Tělové samodržící silonky. Hodí se na svatbu?

21. led 2011180

Co si myslíte o tělové barvě samodržících silonkách na svatbu? Vím že tradice je bílá barva, ale příjde mi to už moc té bílé, takové vápenité umělé.

• Já měla krémový, vzorovaný podkolenky :o) Takže tělový punčochy jsou dle mého názoru v pohodě.

• Já měla taky tělové, sice ne samodržky, ale bylo to úplně ok. Jen jsem si sehnala ty bez prstů - je tam jen očko, které se provleče jak žabky, takže i v otevřených botách na prstech není žádná silonka 🙂

• Já si právě koupila takové smetanové, takže noha je sice bledší, ale ne mrtvolně bledá. Já myslím, že by měly být silonky prostě světlé. Nevím, proč bych k šampaň šatům měla mít bílé silonky. Takže tak

• Sponzor fóra
  • Měla jsem tělové "samodržky"....manžel (včetně mé mamky i taťky) zásadně odmítl představu, že by měl nevěstu se sádrovýma nohama...😃

• Taky jsem měla šampaň samodržky a vypadalo to mnohem přirozenější, nežli bílé 😉

• za mě taky tělová, ta odpověď se sádrovýma nohama mě dostala, ale přesně tak nějak to cítím i já, bílou ani krémovou nechci 😃

• Taky budu mít tělové, kvůli botám. Chci tmavě růžový lodičky a v kontrastu s bílou by to vypadalo absolutně příšerně 😉 Jen mě štve ten vrchní okraj, ten není moc hezký. Mohli by vyrobit tělové s bílou krajkou nahoře :o)

• @dunkahe : já myslím, že takové se dokonce vyrábí

• Ja mela nejdrive obavy z bilych samodrzich, ale bylo to hooodne sexy 😉

• Záleží na tom, jak moc bílé budou... Kamarádka měla tělovky, ale mně osobně se moc nelíbily. Já jsem určitě pro bílou. 🙂

• tělovky jsou univerzál pro každou příležitost, ale na svatbu si teda dopřeji bílé 😉

• a ja byla bez puncoch, nicmene kdybych si je brala, tak jedine telove 🙂

• Já měla bílé, hodili se jak k botičkám, tak k šatičkám. Znova bych volila zase jedině bílé 🙂

• a kdy máš svatbu? Nebude Ti v silonkách vedro? Nechala bych si opálit nohy a šla bych bez, jestli to bude v létě.

• Já jsem měla tělové a neslyšela jsem od nikoho, že bych měla mít raději bílé. Bílé se mi moc nelíbí. Na tělových lépe vynikne botka, podvazek a celkově vypadají podle mě lépe. 😉

• Sponzor fóra
  • Já mám tedy koupené bílé,u těch tělových se mi nelíbí ta krajka,ale nejraději bych šla bez nich 🙂 tak ještě nevím 😉

• Vždyť je to úplně fuk, vemte si takové, ve kterých se budete cítit líp 😉

• Já měla bílé síťované samodržící punčochy a to proto, že se mi ty tělové nelíbí, každý podle svého uvážení 😉 😵

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
    Svatební salon EL je nově otevřený salon zaměřený na exkluzivní a originální modely svatebních šatů MAGGIE SOTTERO, SOTTERO AND MIDGLEY a společenských šatů FLIRT BY MAGGIE SOTTERO.PŘI REZERVACI SVATEBNÍCH ŠATŮ...
    Přijďte si v klidu vybrat nejen svatební šaty, ale i doplňky pro Váš svatební den. Individuální přístup a naše ceny Vás jistě mile překvapí.