Kde seženu samodržící punčochy? A za kolik?

Zobraz úvodní příspěvek
kde? radeji nejaky hypermarket ci puncochove zbozi? a za kolik? Vim, ze jsou zde nejaka temata, ale vzdy se jednalo o to jakou barvu - to asi zalezi na kazde z nas a co se zrovna libi a hodi a co uprednostnuje. videla jsem bile a bile, ale kdyz je mate na sobe, tak bila je jen samodrzici krajka a zbytek byl jen vysoce se lesknouci. Nevite, kde je koupit / sehnat? diky Fialka
Odpovědět
1
7
8
@ptjj díky za tip, zkusím tam mrknout...pořešený to mám tak, že mám klasický punčocháče za dvacku, který nezklamou :-) u mě je potíž i v těch tabulkách, protože já mám 173cm a děsně hubený nohy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím kam to napsat.. je tu tolik témat se silonkama či punčochama.. stalo se Vám už někdy, že jste měli na sobě celý den samodržící silonky a večer po sundání jste tam, kde to drží měli takové červené fleky, které strašně bolí?? Stalo se Vám to třeba na svatbě? Jestli toto bude dělat.. raději půjdu bez nich.. pač ta bolest nebyla příjemná.. díky za info
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin nestalo, ale podle toho , co píšeš, mi přijde, že jsi možná alergická na nějakou složku toho silikonového pásku. Raději bych to moc nepokoušela, aby se nerozjela nějaká větší alergická reakce, který by Ti znepřijemnila den.
Odpovědět
Profilova fotka
@leiladelly je právě, ale zajímavé, že jsem tyto samé silonky měla i na promocích a nic v pohodě a to bylo taky horko jako včera, kdy jsem je měla na pohřbu :( .. spíš uvažuji, zdali jsem je neměla moc natáhlé nebo co já vím to byli podničky .. nevím ale příjemné to nebylo... a jí do jakýkoliv botiček bez silonek taky není moc pěkné..
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin tak těžko říct, možná Ti to jen nesedlo v ten den. Se silonkami je to složitý, já mám otevřené boty, takže musím bez, už teď je mi jasné, že boty určitě budou kolem té špičky dřít, beru ještě náhradní. Do uzavřených bot je lepší se silonkami...
Odpovědět
Profilova fotka
@leidadelly :) no to ještě najít ty vhodné botky :D s mojí výškou 175 cm a přítelovou 177 cm.. podpatky nepřichází v úvahu.. a ty silonky :) no snad ty jiné to dělat nebudou :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin nestalo,ale souhlasím s leiladelly,může to být nějaká reakce na tu gumu,nevím ale říká se že na svatby by se správně nemělo chodit bez silonek,ale to už je na každého z nás,jak se k tomu člověk postaví
Odpovědět
@medrin já jsem chtěla jít původně v uzavřených botech, ale nakonec jsem si koupila páskové střevíčky takže půjdu bez nich... ale pokud bych měla uzavřené tak si nedokážu představit že bych byla bez punčoch, to bych měla pěně odřené nohy a špatně by se mi chodilo jak by to dřelo ;-) ale pokud na ně más nějakou reakci, tak raději na svatbu neriskuj a bez bez nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarka278 no já právě na pohřbu měla uzavřené botky a zedřené jsem to měla i když jsem měla silonky :) No uvidíme.. kamarádka si myslí, že to bylo jen tím, že jsem se moc zapotila - takže takové větší a víc bolestivé potničky.. asi to bude tím pač už tam nic nemám 2 dny se mi to ztrácelo. No ještě uvidíme jak to vše dopadne. @leidadelly @klouzek @sarka278 ale holky děkuji za pomoc a rady co jste mi dali ;)
Odpovědět
@swetlus Rozhodně ne, musíš vyzkoušet různé výrobce a hlavně kvalitnější výrobce. Já už kupuju jen punčochy Gerbe, protože jsou prostě úžasné. Koukni do obchodu puncoska.cz mají jich tam nejvíc a za dobrou cenu.
Odpovědět
@fialka Koukni do obchodu puncoska.cz mají tam nahoře odkaz na stránku o svatebních punčochách a ty punčochy od Gerbe jsou opravdu super!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Normálka seženeš na Gatta punčochy, jsou to i 2 páry za 59,- což je super, ale mají tam i spousty dalších druhů, dražší, originálnější, jen si vybrat.
Odpovědět
Článek se načítá
Přiznávám se, nečetla jsem celé vlákno :-) Mám 183 cm, neporadil by někdo prosím značku nebo velikost, aby to nevypadalo, že mám podkolenky? :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@leniik1 už je to sice dost stará zpráva,ale kde si ten podvazkový pás sehnala prosím...?
Odpovědět
1
7
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?