Svatební cesta - Mauritius, Zanzibar, Thajsko, Bali?

Profilova fotka
Holky, co doporučíte na svatební cestu a proč? Je teď plno valentýnských akcí a jsou levné letenky.... z exotiky jsme byli pouze na Filipínách.... díky
Odpovědět
Profilova fotka
Zanzibar!!!! Úžasní lidé, příroda, moře, dle mého to není ještě tak profláklé jako ostatní, co zde píšeš, ačkoliv jsou tam už taky trochu zkažení turistikou. Manžel procestoval sám už půlku světa a řekl, že tohle byla ta nejkrásnější dovolená a je to jediná země, kam jel podruhé. Byla jsem jen na Bali, taky krásná země, spousta míst k navštívení, ale jako Zanzibar mě to nevím proč nenadchlo.
Odpovědět
Profilova fotka
My se zrovna vrátili z Mauritius..nádhera!!!!!
Odpovědět
@fanino Dobrý den, kde přesně jste na Zanzibaru byli? přemýšlíme nad ním na svatební cestu. Děkuju! trošku mě děsí ten příliv a odliv
Odpovědět
Profilova fotka
@petrane my byli v Tulia Unique Beach Resort, je to dokonce český hotel, drahý, hned pod ním byl ale taky celkem hezký resort, asi tak za pětinu ceny a hezká pláž... Mě teda odliv dvakrát denně vůbec nevadil, naopak, byl to nádherný, zajímavý úkaz, nikdy jsem nic takového neviděla a hrozně si to užívala, ty dlouhé vycházky po písku k moři. Byla jsem ohromená. Prostě nejlepší televize :-D navíc jsem nepřijela, abych cele dny plavala v moři. (Na Bali, kde jsme byli, byla dokonce vlajka s lebkou, takže jsem si za celou dobu pobytu smočila akorát trochu nohy. Na Zanzibaru bylo moře klidnější.) Trochu záleží i co preferujete, jestli klid a prázdnou romantickou pláž, tak určitě tohle, jestli spíš "masovku", tak jeďte někam na ten sever k Nungwi, kde není takový odliv a na pláži i někoho potkáte...všude je tam hezky.
Odpovědět
@fanino děkuju za odpověd :) jj, dívala jsem se, že Tulia je dost drahý, takže ten asi nee :) a museli jste mít nějaké spešl očkování?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrane Takhle. Já měla všechny. Ale není potřeba žádné!!! (pokud nebudete cestovat přes Keňu). Jezdí tam i malé děti a pochybuji, že by všechny byly očkované na tyfus, nebo žlutou zimnici. Pokud nebudete dobrodružně cestovat v období dešťů někam do vnitrozemí nemáte se absolutně čeho bát.
Odpovědět
Profilova fotka
Ona svatebka se dá udělat na spoustě zajímavých míst :-) Kouzelné jsou Maledivy, Mauricius, Seychely atp. Tyhle destinace jsou tak trochu jiný svět a jsou i nabídky, kdy nevěsta má pobyt+stravu gratis. ;-) Pokud chcete mít soukromí a kolem sebe pohádku, tak tyhle destinace Vám to nabídnou...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Zkuste se podívat i po letenkách na Hawaii, teď byly za docela dobrou cenu. My se nedávno vrátili a nebyla jsem na hezčím místě, kam se hrabe Bali nebo jiná Asie. Navíc je tam pořád co dělat a věci, které jinde neuvidíte, opravdu je to zážitek na celý život.
Odpovědět
@kegi Byla jsem na havaji a bohužel jen u levných letenkách to nekončí, to jídlo tam je neskutečně drahy o ubytovani ani nemluve, abych si to užila tak mit sebou min. 30 tis. na vrh.
Odpovědět
Profilova fotka
Ono strašně záleží na období, kdy chcete cestovat. To je prvotní otázka, kterou zde nikde neřešíte. Také jací jste. Zda poznávat nebo spíše lenošit, nebo něco mezi. Neoddělitelnou otázkou je i rozpočet, každá destinace je i jinak ekonomicky náročná. Také zda jste očkovaní či ne a chcete či nechcete v brzké době otěhotnět - to vás může opět limitovat. My s klienty toto konzultujeme, tak se případně ozvěte přímo na telefon.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@blakube Můžu se zeptat na Mauricius? Je to můj sen a moc ráda bych si dovolila navštívit ten ostrov, ale nejsme milionáři, takže jestli jste měli něco finančně snesitelné, tak bych ráda získala od vás tip na zbytování. Moc se nám totiž nechce dávat 70tis a víc
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rencik_a ..my teda měli docela drahý hotel, ale určitě se dá sehnat levněji, už jen to, že my to platili jako zájezd, kde platíš i předraženou službu transfertu z letiště k hotelu!!!Kdybchom teď měli znovu jet na Mauritius mám číslo na úžasného človíčka jménem Sudan, který nám řekl:kdykoliv, kdokoliv by chtěl na Mauritius spojte se semnou přivezu a odvezu z letiště zajistím ubytování dle požadavků(málem se vyvrátil, když jsme mu řekli cenu dovolené😂)Tři dny jsme s ním jezdili po ostrově a ušetřili spousty penízků,takže pokud by jste se rozhodli klidně kontakt předám nedávno využila i neteřinka, která se na Mauri. vdávala🌸
Odpovědět
Profilova fotka
@blakube No to je naprosto báječné, to byste byla hrozně hodná :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Mauricius taky doporučuju. My tam byli v lednu, půjčili jsme si auto a skoro celý ostrov projeli. Viděli jsme toho spoustu, od přírodních parků, zvířecích farem až po nádherné pláže, jak z katalogu. Užili jsme si potápění, byli tam příjemný lidi, dobré jídlo (drahé zhruba jak u nás). Zabookovali jsme si apratmány přes booking a každý 3 noci jsme spali jinde. Je škoda letět tak daleko a být jen 10 dní na jednom místě, akorát upozorňuju, že se tam jezdí vlevo a cestou z letiště jsme viděli dost nehod :/ o Zanzibaru jsem také slyšela, že je nádherný :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
@blakube Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o kontakt na Sudana? Můj email je klapi.jana@seznam.cz. Děkuju
Odpovědět
Thajsko je dobrou volbou.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?