Kde na netu seženu kabelku ke svatebním šatům?

Ahojky holky, asháním nějaké pěkné kabelky ke svatebním šatům, neznáte nějaké dobré i-netové stránky?? Díky Kristýna
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, jaké máš šaty (myslím barvu a styl)? Já mám doma šampaň kabelku z mé svatby a rozhodně ji nevyužiju. Kdybys jí chtěla, není problém. Je v podstatě nepoužitá, vzala jsem si ji do auta a pak už jsem na ni nesáhla, nebyla potřeba. Myslím že kabelka na svatbu je zbytečná..pro nevěstu. Není čas ani myšlenka se během dne ještě nějak upravovat nebo lovit něco z kabelky. Důležité jsou občanky (ty mají svědkové) a prstýnky (taky svědkové). Ale kdybys jí chtěla tak mi napiš do IP a domluvíme se. Fotka je v mém albu příprav nebo Ti ji pak pošlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky přemýšlela o kabelce, nakonec jsem si vzala jen obyčejnou bílou, měla jsem v ní mobil, klíče od bytu a tak.... vůbec se k šatům nehodila, prostě mi jí svědkyně hodila ráno s věcma do auta, pak se přenesla na hostinu a pak, když jsem šla domů jsem si jí zase odnesla. To už byla narvaná blahopřáníma a tak. Takže spíš popřemýšlej, jestli má cenu jí vůbec shánět :-)
Odpovědět
pripojuji se. Ja mela misto kabelky takovou malou toaletni tasticku se zrcatkem, kterou jsem si hodila do auta. samozrejme jsem do ni nacpala kde co vsechno a stejne jsem ji ani jednou neotevrela. :-)
Odpovědět
Videlanjsem krasny kabelky,ale vetsinou byly silene drahe a velke, takze jeste asi kouknu do pujcovena uvidime. diky moc!
Odpovědět
nad tím taky pořád spekuluju- ale asi na kabelku vykašlu . ale zase...nevím, vypadá to docela nobl, pěkná kabelka, která se hodí k šatům... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych řekla, že ani není potřeba- od toho máte svědkii, aby vám uložila u sebe, co potřebujete, ne, budet si držet manžela a kytku a co ještě s kabelkou- ta jen překáží
Odpovědět
Já měla perličkové boty od Klaudie a ze stejného materiálu i kabelku. bylo to super
Odpovědět
effca: nelákej mě. přesně takovou mám představu.být sladěná po všech stránkách. Abych nabyla "každý pes, jiná ves"...Asi ti za ty peníze stojí. Vdávám se( snad) ;-) jednou za život
Odpovědět
asi to za ty peníze stojí být sladěná po všech stránkách...doufám, že to nebude investice, která se bude opakovat. A když ano, tak v nějaké jiné barvě ;-) ted v bílých........a příště.......doufám, že příště nebude ;-) ;-)
Odpovědět
A kabelka je fakt potřeba. Kam jinam dáš mobil?
Odpovědět
Profilova fotka
na svatbě budu mít jiné starost, než telefonování- budu si užívat veselé, takže na to kabelku nepotřebuju ;-) ale ta od té klaudie, ve stejném designu s botama, tak to je vážně super
Odpovědět
kabelku jsem neměla, na co....papírový kapesníky jsem měla u svědkyně a OP u manžílka. U mamky jsem měla asi ještě dvě další potřeby, ale mobil tedy rozhodně ne, nevím k čemu by byl na svatbě dobrý, svatbu si chcu užívat a ne ji protelefonovat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja som kabelku tiez nemala, podla mna, uplna zbytocnost :-)
Odpovědět
ja mam kabelku z e-bay mam ju odfotenu v albume - s ružami - a je aj biela, ružova, kombinovana :-D
Odpovědět
Ja si nedovedu predstavit jeste se starat o kabelku. jednou rukou jsem si pridrzovala saty (napr. do schodu), v druhe mela kytku a uz tak jsem mela problem jak se zavesit do manzilka :-N
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj. Moje kamarádka si před 8 měsíci koupila v obchodním centru Palladium kabelku od firmy René Pilka ič:61419664. Po jeho obchodě se slahla zem, kabelka se páře a když mu volala na reklamaci, byl velice arogantní. Vzhledem k tomu, že má sídlo ve Velkých Pavlovicích, varujeme všechny nevesty a svatebčanky před jeho údajnými pobočkami na Moravě. V Praze už nemá ani jeden jediný obchod. Mějte se na pozoru a přeji lepší výběr kabelek, než měla moje kamarádka. A.
Odpovědět
Profilova fotka
Já neměla kabelku, ale pompadurku. Původně mě ani nenapadlo nějakou mít, ale když jsem si odvážela šaty ze salonu, tak mi ji nabídli a já si řekla, proč ne? Měla jsem tam OP, kapesníky, rtěnku, lesk na rty a zrcátko. Na obřad jsem ji dala švagrové, ale pak už jsem ji měla pořád. Hodila se mi i k šatům na převlečení. Kamarádka zas měla bílou saténovou perličkovou kabelku, taky půjčenou. Na obřad se nebere, ale jinak je fajn něco při sobě mít. Ale musí to ladit.
Odpovědět
Taky jsem měla pompadůrku se stejnými drobnostmi jako andělka. Ale měla jsem ji i na obřadě, vždycky v ruce s kytkou. Nijak rušivě mi něpřipadala, byla v barvě šatů. Mám ji i na všech fotkách, brala jsem si ji také na focení a na těch fotkách se mi líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla na obřad kabelku půjčenou přímo k šatům, v té jsem měla jen OP a CD s hudbou, ale v autě jsem s sebou měla normálně i svoji "velkou" kabelku, co normálně nosím, ženich mi ji pak z auta přinesl do restaurace, tam je ji šupla na stůl s darama a bylo :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Reakce pro Aali: Dobrý den paní Aali, 1. můj manžel na Paladiu nikdy obchod neměl, takže máte asi mylné informace 2. země se po něm neslehla, nevidím nic špatného na tom, když zruší prodejnu a otevře ji jinde, je to běžná praxe 3. pokud je někdo arogantní na něj, je arogantní i on (nemyslím si, že se neumí chovat) 4. Vaše kamarádka má jistě doklad o zakoupení kabelky (paragon), kde je na razítku celá adresa a není nic jednoduššího, než kabelku odeslat na tuto adresu jako reklamaci (předpokládám, že adresa je čitelná, když kamarádka našla IČO i telefonní číslo) Přeji příjemný den Marcela Pilková 8-)
Odpovědět
Ahojky na základě reakce marcela4 jsem přeposlala její vzkaz kamarádce a přišla mi tato odpověď: "Ahoj, to já už ani nevim, že jsi ji posílala email.. Koupila jsem to tenkrát v metropoli na zličíně a ne v paladiu :o). On mi tenkrát řikal at to pošlu na tu adresu, ale já jsem se na to vyprdla, chodit na poštu, zaplatit poštovný balný, když ani nevíš jestli se ti to vrátí.. Řek mi tenkrát že poštovný a balný mi neproplatí a že se to musí poslat na reklamaci a pak teprve uznaj jestli mi vrátí peníze nebo ne.. Takže by nakonec bylo možný, že by mi vrátili rozbitou kabelku nazpět a akorát bych ztrácela čas a peníze, tak jsem se na to vyprdla..." A teď si říkám, že vlastně ani nevím s kým kamarádím....mrzí mě, že jsem zde v dobré víře pradivým slovům své kamarádky osočila firmu, která vlastně nic neudělala špatně. Jo holt pro dobrotu na žebrotu. Vzkaz o kabelce jsem psala přímo s ní, kdy mi ještě diktovala z účtenky ičo, aby nebylo pochyb, mluvila o Palladiu a nakonec je všechno jinak...připadam si dost hloupě a mrzi mě to. Mám aspoň poučení pro příště...do takových věcí se nemíchat. Takže držím pěsti všem nevěstám, aby měly vždy dobrou ruku, vybraly si solidní obchod a kvalitní zboží, aby nemusely žádné reklamace řešit. Hezký den všem. AAli
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Ahoj, pěmýšlím o kabelce, jestli to má smysl? třeba na pudr a na nezbytné higienické potřeby?
Odpovědět
@kristyn.g můj názor je, že to smysl nemá a všechny tyhle věci může mít u sebe ve větší kabelce maminka nebo svědkyně. do luxusního psaníčka se ti to stejně nevejde.
Odpovědět
Ahoj já pudr a ostatní věci co budu potřebovat budu mít u kamarádky v kabelce.Stejně ji budu potřebovat mít po ruce, kdybych náhodou potřebovala třeba utáhnout šaty nebo tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami to je fakt...
Odpovědět
Byla jsem na svatbě jako svědkyně. Měla jsem dlouhé šaty s holýma zádama a přes ně šál, protože byla ten den jak na potvoru zima a do toho jsem měla kabelku a ještě jako svědkyně kytku a můžu říct, že mi všechno padalo jak kdybych byla nalitá
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?