100 košíčku s koláčky-kolik kilo?

ahojda holky, dopočítali jsme se, že bude muset rozvézt zhruba 100 košíčků s koláčky, kolik jich na to bude potřeba? V kilech? díky, plus samozřejmě pak ještě rohové.....hlavně že jsem musela koláčky mít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo 100 košíčků... já mám do 20košíčků 3 kg akorád jsem je donaplnila a krásně to vyšlo a drahoušek neužíral takže žádné stráty =D Vážně 100? nechceš to přehodnotit =D
Odpovědět
Profilova fotka
@losy Dobrý den, záleží na velikosti koláčků, nevěsty do našich košíčků dávají cca 25ks koláčků 2cm, kolik to pak vyjde na kila je dobré si domluvit s tím, kdo Vám je upeče, většinou to vychází kolem 130 ks v kile těch 3cm, takže těhle malých bude v kile víc, snad je trochu srozumitelné:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laurahejnova my jich taky máme hodně, né tedy 100 ale dost. Co je na tom špatně? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rainbow_x jic jenom jste statečné =D my dáváme košíček s koláčku teď co dostanou oznámení osobně ostatní vzhledem k umístění po celé republice obdží oznámení poštou
Odpovědět
myslím, že nejlepší bude vyrazit na konzultaci do cukrárny nebo k pekařce....My si v cukrárně koupili malou krabičku s koláčky, abychom ochutnali a nacvičili si jejich nandávání do celofánového pytlíku a pak už jen počítali....každý dělá koláčky jinak velké, každý je jinak balí a v jiném počtu, takže myslím, že všeobecně nejde říct jasný počet. Všeobecně jde pouze říct, že lepší víc než míň
Odpovědět
My máme na 30 košíčků 5 kilo koláčků, rohové se do toho nepočítají. Ale nejlepší je zajít do pekárny,a zeptat se,někde rozlišují jestli chcete kilo koláčků,a nebo koláčky z kila mouky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?