Květinový věneček

30. čvn 20185

Zdravím, ráda bych se zeptala, jestli některá z vás neměla na svatbě ve vlasech věneček z živých květin. Jaké květiny jste tam měly? Jde mi o to, aby vydržel co nejdéle pěkný. Napadl mě nevěstin závoj a levandule, které i usychající vypadají celkem ok, ale zase levandule je hrozně voňavá, tak aby mě nebolela za dvě hodiny hlava. Jelikož ústřední dekorací na svatbě budou květiny, tak bych nerada umělý, to bych asi spíš neměla žádný 🙂 předem děkuji za všechny odpovědi 🙂

 • Já budu mít květinovou čelenku. Kytky podobné jako v kytici. Zeleň, nevěstin závoj, drobné růžičky a takové červené plody. Budou ji dělat ve čtvrtek odpoledne a svatba je v pátek dopoledne. Prý určitě vydrží ( v sáčku v lednici). Mají velké zkušenosti. Levanduli bych nedávala,sice vůni mám ráda,ale ne tolik.

 • Umělé květiny vypadají jako živé, viz fotka mé zákaznice

 • Já jsem měla ke svatební kytici taky věneček z živých květin, i když to byly většinou bobule nebo bodláky 😃 , pak mini růžičky a eukalyptus, a vydržel mi celý den od rána až do noci. Odpoledne už začaly růžičkám okvětní lístky trochu opadávat, když jsem se předklonila, ale na věnečku to tolik vidět nebylo. Umělé květiny jsem taky určitě nechtěla, i přesto, že dnes už vypadají skoro jako živé.

 • Sponzor fóra
 • Chvilku jsem též uvažovala o neživé ozdobě,ale přijde mi to divné,když kytice a korzaz jsou živé. Budu mít stejné květy na čelence a v kytici.

 • Můžu nabídnout tyto produkty, které jsou pěnové nebo textilní a imitují živé květy. Celou nabídku najjdete u nás na e-shopu.
  příjemné přípravy 🙂 🙂

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Půjčujeme originály svatebních šatů MAGGIE SOTTERO z USA od r. 2006.
  Nabízíme snubní prsteny Rýdl, Retofy, zlato se zirkony i brilianty, ocel, titan.
  Salon Nika
  Příbram
  SALON NIKA- Půjčování a prodej svatebních a společenských šatů a doplňků.
  Tvoříme originální šperky. Milujeme energii proudící z právě vznikajících snubních prstenů,
  tu nedočkavost snoubenců, lásku, touhu...
  Články od našich partnerů
  5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
  Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
  Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
  Archiv článků od partnerů