Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak já to zkusím. Kdyby byla zase nějaká akce, sím písněte mi do IP, já se budu snažit zatím pochopit taje koupě letenek na netu. Holt to naši nedostanou k Vánocům.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, třeba ještě nějaká akce bude ;-) Markét, tak to chápu, jestli stěhování nění nutné a byla by potřeba velká rekonstrukce, tak to trochu posunete. Jinak naši nám přivezli na mimčo dáreček :-) Hned se mě mamča ptala, jestli už do Vánoc budeme vědět, co budeme mít. Ale já si vůbec nejsem jistá, v kterém týdnu nám to řeknou?
Odpovědět
Profilova fotka
mag - kdybych na nějakou akci narazila, tak ti určitě dám vědět, zkus kouknout i na jiné nízkonákladovky - EasyJet, Click4Sky... a koupě letenek na netu není žádný problém ;-) funguje to jako jakýkoli jiný internetový obchod, vybereš letenku, zaplatíš a letíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky kupovali na cklick4sky
Odpovědět
Profilova fotka
Cau kocky, tak si predstavte, ze nase pristi dovca bude zase v DR. Rikala jsem, ze bych se tam chtela jednou vratit, ale nepocitala jsem, ze to bude tak brzy :-) Zatim mam 9 favoritu, ale nemuzu se rozhodnout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sillybilly - a kdy tam chcete vyrazit?
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, teda ty se máš, já bych také jela. Dnes jsem koukala na ten Natura Park a ceny jsou z Drážďan docela vysoké. Hlídám to, abych věděla, jestli to nejde rapidně nahoru, kupovat se to stejně bude až v březnu. Kouknu ještě na ty další adresy. Holky Vám se to řekne, já bych něco koupila a ani by mi nedošlo, že musím zaplatit za zavazadla a, že to není zpáteční letenka. Nehledě na to, že tam čučím vždy až s křížkem po funuse :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Chceme kveten, cerven. Nepojedete nektera taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mag - ale to víš, že bys to poznala, vždyť je to česky, když vybereš i datum zpáteční letu, tak to bude zpáteční a zavazadla jsou předem navolená na osobu 1 zavazadlo, když chceš bez, tak to opravíš, určitě by jsi to zvládla úplně v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, jedině, že mně přibalíš, ale horentně tím překročíš limit na zavazadlo :-N :-D :-D :-D . fsvojap no, co bych ti na to řekla, jsem prostě tupec 8-) . Ještě jsem nebyla schopná sednout si ani nad tou fotoknihou a ani nemluvím o tom, že mi v létě opět utekla ta akce, ale byla jsem zrovna do svatebce. Nějak mám pocit, že pořád dřepím v práci a když jdu jednou k někomu na kafe, tak už nic nestíhám, kromě vaření, které mně baví. Nemám auta, takže když přičtu čekání a cestu, tak mi jen hodinu trvá, než se dostanu z bodu A do bodu B.Stěžovala jsem si manželovi, tak tvrdil, že mi pořídí paní na úklid, ale to je zase plno slibů a skutek utek.
Odpovědět
Profilova fotka
silly - my nepojedem určitě, kdyby znovu Karibik, tak bych jela někam jinam, ale my už teď máme v plánu několik evropských dovolených a megaakci s domečkem :-D mimochodem v domečku budeme topit tepelným čerpadlem x-) musel s tím samozřejmě přijít manžel, když jsem to já chtěla, ještě jsme ani nekopli, tak to ne, je to investice, která se nevrátí... ale teď s tím přišel on a už to jde :-D mag - já na tohle taky nejsem, dělala jsem kalendář a pěkně jsme se nad tím navztekala, pak ho uložený nemohla najít... :-D ale naštěstí jsme to stihla u Happyfota za 50%; a manžela bych spíš zpracovala na auto než paní na úklid, to by v mém případě bylo výhodnější, úklid nijak nehrotím
Odpovědět
Profilova fotka
Já úklid také nehrotím, ale ten úklid se hrotí. Máme doma kočky a byt 3 + 1 + dvě chodby a balkón, nemusím asi zdůrazňovat, že jsem na to sama, jaka každá ženská, kromně má mamči a opravdu mně to přestává bavit. Domů dorazím v šest a skoro dvě hodiny jen poklízím a když uklízím, tak je zabytý celý den o víkendu. Ale vždyť to holky znáte, nemusím Vám to popisovat. Někoho nebaví vaření a mně zase úklid, ale mám ráda čisto a o manželovo košilích ani nemluvím. Tak jsem študovala letenky, na to sky něco nemůžu najít kam zadat mail kvůli zasílání novinek. Juknu se na to doma v klidu. Teda to mně mrzí, že jsem to propásla. Teď jsem nakoukla na Barcelonu a ta by se mi také celkem líbila. Ve Španělsku jsem byla, ale v Barceloně ne. Pipiii už máte zařízené i ubytování?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mag - na SkyEurope úplně dole vlevo je políčko nadepsané Newsletter Quick SignUp, vyplníš svůj mail a dáš odeslat ;-) a Barcelonu můžu doporučit, byli jsme tam loni v dobnu a moc se mi líbila, i když počasí jsme zrovna moc dobré nechytli
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, no jo, když ono to na mně mluví po anglicku.
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap taky bych se jela mrknout nekam jinam, ale berem mamku kterej to platime a DR vychazi nejlevneji z celyho Karibiku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil - tak to jo, to se mamka má :-) a mezi čím se rozmýšlíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Jijo, já na to také koukala, že DR vychází nejlépe a pak ještě Kuba, proto tam chci poslat mamču. Prostě musíme využít toho, že je to nádherná země s nadstandardními službami za poměrně dostupnou cenu. Který jste vybrali hotel? Holky já byla stejně zmatená jako z letenek i z koupě dovolené do DR, pamatujete :-N ? A po pár měsících usilovného vysvětlování jsem to pochopila. už jsem si nechala posílat ty nabídky letenek. děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste zadny :-| , ale mam 9 favoritu ktery vychazi dobre cenove, ted travim vecery na Trip Advisor abych vedela co a jak. Podle reakci lidi co tam byli budu vybirat no a pak uvidim v cestovce jestli vubec jeste budou mit volny mista ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silly, tak tiše závidím ;-) Na ten váš termín určitě budou mít místa a je jisté, že ceny půjdou dolů.
Odpovědět
Profilova fotka
Pred 14 dny jsme byli v cestovce, jen tak cvicne. Zkouseli jsme co nam udelaji za cenu. Loni nas to vyslo hodne levne. Hotel ktery jsem vybrala mel posledni 4 volne pokoje :-N na termin ktery by nam vyhovoval :-p Ale mozna ze kecal a chtel aby jsme to zamluvili hned. Mel smulu bylo to jen cvicne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A chcete přes němce? Já myslím, že by to neměl být problém. Holky, já už jdu zítra do práce ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, to je dobrý. My tam byli 4-9.10. Neletěli jste taky se Skyeurope? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pipii, a kam letíš? Nějak mi to uniklo. Ta cena je dobrá, s kým to je?
Odpovědět
Profilova fotka
yany: letime do Milana mag: ubytovani jeste nemame, rezervujeme si neco levneho pres internet, nejaky penzionek Holky a ted neco opravdu vazneho: marketka je hospitalizovana v nemocnici, na nic se me neptejte, ona vam to vsem potom asi rekne sama... :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Miško, tak snad to není nic vážného :-(
Odpovědět
ahojte, sillybilly a s akou pocitate cenou/osoba v mesiacoch kveten/cerven? aj my by sme tak nejako chceli ist, ale z FRA. ako sa pohybuju ceny?
Odpovědět
Profilova fotka
Pipii nestraš. Co se stalo. Držím jí m¨palečky a doufám, že na co myslím je blbost ;-( . Děvčátka DR za dobrou cenu je pro mně na 15 dní od 25 000 do 30 000 na osobu. Držím palce, pokud můžete počkejte si na poslední chvíli. Holky přidala jsem fotky z Francie z roku 2006. Chci Vás nalákat, aby jste nejezdili jen do Paříže. Azurové pobřeží, venkov a některá ostatní města jsou nádherné. Francie je prostě okouzlujíce. http://magnolia.rajce.idnes.cz/ Musím pořád myslet na Murynku, snad bude vše O.K. :-(
Odpovědět
Ahóóój, tak Vás zase zdravím z Prahy. Bylo skvěle, malá skoro brečela, že nechce ještě domů. Zkusím Vás dnes dočíst a pak taky dnes nebo zítra napíšu, co a jak bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kiluvi, nějak rychle to uteklo ;-) Tak nás dočti a šupky se zážitkami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Dva dny jsem se sem nedostala a teď jsem myslela, že se tím snad neprokoušu, vy jste strášný drbny :-D V první řadě musím reagovat na zprávu od Pippiii, jsem z toho přešlá a bojím se o Murynku, taky mě napadá jen ta jedna strašlivá věc, co asi každou, jen tajně doufám, že to ono není anebo, že to dobře dopadne.. Pipiii, mohla by jsi aspoň písnout, zda je v pořádku nebo kdy ji pustí? Je mi smutno :-( Kiluvi, taky se moooc těším na zážitky a tradičně fotky :-) Sill: pokud nám vyjdou dobře penízky s baráčkem a budou navíc, nebudu těhu, tak jsme si tak plánovali, že bychom v červnu do DR vyrazili, jako dáreček k ročnímu výročí, ale zatím je to sci-fi :-) Jiřinko, jak to zvládáš v práci, už je to dobře? A co bříško? V sobotu jsem byla u té těhu kámošky, jak je stejně jako ty, furt jsem jí nevěřila, že může už mít bříško a ona ho fakt má a řekla bych, že doooost velké :-) vždy měla ploché břicho samej sval a teď je to už malej melounek :-D Jinak jak jsi se ptala na to pohlaví, tak to lze již poznat od 16.týdne, někomu to ale nejde pořádně určit ani později a u někoho se mimčo pěkně ukáže už v tom 16., tak mu předem domluv ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?