na beremese.cz. Přidala 59 příspěvků a 1 album. Má 18 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 17. října 2009
    Region Hodonín
 ahojky, řešíme podobný problém. já si myslím, že klimatizace je ok, ale problém je v tom, aby se cukroví nehnulo a nevznikla z toho jedna velká koule. nám jde teda jen o to převézt dort. takže nebude mít na povrchu žádné ozdoby z krému. bude potažený hmotou a ozdoby budou také z ní. doufám, že se nám to povede převést! jinak cukroví jsme vyřešili tak, že naši si výslužky objednali doma a rozvezou je před svatbou. tu máme v místě bydliště budoucího manžela a cukroví na stoly zařizují oni. naši přivezou pouze děkovný dort.
29. srp 2009 v 16:25  •  Svatba byla v říjnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elenore
Registrovala se 11. září 2008 na beremese.cz. Přidala 672 příspěvků.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
elenore
Registrovala se 11. září 2008 na beremese.cz. Přidala 672 příspěvků.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Region Zlín
 Ahojky, no naši vezli cukroví od cukrářky v krabicích asi 60 km daleko a říkali že úplně v poho..museli jet celou cestu trochu opatrně a mít tam ty krabice zajištěné proti pohybu, ale dovezli to bez jakékoliv újmy.. emoticon
29. srp 2009 v 16:39  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kalo
Registrovala se 25. listopadu 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 53 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kalo
Registrovala se 25. listopadu 2006 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 53 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Moji rodiče je za týden povezou 150 km v autě bez klimatizace emoticon emoticon Jsem sama zvědavá....Prý vyjednou hoooodně brzy ráno, kdy nebude horko...
29. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinek
Registrovala se 1. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2076 příspěvků a 2 alba. Má 43 přátel. Londyn, Spojené království.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Ve Slabcích a Hřebečníkách, Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
janinek
Registrovala se 1. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2076 příspěvků a 2 alba. Má 43 přátel. Londyn, Spojené království.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Ve Slabcích a Hřebečníkách, Region Rakovník
 Tak na jedne svatbe, kde se takhle vezlo cukrovi bez klimyi pres 100km jsme byli. Skoro vsichni, co jedli ty veci s kremy meli pak strevni chripku. A to byl kveten, zadne vylozene vedro. Ja jedla jen kolacky, kdyz jsem slysela, jak se to tam dopravilo, tak mi nic nebylo.
29. srp 2009 v 19:17  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Svatba byla 3. července 2009
 mi sme prevazeli 250 mini zakusku, dali nam to v prepravkach, a ctyrpatrovy dort, byl nastesti na konstrukci tak se dal rozlozit a uplne v pohode, jen cukrarka volala ze nam ho neda pokud prijedem s autem bez klimatizace, a to sme ho prevazeli ne vic nez takovych 10 km emoticon no a mela docela pravdu, protoze jsme to navozili do restaurace, dort hned do lednicky ale s cukrovim sme museli tak 10 min cekat nez udelali misto a melli jsme docela trable je predelat z prepravky na taci bez toho aby sme je znicili...

nemuzes sehnat cukrarku nekde pobliz? je to docela risk...
29. srp 2009 v 19:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na Zámečku v Havířově, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
kami1984 (32 r.)
2
Registrovala se 5. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1159 příspěvků a 2 alba. Má 50 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 17. července 2009
    Na Zámečku v Havířově, Region Karviná
 zalezi, jestli budes mit kremy nebo nee..nam se kremy taky hned patlaly...
29. srp 2009 v 19:33  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestinka2010 (33 r.)
1
Registrovala se 4. července 2009 na beremese.cz. Přidala 995 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel.
  • Svatba byla 3. června 2010
    V Hlučíně, obřad v červeném kostelíku, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
nevestinka2010 (33 r.)
1
Registrovala se 4. července 2009 na beremese.cz. Přidala 995 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel.
  • Svatba byla 3. června 2010
    V Hlučíně, obřad v červeném kostelíku, Region Ostrava
 dobre tema... hmmm, ne nadarmo se cukrovi pece hlavne na Vanoce emoticon
pouceni z toho pro me plyne, ze na svatbu jedine cukrovi bez kremu, coz jsem stejne tak chtela
a dort, no to uvidime...
29. srp 2009 ve 23:05  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucyjanek
3
Registrovala se 4. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 489 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lucyjanek
3
Registrovala se 4. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 489 příspěvků. Má 30 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky, my měli svatbu nedávno...dort jsme převáželi z Berouna do Prahy - pak přes celou prahu - cca 50 km...dort byl třípatrový (v albu), krémový s mandlovou hmotou jako polevou. Venku bylo asi tak 25 stupňů a přes kolony to vezli přes hodinu a půl...dort se převážel v kufru jen položený na tácu a dovezli ho v naprostém pořádku, ani nepovolil nic...v krabici pak bylo 120 minizákusků (např. miniindiánky)...a vše bylo v pořádku...nevím jak to funguje v ostatních cukrárnách, ale nám dort vychladili cca na 10 stupňů a bylo to vážně v pohodě, v autě teda klimatizovali, ale zase nevím jak moc to chladí i v kufru...ale nervy jsem měla - samozřejmě emoticon
29. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kopretinai
    V Telči, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
kopretinai
    V Telči, Region Jihlava
 ahojky,
moc děkuji za Vaše zkušenosti, postřehy a rady. Snažím se teď, v podstatě na posledních chvíli, sehnat cukrářku z bližšího okolí. Opravdu mám obavy, že krémové by nepřežilo a rozteklo se.
30. srp 2009 ve 13:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
Registrovala se 8. července 2009 na beremese.cz. Přidala 6829 příspěvků. Má 58 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
martinkaalesek
3
Registrovala se 8. července 2009 na beremese.cz. Přidala 6829 příspěvků. Má 58 přátel. Region Praha.
 kopretinai: Ahojky, super diskuse... Prosím, pokud najdeš nějakou super, super cukrárnu a osvědčí se Ti i svými výrobky, můžu Tě poprosit o kontakt... Příští rok budu potřebovat dortík v Telči...
díky moc!!!! emoticon
3. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
czjana
21
Registrovala se 3. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. San Francisco, USA.
fotoportrét
fotoportrét
czjana
21
Registrovala se 3. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 269 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. San Francisco, USA.
 Kopretinai,
mi rodice a ja jsme vezli cukrovi i kolace ze severni Moravy do Prahy. Prezilo to naprosto v pohode. Meli jsme je v dlouhych uzkych krabicich, ktere jsme vyzvedli v Makru, v jedne vrstve, ne poskladane na sobe, krom cukrovi, ktere bylo na porvrchu hladke, kde jsme to dali do 2-3 vrstev a prolozili papirem na pecen.
Cukrovi s kremem jsme dali do krabice, tu krabici do vetsi krabice a oblozili strany pytlikama s ledem (samovyroba, do sacku jsem napustila vodu, dala do mrazaku, nechala zmrznout a bylo), po prijezdu to vse okamzite dali do lednice (uz do restaurace, kde se konala hostina - maji komercni zarizeni a meli na to misto). Ja jsem jela brzy rano, nasi k veceru, takze nebylo to nejvetsi horko a vse bylo v poradku a nikdy bys nepoznala, kolik km to curkovi nacestovalo emoticon

A co se tyce dortu? Moje mamka si opet v krabici s trouchou ledu odvezla domu cely jeji dort, velke srdce, co od nas dostala a prezil uplne v pohode a o den pozdeji ho jedly se sousedkou ke kave emoticon
3. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sluni01
2
Registrovala se 28. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 6631 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
sluni01
2
Registrovala se 28. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 6631 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Praha.
 ahoj holky, nemate info, zda by nejaka firma nepujcovala krabici na prevoz tripatroveho dortu? nebojim se tolik, ze by po ceste byl dort nepozivatelny, ale spise, aby se pri zatackach neposunul. Diky za info
25. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
czjana
21
fotoportrét
fotoportrét
czjana
21
 Sluni,
pokud vim, tak dorty se vetsinou skladaji a dozdobuji (upravuji) az na miste. Takze bych doporucovala udelat to stejne, co by udelal cukrar, kdyby ti tvuj dort na svatbu vezl - kazde patro prevezt zvlast a poskladat az na miste.
Pokud je to dort s vrchni vrstvou fondanu, mel by prezit ve vysoke krabici, tu myslim sezenes v jakemkoli velkoobchode, kde dostavaji zbozi ve vetsich kartonovych krabicich.
28. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dobrak
Registrovala se 29. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků.
  • Svatba byla 10. října 2010
fotoportrét
fotoportrét
dobrak
Registrovala se 29. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 87 příspěvků.
  • Svatba byla 10. října 2010
 To je dobry napad s tim skladanim dortu az na miste. Memu bratrovi dali v cukrarne jen dvoupatrovy do krabice a jak jel rychle, v zatacce se mu horni patro svezlo a moc se to nedalo spravit. Byl cely sisaty.
29. led 2010 v 17:14  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marrei (35 r.)
2
Registrovala se 6. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1442 příspěvků a 1 album. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Náchodě, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
marrei (35 r.)
2
Registrovala se 6. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1442 příspěvků a 1 album. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Náchodě, Region Náchod
 No, my jsme vezli cukroví z Brna do Náchoda, tj. 170 km, taky autem bez klimy emoticon Vyjeli jsme brzo ráno, cukroví jsme měli obložený pytlíkama s ledem, protože ten den mělo být fakt vedro - a bez problémů, cukroví to přežilo emoticon
Dort jsme měli zajištěnej až na místě, a když jsme ho vezli do restaurace, měl ho svěděk v přepravce na klíně a v zatáčkách to vyvažoval emoticon Užili jsme si dost srandy emoticon
29. led 2010 v 17:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
29. led 2010 ve 20:08 • patronka
fotoportrét
fotoportrét
sluni01
2
fotoportrét
fotoportrét
sluni01
2
 ahoj holky, diky za rady... to ze by se dal dort prevazet "rozlozeny" slysim poprvy a obavam se, ze nam dort pripravy do finalni podoby. Dort si objednavame u ucnu, takze odpada moznost, ze by nam zajistili jeho prevoz popr. jeho slozeni na miste. Jeste se zkusim optat v restauraci, kde bude hostina, zdali nemaji s timto zkusenosti nebo oni by nezajistili jeho prevoz.
Kamaradce takto vezli dort z jedne cukrarny a meli na to pujcenou specielni chladici krabici... ale to asi zalezi na cukrarne, coz je dalsi moznost, zkusit obvolat cukrarny emoticon
30. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deylovap
Registrovala se 14. října 2009 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků.
  • Svatba byla 3. července 2010
    Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
deylovap
Registrovala se 14. října 2009 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků.
  • Svatba byla 3. července 2010
    Region Mělník
 Nám povezou dort z Budějovic do Prahy, tak budu doufat, že na to mají nějaký fígl a dort přežije! Máme patrový z belgické čokolády a nechám na naší koordinátorce, aby v pořádku zařídila převoz. Pokud ne a něco se mu stane, tak ho nezaplatím (kamarád to udělal stejně a když jim odmítl placení, tak ani nemrkli)..emoticon
1. únor 2010 v 16:44  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí