Svatební župánek

20. kvě 2021100

Ahoj holky, co budete mít na sobě při přípravě vlasů a líčení ? 🙂 Většinou vidím, že nevěsty mají svatební župánky.

• Aliexpress... Nebo ferovky maji nové zupany

• Také jsem koupila na Ali za zlomek zdejší ceny. Na tu chvilku to postačí 🙂 Takový pěkný dlouhý, až skoro na zem. Nesnáším ty krátké, kde má člověk při sezení většinu stehen odhalenou. Nemám na to postavu 😃 a přijde mi to i takové elegantnější. Doporučuji s nákupem na Ali nečekat. Od července se u něj zavede DPH a celní řízení, takže jen zbytečná práce a peníze navíc 🙂

• @danpetr  Máš prosím odkaz, jaký sis kupovala ? 🙂

• Sponzor fóra
  • taky jsem kupovala ten dlouhej na Ali, taktéž nemam potřebuju ukazovat vše od pipky dolů 😃 Mám ho i pro svědkyni

• @a_mysakovicova  pěkně napsané 😃

• @danpetr  Normálně těmhle střihům říkám podpi*ovky 😃

• Zalando 🙂 Mají teď za 650,-, nechala jsem na ně vyšít česky “nevěsta”, “svědkyně” a “družička”, nemám ráda anglické nápisy na svatbě, pokud není mezinárodní. 🙂

• Já jsem tedy byla už ve svatebních šatech. Nechtěla jsem si přetahovat šaty přes hlavu už s načesanými vlasy a nalíčením - přijde mi trochu risk, že bych si něco rozmazala, rozvrkočila ty vlasy.

• Česká značka Foneli. Mají krásné župánky, podvazky (mám v albu), závoje. Ruční práce- moc doporučuji. Paní je ohromně milá!

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Snubní prsteny v tradičních i netradičních designech. Šperky vyrábí zkušený tým zlatníků přímo v Praze. Gravírování na prsten a doprava zdarma.
    Luxusní svatební šaty AIRE BARCELONA, MODECA. Exkluzivní společenské šaty PAPARAZZI by MORI LEE a Alyce PARIS.
    Hynek Kalista
    Hradec Králové
    Jmenuji se Hynek Kalista a společně s kolegy vyrábíme originální zakázkové snubní prsteny a další šperky.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů