Korunka, květina i závoj? Nebude to už moc?

Zobraz úvodní příspěvek
Díky za poznatky..
Odpovědět
@ptjj v tom případě jsi jedna z mála nevěst, které tu představu princezny nemají tak pokřivenou...;-) a k tomu nevkusu - tady sice žádná konkrétní fotka není, ale já jich mám v hlavě v živé paměti mnoho, proto mi na mysli hned vyskočilo to slovo "nevkus"...ale mám třeba ráda takové ty malé závojíky přes obličej, klidně v kombinaci s květinou nebo nějakou broží apod., nebo zase naopak dlouhé závoje, ono se to dá udělat půvabně, ale má zkušenost třeba tady na beremku je taková, že holky když začnou kombinovat, tak spíš překombinují, proto tak radikální názory...;-) @kajovaevicka pokud to byl kompliment, tak děkuju...:-) pokud sarkasmus - pak musím uznat, že já hodně plácám...asi hlavně proto, že se mi nechce psát diplomka, tak "tvrdnu" v diskuzích na beremku a surfuju na netu...:-P :-D
Odpovědět
koukám, že se tu obnovila nějaká starší diskuze.... já musím souhlasit s @nika_83 pro mě nevěsta = princezna je něco příšernýho, co se drží tady u nás, ale jak už jsem několikrát psala, když jsem se bavila o tomhle tématu s chlapama i s přítelem, odpověď byla jasná: chci si vzít ženskou, co má vkus, je elegantní a je to dospělá ženská, co si nehraje na princezny.... takže tak... korunak, závoj, kytka... to je fakt moooc :-) ale chápu, že je těžké nepodlehnout těm všem eshopům, kde mají tak kráásné kousky, a udržet si odstup a soudnost... co se týče těch asociací k nevěstě: pro mě nevěsta má dvě varianty: buď dívčí, jemná, holčičí, něžná,nevinná...nebo naopak ženská, elegantní, dospělá.... ale nikdy ne princezna ve šlehačkách s korunkou:-D ale k tomu má každý názor-... tak jako tak by mělo platit - méně je více....
Odpovědět
Profilova fotka
@civet jj, s tím účesem u mě podobně jo a teď mi ještě došlo, že možná mám ne úplně dobře utříděno, co je čelenka a co korunka :-), takže korunku bych ke květině a závoji opravdu nevolila, čelenku případně ano, ale rozhodně decentní
Odpovědět
jejda, to jsem tou svojí poznámkou teda rozjela diskuzi...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek jeeežiš, šlehačky vůbec...........já mám asi jinou představu princezny než většina z vás :-) já mám k princeznám pozitivní konotace narozdíl od většiny tady pro mě jsou některé nevěsty tady prostě jen přeplácané nevěsty, vůbec ne princezny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_83 já už mlčím ;-) asi to z té diskuse vůbec nevyplynulo, ale v zásadě s tvým prvotním názorem souhlasím :-D
Odpovědět
@ptjj ok, tak to je asi nějaký nesoulad ve výkladu pojmu princezna :-) já mám pocit, že tady se princezna rovná šlehačky, korunka, závoj, pompadurka, rukavičky, ozdobné vlásenky.... :-) myslím, že tady si všechny rozumíme :-) jen to byl nějaký šum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek brrrr, úplně jsem si to představila, jak jsi to popsala :-D :-D :-D jj, asi tady šumíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj moc děkuji za kompliment, červenám se ;-) původně jsem úplně princezna být nechtěla, ale tak když pak byla nakonec svatba na zámku, tak to chtělo trošku to tomu přizpůsobit a sladit to ;-) já jsem to psala už ve více diskuzích, ale já prostě pořád tvrdím, že se mají holky nad vším trošku zamýšlet a nechtít mít na sobě mermomocí úplně vše...náhrdelník, korunku, náramky, výrazné náušnice, rukavičky, různé jiné ozdoby do vlasů a podobně... ...jinak obecně pokud jde o korunky, nelíbí se mi to ikdyž kdysi dávno jsem si taky říkala, že chci korunku, ale už jsem z toho vyrostla :-D spíše než korunky se mi opravdu líbí čelenky ve vlasech pokud je to hezky sladěné se zbytkem ;-)
Odpovědět
@ptjj jj, to bude asi jen to, že nám každé naskočí něco jiného za "obrázek", když slyšíme "princezna"...:-D ale taky bych raději vídala jen ty elegantní a půvabné a něžné, než ty "věšáky" na všechny dostupné šperky a doplňky...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_83 jj, přesně tak :-)
Odpovědět
@civet Tobě ten Tvůj účes vyloženě sednul!!! já bych v něm ale vypadala divně, ne tak krásně jako Ty...=) @kajsav s Tvými názory ohledně přeplácanosti už dlouhodobě souhlasím...;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nika_83 díky, díky ;-) jojo my spolu většinou souhlasíme v každé diskuzi ;-)
Odpovědět
@kajsav @nika_83 my spolu vůbec nějak často souhlasíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek pravda pravda x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika_83 Kdyby to byl sarkasmus, nesouhlasila bych s tebou cca za další dva příspěvky:) Myslela jsem to v dobrém:)
Odpovědět
@kajsav @scvrcek :-D
Odpovědět
@kajovaevicka já se raději ujišťovala, abych to blbě nepochopila...:-D
Odpovědět
jé aha...no mně ten obrázek ani nejde vložit..každopádně je na něm taková perlová čelenka přes čelo a k tomu jemné bílé kvítečky ve vlasech....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?