Dárky pro rodíče

26. zář 201550

Ahoj chtěla bych slyšet vaše nápady čím ste obdarovali rodiče a kdy ste jim to dali. S ženichem furt přemýšlíme co vyrobit a ještě mě nic nezaujalo natolik abych řekla to musím mít. Chápete jak to myslim 😃 dík za rady

 • Taky nad tím přemýšlím. Nechci nic jedlého, přece jen na svatbě bude doufám jídla dost a něco si i odnesou domů. Pro maminky jsem uvažovala nad zlatými přívěšky, obě zlato nosí, ovšem taťkové, to fakt nevím.

 • @knoflikarka  To by bylo určitě hezkých ale jsem pro vlastnoručně vyrobený aspoň trochu. Takové ty přívěšky na klíče nebo pod co vyrábějí tuctově všechny stejný se mi nezdají osobní. Přemýšlím nad vínem metaxou a slivovicí (ženich maminku nemá) a asi udělám aspoň vlastní etiketu. Nebo to dám do krabice a na tu něco napíši.

 • My budeme davat darek rodicum az po svatbe..Drevenou krabici s napisem: pro nejlepsi rodice,datum a nase jmena a dovnitr vlozime vyber nasich svatebnich fotek.

 • Sponzor fóra
 • Díky to se mi celkem líbí popřemýšlím 🙂

 • My měli slivovici s vypískovaným textem...

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Vyrábím dekorace pro Váš Velký den.Ráda dávám Vašim představám konkrétní podobu.Zboží zasílám většinou do 7 pracovních dní od přijetí platby.
  Exkluzivní a originální svatební zboží pro Vaši úžasnou svatbu. Vyrábíme Svatební diáře, jmenovky na stůl, dárky pro hosty i monogramy do dortu.
  Vyrábím širokou škálu svatební dekorace a dalších věcí na svatbu od vývazků, jmenovek, podvazků, polštářků až po výzdobu svatebních vozů. Jako doplňkový sortiment nabízím košíčky na koláčky, krabičky na výslužky,...