Menu Forum

Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

5. srp 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yany
Registrovala se 10. září 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 42 příspěvků. Region Jindřichův Hradec.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
yany
Registrovala se 10. září 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 42 příspěvků. Region Jindřichův Hradec.
 Jinak v Paříži je hodně vlakáčů, ale tratě jsou pod zemí. Některý spojený s metrem. Chce to si koupit dobrýho průvodce- doporučuju Ikar-a podle něho všechno najdeš. Skyeurope přistává na Orly. Z něho jsme jeli busem Orlybus ke stanici metra Denfert- stojí 6,3e a tenhle lístek ti platí i pro celý metro. To my jsme poprvé nevěděli a furt kupovali lístky. Nejlepší je prostě ten lístek vrazit do turniketu a bud tě pustí nebo ne. Když jsme letěli zpátky tak jsme jeli na letiště automatickým vláčkem Orlyvalem- to kvůli tomu, že jsme se báli, že na silnicích budou zácpy- byla dopravní špička. Ten je dražší- za 9,6e. Ale zase to máš bez nervů. Zase stačí vlízt do metra, koupit lístek na orlyval- dojet na stanici Chatelet a odtud přestup na na stanici Antony a přestup na orlyval. Všechno mají dobře značený. Jen je třeba si na to zvyknout.
29. říj 2008 ve 22:24  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yany
fotoportrét
fotoportrét
yany
 Ten hotel se slovenským majitelem jsem objevila zajímavě. Jestli posloucháte Radiožurnál, tak tam mí příspěvky zpravodaj z Francie Jan Šmíd a měl nákou reportáž z Paříže a právě tam mluvil o tomhle hotelu, že se tam ubytovává hodně Čechů a tak a že na tu cenu je dobrej. Sem mu pak napsala e-mail a on mi poslal kontaktemoticon. Koukla sem do průvodce a hotel je 4 stanice metra od Notre Dame. Je jako na severovýchod, blízko náměstí Republiky.
29. říj 2008 ve 22:34  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yany
fotoportrét
fotoportrét
yany
 Já zase nedám dopustit na průvodce Ikar. Koupili jsme podle jejich doporučení hotýlek v Benátkách a dobrý. Ten průvodce má super mapy. Akorát, že jsem ten pařížskej ztratila právě v Paříži emoticon
29. říj 2008 ve 22:37  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 yany - Ikar - to je ten obrázkový - Společník cestovatelel? ten jsme měli v Paříži my a je super; my jsme se teda vrátili s průvodcem, ale zase jsme tam ztratili ty výhodné kartičky do muzeí a památek, koupili jsme si je myslím na 3dny a ztratili jsme je hned ten první den používání emoticon

mag - my byli v Barceloně v pensionu Dalí, byl kousíček od Rambly, náš pokoj byl hodně jednoduchý a malý, ale na přespání stačilo emoticon
http://www.pensiondali.com
30. říj 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 jiřinko kdepak jsi??? emoticon emoticon emoticon emoticon
mě dnes začalo opravdové zvracení celýd en v práci na záchodě emoticon
ale fajn je že mi nikdo nechce dát neschopenku emoticon obvodačka at to zařídí gynekolog a sestra u gyndyře mi řekla vy jste se zbláznila?na nevolnosti pracovní neschopnost?to kdyby každá těhotná marodila jak by to vypadalo emoticon emoticon no docela mě vykolejila takže asi budu muset makat pořád jenže ted vážně nezvládám emoticon emoticon
30. říj 2008 v 15:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Červený Hrádek, Jirkov, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
Registrovala se 25. května 2007 na beremese.cz. Přidala 9035 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 Mury, změň lékaře. to musí být nějaká rebeka. Podívej jak to má Jiřinka.
30. říj 2008 v 16:01  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yany
fotoportrét
fotoportrét
yany
 fsvojap - jojo to je on
30. říj 2008 v 16:39  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
evax (35 r.)
3
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 6846 příspěvků. Má 15 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. června 2008
    V Meditační zahradě v Plzni, Region Plzeň
 Ahojky holky emoticon
Mag-fotky z Paříže jsou úchvatné, to počasí vypadá sychravě, ale vy tam jste rozzáření jako sluníčka emoticon

