Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Pipik tu :-D
Odpovědět
jsem tady díky
Odpovědět
@hviezda35 měli jste nádhernou svatbu,máte úžasný fotky.svatba snů
Odpovědět
@pipik dakujeme :-) a uz mas fotografa zabezpeceneho? A kedy letite?
Odpovědět
@hviezda35 fotografa bude zajišťovat ta paní co nám organizuje svatbu.Můžu se zeptat v kterém hotelu jste byli?svatbu plánujeme v červnu.
Odpovědět
@pipik My sme boli v Bayahibe v Dreams La Romana. Tam sme mali aj obrat.A na druhy den sme sa sli fotit na Macao beach. Joj zavidim ti,ze tam ides :) Stale na to rada spominam.
Odpovědět
@hviezda35 teď jsem ukazovala příteli vaše fotky a byl nadšený.Máte úžasné fotky.Teď koukáme na Váš hotel a vyskakují nám tu dva s tím to názvem to byla Punta Cana?Co hotel?Byli jste spokojeni?
Odpovědět
@pipik Spokojni sme boli,len sme mali trosku problem s papiermi,ale uz je vsetko v poriadku. No nas hotel sa presne vola Dreams La Romana resort & spa.A je v casti Bayahibe od Bavara je to hodinka a pol. Je to na juhu. Uz sa tesim na vase fotky :-D Ak by si chcela tak ti poslem link na nasho fotografa :-D
Odpovědět
@hviezda35 to bys byla hodná díky
Odpovědět
@hviezda35 ahoj, asi 6 tyzdnov odlietame do dominikanskej ale stale sme nevybrali hotel, oslovil nas Dreams La Romana ale ako si pisala velmi nas odradzuje 2 hodinovy transfer, kratka plaz - ziadne prechadzky, chceme teda skusit Punta Cana, len stale sa nevieme rozhybat ktory hotel, nevedela by si poradit? Gran Bahia Principe Ambar, Catalonia Royal Bavaro alebo Riu Palace Punta Cana, skusili sme pozerat referencie na tipadvisory ale ked stale nevieme co skor, precitala som si tu par stran a uz sama neviem co chcem, menime stale nazory, vela dievcat tu pisalo ze mexico je podstatne lepsie :-S prosim za akukolvek radu moc by si nam pomohla
Odpovědět
@dodorka Ahooj no do La romana nechodte :o) uz ako si pisala.Hlavne tie prechadzky.Ja by som urcite sla do Punta Cana,Bavaro.Mne osobne sa paci aj Mexico.Letis tiez z UK?
Odpovědět
@hviezda35 dakujem, ano letime zo skotska, este teda nemame nic booknute ale dovolenku mame hlasenu zaciatkom juna priblizne na 2 tyzdne, a stale hladame tu spravnu destinaciu, dominika ma perfektne ceny, to mexiko vyjde asi 400£ pp na pobyt viac. Tu La romanu si my definitivne teraz rozhovorila ;-) naozaj sa nam tam nepozdava par veci, ta punta cana nas celkom teda laka teda hlavne kvoli cene a dlhym plazam a palmam. Bola si aj v mexiku? ak ano prosim ta mozes napisat ktora oblast a ako sa vam pacilo, lamem manzela ze radsej skusit tam ale nemozem ho zlomit :-D my sme mali svadbicku na mauriciu tam to bola nadhera ale viac menej iba hotel a mimo hotela to uz nebolo to prave orechove, my hladame vodne sporty(vodne skutry) , trosku rusne miesto, dobru plaz, pohodlne lehatka a hlavne vynikajuce jedlo v a la carde restauraciach x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@dodorka zkus se podivat na Excellence Punta Cana. Pokud Vam jde o dobre jidlo tak bych rozhodne doporucila zkusit restauraci Jelly Fish v Bavaro.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky kdy je nejlepší do Dominikány? My by jsme tam chtěli říjen-listopad.
Odpovědět
@chrissy11 dakujem za tipy :-) si zlata
Odpovědět
Profilova fotka
@dodorka ja doporucuju cancun nebo riviera Maya konkretne hotel eldorado royal ;-)
Odpovědět
tinka2011: nejlepší je cesta od listopadu do konce února...koukni na oyster.com nebo travelguide.com a dej na reference:) já bych do Punta Cany nejela:)
Odpovědět
@monsulina @chrissy11 ahojte, dakujem za tipy, nakoniec sme to teda riskli do excellence punta cana, snad bude dobre, ak nahodou ma niekto s tymto hotelom skusenosti prosim budem moc vdacna za akekolvek info :-)
Odpovědět
ahojte, chcem sa vas opytat ktore ste tam boli aky ochranny faktor na opalovanie odporucate? odlietame zaciatkom juna
Odpovědět
Profilova fotka
@dodorka ja pouzivam 30tku, a stale se hezky opalim. slunicko je tam fakt silne. ale zalezi na tve pokozce
Odpovědět
@dodorka ahoj taky jedeme v červn a máme sebou 30,15,8když jsme tam byli předloni používali jsme 30 první tři dny pak už jsme snižovali faktory
Odpovědět
@gapm mi byli v září a pak v červnu a pokaždý super.jednou jsme bydleli v Punta Cana a super
Odpovědět
@dodorka mi byli v Grand Palladium Bavaro Resort tě´d tam letíme znovu a budeme se i tam brát-můžu doporučit
Odpovědět
@pipik mě se víc líbí na Karibský straně...čistější pláže, větší klid, málo Čechů:)))...záleží na každém, co vyhledává...jezdíme jen v sezóně, na zimu prohřát kosti:)...léto létáme po Evropě...
Odpovědět
@gapm a doporučila by jsi nějaký hotel,takže jezdíš na La Romana?
Odpovědět
Nejezdím:)) myslím, že žádný nad **** v Bayahibe není špatný...Iberostar Hacienda Dominicus třeba:) a proč tam jedete mimo sezónu?
Odpovědět
@gapm už jsme tam jednou byli v červnu a bylo to super,ceny nízské,turistů míň a máme tam zařízenou svatbu
Odpovědět
@pipik ahoj, no my sme sa rozhodovali prave do toho vasho hotela ale nakoniec sme to riskli do excellence punta cana. uvidime snad sme aj tak dobre zvolili, kedy odlietate a kedy mate svadbicku? srdecne blahozelam a prajem aby vam to prebehlo tak ako ste si to vysnivali :) a dakujem za tipy na faktory :)
Odpovědět
@dodorka děkuji ti za gratulaci,čekáme až spadne cena letenek ještě o kousek níž.chceme vyrazit tak okolo 3.6. a jsme domluveni s koordinátorkou,že týden po příletu až budeme odpočati a opálení tak bude obřad na pláži. Kdy letíte?na jak dlouho?mrknu na ten tvůj hotel-přeji vám krásnou dovolenou plnou sluníčka a pohody
Odpovědět
@pipik my letime 11.6 na 14 noci, tak to mate super teda premyslene, vidno ze sa tam vyznate ;-) dakujeme velmi pekne, snad pocasie bude v pohode, hlavne aby vas svadobny den bolo krasne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?