Dekorace a stojany do sladkého baru "svépomocí"

Profilova fotka
Milé nevěsty...stojím před otázkou, kterou řešila asi každá z Vás, která měla na svatbě sladký bar. Jak již název diskuze napovídá, jedná se mi o to, že mám doma pěkné tácy i podnosy (nic vícepatrového), které by bylo možné do sladkého baru použít, ale neumím si poradit s tím, jak to "načančat", vyhnat do výšky apod. Chtěla bych v tomto ohledu použít, co nejvíce vlastních zdrojů a věcí, které máme doma. Napadlo mě některý tác na něco položit, aby byl výše než jiné nebo i přímo dát zákusky do nějakých neobvyklých věcí, které budou lahodit oku a celý bar tak zpestří, jako nějaké bedýnky, truhličky, šuplíky apod. Případně hledám i tipy pouze na dekorace. V tomto ohledu mě napadá pouze klasický rám na fotky s nápisy typu "láska je sladká apod." Máme doma i po rodině k dispozici spoustu takových "krámů", ve kterých by se určitě něco našlo, ale strašně mi chybí ten NÁPAD a INSPIRACE. Z tohoto důvodu Vás prosím o tipy na věci, které jste do sladkého baru použily a přitom jste je již měly doma nebo investice do nich byla takřka nulová. Celkově možná postačí i pouze fotografie takových "vlastnoručních českých" sladkých barů, protože při hledání inspirace narážím pouze na fotografie svatebních agentur, jejichž výzdobu každý nechce nebo si i nemůže dovolit a je to hodně už takový ten americký styl, i co se složení sladkého týká. Pár makronek bude pro děti, ale jinak plánujeme takovou tu klasiku. Předem Vám velice děkuji za inspirativní příspěvky! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, měla jsem stejný plán, celý sladký bar jsme si dělali sami - pekla maminka a pro aranž jsme použili věci, co jsme měli doma. Nedopadlo to nakonec 100% dle mých představ, protože u aranžování jsem jako nevěsta logicky nebyl, zapomnělo se na nějaké drobnosti, svícny apod., neměl tam být vůbec ubrus, ale to nakonec vůbec nevadí 🙂)) Pro to vyhnání do výšky mě ještě napadá použít vyšší špalek, pokud budeš také pod dort používat dřevěné kulatiny, jedna z nich může být vyšší... To jsem taky chtěla udělat a jaksi zapomněla 🙂 Výzdobu bych nepřeháněla, dorty a sladkosti jsou krásné samy o sobě, doplnila bych tedy např. svíčkami nebo květinami... Ať se dílo podaří 🙂!
Odpovědět
Profilova fotka
@rusanna Ten teda je! 🙂 Pěkné bedýnky udělali krásnou službu a i vzhledem k pozadí a prostředí to vypadá krásně kompaktně. Děkuji 🙂
Odpovědět
My jsme meli z domacich zdroju takovy,chystala ho sestrenka (cukrarka),mini palety jsem prinesla z prace,zaclonky z vesnickeho bazarku, kulatiny ze zahrady,kyticky z okoli,sklenicky od presnidavek, zapichy vlastni vyroba.. Byli jsme naprosto spokojeni,i kdyz pro nekoho by to treba bylo malo nacincane
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka Moc se mi líbí, jak je zde sladké i samostatně a zaplňuje prostor. Hádám, že ty zlaté papírové kolečka budou asi z papírnictví? Má to nějaký název? Vlastní zápichy taky plánuju. Děkuji za inspiraci 🙂
Odpovědět
@danpetr kolečka dodala sestřenka, ale našla jsem je pod jménem "Banketka na minidortíčky" třeba tady https://www.dobreobaly.cz/banketka-na... (ale je to první odkaz, nevím, odkud byly ty naše). Děkujeme za pochvalu 🙂 Měli jsme zkušenost z jiných rodinných oslav, že nám víc vyhovuje menší dort a pak různé drobnější věci, než jeden velký, a holky si s tím aranžmá krásně poradily
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka Super tip! Koukám je mají i na Ali. Klasika 😄 Děkuju.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?