Mury: to je děsný přístup od doktorky, taky navrhuji změnu nebo si s nima aspoň vážně promluvit a říct to na rovinu, že děláš to a to, a že prostě jsi tam houby platná, když celý den trávíš na toaletě.. no a pokud budou remcat, tak si rovnou řekni o kartu, a že se s nima musíš rozloučit, že potřebuješ lékařku, která bude stát na tvé straně a pomáhat.. oni hned obrátí a budeš mít neschopenku jako mávnutím proutku anebo ne a máš vyřešeno a jistotu, že je to fakt debil lékař emoticon

Yany- díky za tipy, budou se hodit, chceme se tam zaletět taky podívat, pak si to vše vytisknu emoticon

Jiřinko: víš, že pěkně zlobíš??????!!!!! emoticon Strašně dlouho jsi se tu neukázala, znova se ptám, je vše ok??? Jestli třeba jen nemáš čas nebo tak, napiš prosím jen to ok, ať máme klid.. bojím se, zda je vše s tebou a miminkem v pořádku..
30. říj 2008 v 19:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky díky za inf. Z toho metra jsem totálně zmatená emoticon , ale jestli je to značené podobně jako metro v Praze, tak by to neměl být problém, tedy snad emoticon . Ten slovenský hotýlek je opravdu dobrý nápad, pokud tam budou ochotný, tam možná i poradí.V té F1 to bylo strašné, měla jsem pocit, že tam zaměstnanci vykonávají veřejně prospěšné práce, ale na přespání to stačí. My jsme kromě Versailles vše oběhaly pěšky. Tedy vše - Invalidovnu, Eifelovku, Vítězný oblouk, Louvre a Notre Dam. Já se pořád chtěla procházet po nábřeží emoticon. O jakém zvýhodněném vstupném mluvíte? To také neznám.

Holky jsem vydlabala 10kg dýni a teď mi krásně září na balkóně, vyndala jsem zrníčka, ty jsem opražila a jsou mňamkózní, ještě bych chtěla udělat koláč, dělám ho z jablek, která se nastrouhají do těsta a nahoru čokoládovou polevu a kokos, ale nemůžu najít recept
emoticon
30. říj 2008 v 19:42  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Jiřinka má asi hodně práce.
30. říj 2008 v 19:52  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 holky a není Jiřinka náhodou někde na cestách, psala přeci, že pojedou do Belgie emoticon

mag - to zvýhodněné vstupné je taková karta, jmenuje se Paris Museum Pass, je to na vstup do asi 60památek, platí na 2, 4 nebo 6dní, nemusíš stát frontu, my to zezačátku nevěděli, drželi kartičky v ruce a stáli poslušně ve frontě a nějaký pikolík to viděl a hned si nás z té fronty vytáhl a mohli jsme jít dovnitř emoticon
co všechno s ní můžeš navštívit i ceny jsou na http://www.parismuseumpass.com/en/home.php
něco podobného je ve všech velkých městech, teď se to hodně rozmáhá i u nás v ČR
30. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yany
fotoportrét
fotoportrét
yany
 Mag,v tom hotelu nám poradili, když jsme něco potřebovali vědět. Třeba jsme byli ze začátku trochu zmatený ze systému metra a vlaků RERemoticon Co jsem viděla, tak na recepci sedí buď jeden mladší chlapík- Čech, pak jeden starší- buď Čech nebo Slovák a pak Francouzka, ale ta se radši chtěla bavit česko-slovensky než anglickyemoticon Jestli máte možnost volat z pevný linky přes x-call, tak je to za pár peněz. My jsme tam volali, protože chtěli v e-mailu poslat číslo karty a bezpečnostní kód CVV- to kvůli tomu, kdyby jsme nepřijeli, aby nám mohli strhnout z karty prachy za storno. A to nám přišlo nebezpečný. Tak jsme číslo poslali a CVV zavolaliemoticon Jinak v Paříži se dá úplně všechno platit kartou, víc jak u nás. Jízdenky, vstupenky... Ale jen čipovou.
Ten majitel hotelu je bývalý slovenský krasobruslař.
My jsme tu slevovou kartu neměli, ale díky za tip, až pojedu příště, tak na to kouknu. Jak jsme tam byli v létě, tak jsme se vydali i do Chantil- zámek 45 km na sever od Paříže- vlakem. Zvládli jsme toi s výlukou na tratiemoticon

