Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, já do práce chodit budu. Když mi bude zle i po tom, tak se na to vykašlu, ale teď zatím ne. Takže to asi opravdu bude z těch vitamínů :-( Zeptám se na to doktora, ale on mi určitě řekne, že to tím není. No ale myslím, že se na ně vyprdnu. Ovoce a zeleninu jím, dokonce už vypiju i nějaké mléko, tak snad to bude stačit. Koukali jste na ty odkazy na hotely? Já doufám, že to bude na přespání dobré, nic jiného nepotřebujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
počkej já mysela že už jte tam spali??? :-o :-o jsem ted nějaká zmatená!!!!kde jste byli ted???a kam jedete pak? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://murynka.rajce.idnes.cz/Pariz-r... zde odkaz na naší lonskou paříž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, teď jsme byli v Belgii a chtěli jsme do Amsterdamu. Odkaz na ten hotel je do Říma, kam letíme v prosinci ;-) Mončo, tak jsem zkoukla fotečky, i přesto počasí to vypadá, že jste si to krásně užili, moc vám to tam společně sluší ;-) Škoda, že jste nebyli v Sacre Coure a jeho okolí, to se mi tam líbilo ze všeho nejvíce. Zajímavá byla taky La Défense, ale je to asi to poslední, co je tam důležité vidět, s historií to nemá nic společného. Ve Versailes jsme nebyli, to mě mrzí, tak snad někdy jindy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jiřinko vaše mimi také bude cestovatel co :-D už máte jména hi,my asi jo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, to bude :-D Zatím jména máme, ale já připouštím, že se to může změnit. I když manžílek říká, že už ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jaká??
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím Natálka a Filípek, ale ještě se uvidí ;-) Copak vy?
Odpovědět
Profilova fotka
natálka také vedla ale je to Jirkova sestřenice ]-( takže jsme zvolili Karolínku a pro kluka to ještě není jisté ale asi kryštof :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kryštůfka bude mít manžílkovo sestra :-D Karolínka je také moc hezké. Teď to jsou jedny z nejčastějších jmen, ale já na to prdím. Nám se líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Murynko, kdy přesně jsi byla v tý Paříži? My jsme tam byli taky loni v říjnu a taky jsme měli takové krásné počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
yany byli jsme tam na začátku hned první víkend ;-) Od 4.10-do 7.10 x-) bylo opravdu moc krásně a jsem ráda příště bych zvolila jaro ale i tak nám to jaro skoro připadalo :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.quicktour.cz/zajezdy.php?p... to je ta víden co říkáte??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, jestli chcete na jeden den, tak si myslím, že to není špatný.
Odpovědět
Profilova fotka
Mury ty fotky jsou krásné a to počasí. Viděli jste toho o 1000% víc než my. Jiří, my díky průvodci na houby, neviděli nic a pokud jsme něco viděli, tak jsme nevěděli co. Ten kluk s manželkou, co byli s námi, mluví plynule anglicky, má totiž jazykovou škole, ale bylo to k ničemu, jen málokde, byli popisky v angličtině. Kdybych věděla, že průvodce bude k ničemu, tak si koupím papírového. Zájezd před námi, také od té stejné CK, byl s holčinou, která tam žila a výklad mněli prý dokonalý a počasí jim vyšlo, ale to se ovlivnit nedá, hlavně, že nepršelo. Já ty průvodce hrozně ráda poslouchám a jsem dost náročná, ráda si o tom povídám, takže tady jsem byla neuvěřitelně zklamaná.
Odpovědět
Profilova fotka
Jiřinko, koukám, že jste is na dovolené užili i dost adrenalinu, ale hlavně že to dobře dopadlo Markét, já myslím, že předvánoční Vídeň bude super, my jedeme taky 6.12. do Rakosuka, ale na celý víkend a ještě pořád přemýšlím nad tou akcí SkyEurope, dneska to končí... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se jmen týká, tak u Pavla vede také Natálka, ale j bych chtěla Nicol a u kluka u Pavla stále vítězí Sebastien a u mne Patrik. Ani jedno z těch jmen se mi nezdá hrozná, takže jedno z těch čtyř to asi pak bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, my toho taky moc neviděli, všechno jsme měli hrozně ve spěchu. Tak až procestujeme všechny Evropská velká města, tak se do Paříže znovu vrátíme :-D Chci toho vidět hodně a říkám si, že jsem Paříž přeci jen viděla, takže se tam chci vrátit až někdy později. Třeba z dětmi a jít s nima do Disneylandu ;-) I když na to budou manžílkovo rodiče, ty už se nemůžou dočkat. V Paříži byli několikrát a pořád říkají, jak vemou děti do Disneylandu :-) Pavlí, hned bych ještě nějakou letenku koupila, ale už se musím posadit na zem. Vždyť pak budeme finišovat s baráčkem a příjde mimčo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mag - to je blbý s tím průvodce, to dělá u zájezdu ve výsledku nejvíc a když se holt natrefí na takového, jako jste měli vy, tak je to k vzteku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jiři - no jo u vás už je mimčo na cestě, tak to je něco jiného, to u nás ne, s domečkem budeme snad někdy na jaře taky finišovat, ale v květnu budu mít narozky, hodně kulatý 8-) takže bych si objednala rovnou dáreček 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo a oslavit na nějakém krásném místě bych si taky nechala říct ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v Paříži bylo nádherně x-) to počasí nám opravdu vyšlo :-) jinak jsme toho také viděli dost ve spěchu ]-( poněvadž jsme měli při příjezdu zpoždění 4 hodiny tak průvodkyně to s námi chtěla dohnat :-( já byla utapaná jak blázen ale stálo to za to..... holky já chci Karolínku :-D nad klukem ani neuvažuji :-N jinak do vídně chcem jen na 1 den přeci jenom jsem těhulka a i tak to bude náročný už budu ve 4 měsíci x-) pak chcem někam na víkend na hory to bude naše poslední akcička :-D jinak mi rekonstrukci odkládáme a zatím zůstaneme v tomto baráčku ;-) takže penízky budou nezadlužíme se a když pak tak trochu..takže mimi dáme to nejlepší a jen co bude větší budem cestovat o život x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Proč jste se s tím baráčkem takhle rozhodli? Já už nad chlapečkem taky začínám uvažovat, ale holčička jasně vede x-) Jinak jsem Vám zapomněla říct, že už jsem koupila dupačky, kabátek a soupravičku pro holčičku (manžílek řekl, ať to risknu x-) )
Odpovědět
Profilova fotka
jiřinko do narození by se to nestihlo,musíme začít v létě kvůli komínu ]-( ale to nevadí a navíc půl milionu by asi nestačilo(300 tis.si půjčíme 200 tis.máme)víc nám nepůjčí bez ručitele víš :-( takže než se stresovat a pak něco udělat jen tak to raději budu třeba 3 roky tady a tam dělat postupně,ale hlavně ještě něco našetřit než se mimi narodí x-) tady se bydlet také dá úplně krásně už mám vymyšlenou ložnici myslíš že nebude blbé když máme ložnici žlutou a já tu jednu stěnu udělám třeba modrou či růžovou?a udělám takový dětský kouteček?už vím i jak bude postýlka přebalová,skřínky no super x-) jinak věcičky do Vánoc také začnem určitě kupovat už ted jsem 3 měsíc ;-) jestli zítra bude vše v poho něco koupíme x-) ale něco neutrálního :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mag: ty letenky nas staly dohromady pro oba tam i zpet 1344:-D:-D:-D na to fakt jeste mame:-D a strasne by me pak mrzelo kdybych takovou mega akci nevzala...jen skoda ze poplatek za platbu pres internet(jinak to neslo) byl 20eur...jinak by nas letenky staly800KC:-D coz je vickrat jak 3 krat levnejsi nez autobusova jizdenka:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně pipiii, je to super akce a je škoda toho nevyužít, ta cena je super, ten poplatek na platbu přes net pak trochu naštve, ale vy jste alespoň "ušetřili" za zavazadla ;-) já nakonec taky neodolala a koupila jsem si ten dáreček 8-) manžílek mi to schválil, tak v červnu vyrazíme do Kodaně a uděláme si i výlet do Švédska, do Malmö je to kousíček; Skandinávie je v porovnání se zbytkem Evropy dost drahá, ale ty kulatiny se musí náležitě oslavit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný Pipiii, takové akce se musí využít. Já jsem se k tomu ještě nedostala, zase přijdu s křížkem po funusu jak se znám. Chtěla bych to koupit našim k Vánocům. Ale teď nevím, jestli mám vzít znovu Paříž, nebo raději Londýn. O tom Londýnu nic nevím, jsem strašpytel.
Odpovědět
Profilova fotka
mag - tahle akce SkyEurope letenky za 9EUR byla do včerejší půlnoci :-( ale neboj, oni mají pořád nějaké akce, třeba se naskytne ještě nějaká výhodnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to říkám, že jsem trumpeta. Teď jsem si zkusila zadat Londýn od 4.5.09 do 7.5.09. protože odlet v pátek je dražší a pavel o víkendech stejně školí a jsem na ceně 1872Kč pro jednoho, bez těch tax za zavazadla a poplatek za platbu z účtu :-( a to teda není tak výhodné, jako to máte Vy. Holky já tomu prostě nerozumím. Dá se tam někde nastavit, aby mi chodili akce? Nebo to musím hlídat? Chtěla bych ten Londýn pro čtyři a Paříž asi pro dva, protože mamča už tam byla.Tak teď jsem smutná a naštvaná sama na sebe ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mag - na jejich stránkách stačí zadat email a budou ti posílat akce a novinky ;-) já to tam zadala, ale posílají mi to dost se zpožděním, minule ta akce začala v pondělí a mě mail přišel až ve čtvrtek :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?