Kde mám koupit hrnce a jaký materiál zvolit?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, potřebovala bych poradit s jedním hospodyňkovým tématem - vymysleli jsme si jako svatební dar nové hrnce, obdrželi jsme slušnou sumičku (10tis.), za kterou bych ráda pořídila velký, střední, malý hrnec a větší pánvičku. A teď nastal ten big problém, že nevím, které koupit, tzn. jaký materiál zvolit, aby nás hrnce pokud možno přežily :-D a také kde koupit. Tchýně mi dohodila nějakého prodejce, kde ovšem jeden hrnec stojí lehce přes 3tis., což se mi zase zdá trochu přehnané. Díky všem za rady a tipy! J.
Odpovědět
1
2
jessika - 3000? :-N tolik jsem dala za celou sadu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rosina - jo, o 3000 psaly holky v diskusi výše...
Odpovědět
jess - aha, necetla jsem to cely. Jinak mam jeste par neznicitelnych nerez hrncu po babicce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, právě se rozhoduji co koupit za hrnce a jsem rozhodnutá pro značku Fissler řadu Selection. Je to sada 5 kvalitních hrnců a cena se pohybuje od 7 500,- do 9 500,- což se mi zdá za takové hrnce velice přijatené :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
@pattie Já jsem také jednoznačně pro litinu. Už jsem vyzkoušela teflon i titan a litina je proti nim opravdu držák. Hrnce a pánve používám už několik let a pořád jsou jako v den koupě. Chci si teď dokoupit do sady menší pánev ze Skeppshult.cz. Líbí se mi ty kombinace pánve a grilovací pánve (0610-3). Nemáte to někdo? Uvažovala jsem i o grilovacím plátu, ale toto bude v mé malé kuchyni asi praktičtější.
Odpovědět
Ahoj, pár rad na co nezapomenout při výběru hrnců či pánví jsem našla na stránkách kvalitni-hrnce.cz je dobré koupi neuspěchat a vše si v klidu promyslet, na co chci nádobí používat, jaké kousky využiji apod. Já to jednou uspěchala a hrnce z nerezu se připalovaly jako čert a pánev?? Raději nemluvit, příště raději s rozmyslem :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahojte, jaká je lehčí varianta litinových hrnců? Aby ta kvalita tolik neutrpěla, cenově to bylo asi levnější, ale taky aby to holka metr padesát unesla, když to bude plné :-D Co tyto od Tescomy? https://eshop.tescoma.cz/sada-nadobi-... Je to srovnatelné s litinovou sadou? Díky moc :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj, jak to tady pročítám, tak každý doporučuje něco jiného. Ale chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s titanem v nádobí?
Odpovědět
@hedousek Moje zkušenost je pozitivní, mám hrnce pár let, a kromě pár obouchání, kvůi mé šikovnosti, povrch zůstal nezměněn a funguje pořád stejně
Odpovědět
@hedousek Taky se připojuji, pěju na ně chválu kudy jen chodím :D
Odpovědět
Doporučíte nějaké konkrétní? Firmu/výrobce
Odpovědět
Společnost zgastro.cz jsou přeprodejci německého nádobí a to je velmi kvalitní.
Odpovědět
Článek se načítá
Za me Fissler, pouzivame uz asi 7 let a je porad skvele. Po stehovani budem dokupovat od tehle znacky.
Odpovědět
Já nedávno kupovala mamce hrnec na dellinger.cz. Zkušenosti jsem s tou značkou neměla, ale na doporučení jsem si říkala, že jeden hrnec vyzkouším koupit. Vybrala jsem titanový hrnec. Mamka je moc spokojená, v kuchyni ho používá prý nejčastěji (vaření omáček, dušení masa, aj.). Tak si koupím hrnce i pro sebe.
Odpovědět
Dobrý den, jaký přesně hrnec od Dellingeru jste kupovala? Nevím, který vybrat.
Odpovědět
@dagmardag Dobrý den, třeba já jsem si koupila Titanový hrnec SUPREME Line se skleněnou pokličkou z litého hliníku Ø 20 cm. Výborně se mi v něm vaří.
Odpovědět
Já mám od Dellingeru více hrnců a všechny jsou super. Takže když si vyberete, ten který se Vám líbí tak určitě budete s kvalitou spokojená.
Odpovědět
Dobrý den, po titanových hrncích pokukuju už dlouho. Děkuji za typ a mrknu taky na Dellinger.
Odpovědět
Dobrý den, mě se na stránkách dellinger.cz líbí i jejich titanové pánve. Máte někdo doma? Titanové hrnce mají úžasné.
Odpovědět
Hledám nějaké hrnce na zdravější způsob vaření? Ve kterých vaříte vy?
Odpovědět
Já jsem si oblíbil titanové nádobí AMT Gastroguss, vaříš na něm s minimem tuku, ale já většinou dělám na sucho a pak podleji vodou, jídlo v něm nemusíš vařit, tak dlouho, protože má dobré tepelně izolační schopnosti (takže v něm jídlo dojde) a maso bývá chutné a šťavnaté.
Odpovědět
Fakt, tak to by se mi líbilo, chtěla jsem původně s keramickým povrchem, ale co jsem četla, tak to není nic extra. Koupil jsi je tedy normálně v nějaké specializované prodejně?
Odpovědět
Koupil jsem si je na internetu zgastro.cz, mám asi 4 hrnce, pekáč a pánev s poklicí a vařím ve všem :-))
Odpovědět
Kupovala jsem teď tuhle sadu, mám ji teda teorve chvili ale zatim super :-D 8-) kupovala jsem tady - https://www.berghoff.cz/ , zrovna jsem chytla ve sleve :)
Odpovědět
Dobrý den, vážně se v těch titanových hrncí vaří zdravěji a rychleji? Chci si koupit nové hrnce do kuchyně, ale ještě jsem si žádné nevybrala, nemůžu se rozhodnout.
Odpovědět
Čau holky, já můžu doporučit titanové hrnce! Super materiál, mám je na indukci a vařím jak drak. Letos je chci koupit i mamince k narozeninám.
Odpovědět
Holky a ty titanové hrnce se můžou použít vážně i do trouby?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@jindri, to je teda celkem velky rozpocet na tri hrnce a panvicku, kvalitnejsi se podle me daji sehnat i levnejc :) Ja jsem si loni koupila (teda ne primo za penize na svatbu) tyto: http:/www./bonio.cz/8-hrnce-kastroly-rendliky Podle me se na te strance da navybirat spousta vybaveni, vcetne pekacu a souprav, kvalita je za me uplne v pohode :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
My jsme kupovaly ségře, když měla svatbu taky hrnce. Protože se měli za 14 dní po svatbě stěhovat do nového. Jako řeknu teda, že výběr je fakt široký. Nakonec jsem si vyhledala různé informace a našla jsem, že hrnce G21 by měly být kvalitní. Takže jsem objednala www.diten.cz kompletní sadu. Tescoma se mi zdá zbytečně přeražená.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Já mám bezvadné hrnce z http://www.bonio.cz/. Jsou to titanové hrnce. Předtím jsem měla nerezové hrnce, ale hrozně se připalovaly. A tím se i špatně myly. Na nápad na titanové hrnce mě přivedla mamka, která je má.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?