My se chystáme příští rok do Londýna. Poradíte nějaké ubytování? Díky za tipy.
30. říj 2008 ve 21:52  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 yany - Chantily je moc krásný zámek, tam já taky původně chtěla, ale oproti plánům jsme toho nezvládli víc, takže do Paříže ještě nejmíň jednou musíme emoticon
s Londýnem bohužel neporadím, já tam byla jen jako au-pair, takže o ubytování jsme měla postaráno emoticon ale taky ho máme v plánu, manžel tam byl v srpnu jen na otočku na fotbal a vrátil se s tím, že tam určitě musíme jet
takže až narazíš na nějaké super ubytování, dej mi, prosím, vědět emoticon
30. říj 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
1
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Přidala 148 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 23. dubna 2004
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
1
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Přidala 148 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
 Ahoj holky, Londyn muzu jen doporucit. Letime tam ted 29.11. uz asi popate. Ubytovani jsem rezervovali pres www.easyjet.com, maji slevy, takze rozdil na ubytovani byl i 10 liber na noc. Juknete
31. říj 2008 v 16:27  •  Svatba byla v dubnu 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 19. července 2008
    Na Dobříši, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
Registrovala se 14. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 3410 příspěvků. Má 13 přátel. Region Praha.
 Ahojky holky mam na vas otazku, prave si jdeme rezervovat letenku do Milana odlet2.2. v 6:50 prilet4.2 22:50...mam otazku ohledne zavazadla do letadla. Myslim ze by nam stacilo s manzilkem pouze male zavazadlo, ktere bychom vzali na palubu, je mozne si vzit na palubu obleceni, kosmetiku jen male lahvicky... Pres sky europe jsem nasla super cenu ale zavazadla by byla zbytecne draha... na dvy dny staci pouze par veciemoticon
31. říj 2008 v 18:32  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
pipiii (30 r.)
4
 martuli: take jsem letela do Anglie s easyjetememoticon ..je to asi 4 roky nazpatek a letela jsem do Bristoluemoticon
31. říj 2008 v 18:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
1
 PIPIII - my letali s easyjetem kdyz jsme letali za kamaradkou, ted letime sami (nebude v te dobe doma) a se SkyEurope,jeste jsme s nima neleteli, tak jsem docela zvedava emoticon Ale ted mame rezervovane ubytovani pres easyjet.
Myslim si, ze male zavazadlo na 3 dny staci, kazdy si vezmete prirucni zavazadlo. Obleceni na palubu urcite jde, kosmetiku muzes mit v prirucnim zavazadle, baleni do 100ml a soucet baleni na jednu osobu 1litr, vse by melo byt v uzavrenem igelitovem pytliku (daji se koupit na letisti)
1. lis 2008 v 10:31  •  Svatba byla v dubnu 2004  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Teda holky, tady se zase cestuje. Já už mám také roupy, ale ještě jsem nic nevybrala. Pipiii, ta jsi nezmar. Nedávno jsi naříkala, že nemáte korunky a už zase někam razíte emoticon . Máš recht, žijeme jen jednou.

No jo, vždyť Jiřinka je také na dovče. Úplně jsem na to zapomněla.
1. lis 2008 v 11:27  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 že se jiřinka vůbec nerozloučila emoticon emoticon
holky já hledám na netu advent do Vídně poslední Vánoce budem sami tak si je musíme užít emoticon mají dobré ceny je to na jeden den ale uvidíme krásně nazdobenou víden emoticon
jinak ještě bych chtěla spáchat víkend na horách-bez lyží samo emoticon jen tak procházky vzít manžílka,psíka a mimčo emoticon udělat si rodinný výlet emoticon
1. lis 2008 ve 12:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 My budeme letos slavit na horách Silvestra. Jen u nás na Mezihoří, ale chajda je přímo na sjezdovce. Mluvíme o tom několik let a letos to snad konečně vyjde.Bude nás cca. 10, boby, lyže i prdeláče bereme sebou emoticon
1. lis 2008 ve 12:37  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
  • Svatba byla 19. dubna 2008
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
Registrovala se 18. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 6092 příspěvků. Má 6 přátel. Region Most.
    Region Chomutov
 Ahoj holčiny, jen se ozývám, že už jsem tu. Dočtu Vás a pak napíši více emoticon
1. lis 2008 v 18:06  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jupíííííííííí Jiřinka je zpět!!!!!!!!! emoticon emoticon emoticon moje těhulkovská kamarádka emoticon emoticon
1. lis 2008 v 18:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Ahoj Markétko emoticon
Tak se omlouvám, že jsem se úplně nerozloučila, nějak jsem nestíhala emoticon Vyjížděli jsme v neděli v 6 ráno a já ještě o půlnoci v sobotu dobalovala emoticon
Děkuji za gratulace k narozeninám emoticon

Tak jsme chtěli v pátek vyjet do Amsterdamu a měli jsme se vrátit až v neděli. Jenže se nám rozbilo ve čtvrtek auto a měli jsme po srandě emoticon Odtáhli jsme to do servisu a vypadalo to jen na prasklý řetěz a že prý to bude během dne opravený. Jenže odpoledne volali, že to rozbilo nějaké další tři součástky a že to bude nejdříve ve středu emoticon Tak jsem se rozbrečela, protože jsem byla hotová, co tam budeme dalších 5 dní a bez auta dělat. Manžílek tam pak jel a že prý, když si přivezeme součástky z Bruselu, tak nám to v pátek opraví. Jenže už jen za to, že se na to podívali a řekli nám, co se stalo si řekli o 230 Eur a že prý to asi za 530 eur budeme mít opravený. Jenže to ani nezkusili nastartovat, tak se manžílek bál, že to opraví, budou chtít nastartovat a nic. Buď se oprava mohla vyšplhat na nehorázný peníze nebo jsme mohli další dny čekat. Tak jsme se rozhodli, že zavoláme ségry příteli a přijede pro nás. No tak jsme v pátek jeli a auto vezli na plaťáku. On je mechanik a říkal, že je rozbitá jen jedna součástka a že to jsou nejspíš rozvody a že je dobře, že pro nás raději přijel. Takže teď se uvidí, co s tím vlastně je. No, hlavně že jsme v pohodě a doma.

Jinak špatně mi tam nebylo ani jeden den, tak nevím, jestli to bylo prostředím, nebo tím, že měli doma hroznou zimu (venku v noci mrzlo a oni v baráku ještě netopili emoticon ) a tím lepší vzduch a nebo mě napadlo, že jsem celý týden nebrala ty vitamíny. Tak nevím, ale bylo to super emoticon

Jinak tam měli skvělý slevy, tak jsme alespoň nakoupili emoticon

No a teď ať se také zapojím do diskuze:

Co se týče Paříže, tak je Mončo fajn, že jste si to tak užili, pak se podívám na fotečky. My tam bydleli v Premiere Classe, je to taky motel podobný F1, ale už lepší a máš sprchu i záchod v pokoji. Ceny se pohybovali od 35 do 55 eur, dle místa, většinou jsou umístěný s podobnými motely někdě u nákupních center na okrajích měst. My tam jsme moc spokojení. Jezdili jsme tam metrem a je to rozhodně nejlepší. Zaparkovali jsme u první stanice metra, kde bylo parkoviště zdarma a pak jsme už jen metrem a drahý to nebylo. Ségra letěla s přítelem loni na začátku prosince za 5500,-/os a v ceně byla letenka tam a zpět vč. tax + ubytování na 3 noci se snídaní. Prý čtvrt plná černochů někde u Mouline rouge, ale byli spokojení. Letěli od GTS/student agency.

Ubytování v Římě máme Bad and Brekfeast (odkaz pošlu později) za 65 Eur se snídaní/noc/pokoj ze sociálkou na pokoji přímo u Kolosea, je to ten styl, o kterým psala jaajaa.

Yany, co se týče Boca Chici, minule jsem to tu psala, jediné, co by mě odradilo byla ta pláž, je to škoda, že máš krásnou bílou pláž s palmami v Karibiku a koukáš na dopravní přístav emoticon ale hotel vypadal moc hezky. Nabírali jsme tam lidi při výletu do Santa Dominga. Ale hlavně, že se vám líbilo a užili jste si to. Kdyžtak dej taky fotečky na rajce.net emoticon
1. lis 2008 v 19:02  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 A jéje, to jsem se rozepsala emoticon

Odkaz na hotel v Římě:
http://bbalfororomano.hotelinroma.com/overview.html
Už to zdražili na 70 eur/noc
1. lis 2008 v 19:05  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Pak se nám ještěl líbil tento:
http://anfiteatroflavio.hotelinroma.com/

Hledali jsme co nejlevnější a co nejblíže do centra.
1. lis 2008 v 19:07  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko to nevadí jen jsem se bála že se něco děje emoticon emoticon
ty jo s tim autem to je tedy síla toho bych se bála kdyby jsme takhle měli někam jet asi emoticon hlavně že jste se v pořádku vrátili a jste celý emoticon jinak je to nehorázné ty ceny v cizině a ještě nespolehlivé emoticon

no jiřinko mě je od minulého týdne pravdu děsně emoticon včéra jsem myslela že pojedem na pohotovost ale nějak jsme to zaspala a dne sje mi kapku lépe emoticon zvracím a jsem jak mátoha,mátohná emoticon

fotečky budou?já ted dávám fotky z PAříže pak vám pošlu odkaz emoticon

jinak já našla super víden takže 6.12 pojedeme na vánoční trhy snad emoticon
1. lis 2008 v 19:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Teda, ten Váš výlet byl dost adrenalinový. Také se přidávám ke gratulacím a přeji vše nejlepší k narozeninám.
1. lis 2008 v 19:13  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirinka.v
2
    Region Chomutov
 Murynko, tak uvidíš, já doufám, že mám to nejhorší za sebou. Teď mi opravdu bylo dobře. Vůbec nevím, jestli se mám vrátit k vitamínům emoticon

S tím autem je to škoda, ale do té doby to bylo super. Půjčili jsme si raději auto od našich, je celkem nové a mysleli jsme si, že to bude lepší. Miláček si alespoň užil cestu tam emoticon

Fotečky skoro žádné nemáme, byli jsme tam už po čvrté, takže nějaké fotečky z toho místa máme už na rajčeti. Těšila jsem se na využití nového foťáčku v Amsterdamu emoticon
1. lis 2008 v 19:19  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jiřinko vitamíny moc nepapkej pokud papáš zeleninu a ovoce to prý stačí emoticon
a ty tedy budeš chodi do práce??
1. lis 2008 v 19:25  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
fotoportrét
fotoportrét
magnolia
4
 Holky já jsem pořád přemýšlela, po čem je mi ráno tak zle a přišla jsem na to, že z vitamínu. Nesmím je jíst na lačný žaludek a protože nesnídám, tak mi bylo pořád zle.
1. lis 2008 v 19:32  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš