Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kiluvi, tak si pořádně užijte dovču a přeji krásné počasí. Ať vám vše vyjde na jedničku ;-) Balení na dovču, to je moje. Z dovči už je to horší :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jiriiii, tak myslim ze s tou beruskou je to takhle lepsi, asi nemela pro koho a pro co bojovat:(... dalsi den v praci byl o neco lepsi, olda si me starsne chvali u svych zakaznic, jsme starsne sikovna atd. Jen se bojim az se mi neco nepovede...jako ze to se mi samozrejme muze stat:(..Dneska jdu na 14h :) jak ti je dneska jirinko?? uz sis vyfotila brisko?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, katastrofy v práci zase na chvíli zažehnány, tak vás můžu pozdravit ;-) kiluvi už je na cestě, ta se má x-) holky volala mi mamka, že už nám dorazilo svatební video, tak jsem na to zvědavá; manža má noční, nevím, nevím, jestli to vydržím do zítra, aby jsme se na to podívali společně 8-) pipiii - no vidíš, že se to v práci lepší; ta pochvala v takovémhle prostředí musí potěšit několikanásobně ;-) jiři - já taky spíš zvládam se na dovču zabalit, mám to v cuku-letu; ale to vybalování doma mi pak vždycky trvá několik dní... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš Míšo, to určitě potěší a povzbudí ;-) Dneska mi bylo líp, tak jsem šla v 9 do práce a teď jsem se vrátila. Zítra jim to už oznámím x-) Pavlí, tak to znám. Já taky nevydržela na prohlížení fotek až s manžílkem :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jiři - tak ty jsi jim šla dneska pomoct do práce? to je dobře, že už tě nevolnosti netrápí, teda alespoň pro dnešek ;-) to my naštěstí fotky vyzvedávali společně, jinak bych určitě taky nevydržela :-x ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo šla jsem. Dneska mi opravdu bylo celkem rychle dobře. Tak to mi už fotoknihu také ale fotky na CD jsem viděla dřív. Ale měla jsem trošku špatný svědomí, vydržet jsem chtěla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jiři - od koho mátě fotoknihu? já chci nechat udělat nástěnné kalendáře od Happy Fota, mají na ně akci, myslím že do konce října, byl by to dobrý vánoční dárek pro mamky a babičku, prográmek už mám stáhnutý, celkem to s ním jde i mě antitalentovi 8-) ale my máme strašně moc fotek, od profíka, kamarádů... a je strašně těžký se tím prokousávat
Odpovědět
Profilova fotka
Máme od Fotostaru (Fotolab) i od happy fota. Obě dvě jsou hezký. Desky se mi víc líbí od fotostaru, ale u toho happy fota to, že si tam můžeš dávat rámečky na ty fotky a lépe se srovnávají velikosti, aby jsi ty fotky měla stejně velké, když potřebuješ. Možná nejkvalitnější to bude od heysmile, ale o nich jsem se dozvěděla později a pak už mělo akci happy foto ;-) Když budu mít hezký fotky z Říma, tak bych zkusila heysmile. Prográmky jsou dost jednoduchý ;-) Teď v té diskuzi psali o bookmakeru, stáhla jsem ten prográmek, ale nijak jsem s tím ještě nepracovala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) fsvojap: ten nástěný kalendář jsem od Happy fota dělala loni k vánocům našim, tchánojc a babičkce a všem se to moooc líbilo, na tu akci jsem teď koukala, jdu do toho znova :-) Jinak tu zažehnanou krizi v práci ti závidím, u mě to vypadá zatím dost katastroficky, asi mi 1 auto zkejsne přes víkend ve Francii nebo pojede domů zapůldarma.. Jsem z toho už na nervy ]-( Jiřinko, pěkná nová fotečka :-) mně to v první chvíli nedošlo a na první pohled jsem si myslela, že je tu někdo cizí :-D Zítra jdeš na ten ultrazvuk, viď.. já jsem tak zvědavá :-) v kolik tam jdeš a vkolik budeš zpátky u compu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky kiluvi se má ;-) je na cestě směr DR x-) závidííííííííííímmmmmmmmmmmm jíííííííííííííí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Já jsem na ty kalendáře také koukala, ale nikdo je nepoužívá, mně by se hodila akce na stolní kalendář, ten u nás používají všichni a dostáváme ho od babičky každý rok k Mikuláši. Holky zítra v 18:00 jedeme do té Paříže. Já tu sedím, jak hromádka neštěstí a nevím jak zabalit. Chci bát v autobuse v teplákách a ráno se převléct, protože hned z autobusu se jde pěkně po památkách, ale nevím, jestli ty věci + jídlo mám dát do příručního zavazadla, protože tašku nám určitě zaskládají. Tím pádem se z příručního zavazadla stane obr taška, protože tam dám i ručníky , kartáčky na zuby a tak, páč doufám, že nám někde zastaví před Paříží na benzínce a budeme se moct ošplouchnout, nebo se zblázním. Spát v hotelu budeme pouze ze soboty na neděli a z neděle na pondělí opět v autobuse.Jsem z toho víc zmatená než z balení do DR.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to budete mít Mončo pěkně náročný, já bych pak spala asi pořád. Určitě si to dej do nějaký příruční tašky, nic jiného ti nezbývá. Evičko, jdu zítra v 9, už se moooc těším, ale jsem i moooc nervózní, snad vše bude v pořádku. Tam odsud asi zajedu na chvíli do práce a k babičce, takže myslím, že doma budu kolem druhý hodiny. Určitě se co nejdřív ozvu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mag to je úplně v pohodě zastaví na benzínce vyndají všechny kufry,lidé se tam začnou přehrabovat :-D a jdou se umýt převléci atd.je to úplně skvělé..také jsme to tak měli takže v bude jsem měla opravdu jen to jídlo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si také myslela, že Jiřinka je cizí a ona je naše, ale s novou fotkou. Jojo Jiřinko, náročné to asi bude. Chci tam jet ještě jednou sama, autem a víc v klídku, slíbila jsem to mamče. Kolegyni onemocněl tatínek, tak se setrou nejede. Mamča obvolala sedm svých kolegů, ale nikdo jí nevzal pondělní službu, tak byla zklamaná, že nemůže jet s tátou také. Jen doufám, že si to bude pamatovat, protože moje mamča bere za všechny všechno.Pak budu vyprávět, jak to vše probíhalo. Jé ultrazvuk, tak to už bude miminko krásně vidět. Dělala jsem si dnes test .NIC
Odpovědět
Profilova fotka
Mury tak to jsi mně uklidnila, já si to neumím představit.
Odpovědět
Profilova fotka
neboj zvládnete to,je to trocu chaotické,jednou tam chcem jet sami autem..a znovu si to tam projít.Paříž je nadhernááá x-) x-) x-) jsem ti říkala že si přivezete Frantíka z Francie ne?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kéž by Mury, dnes jsem zase tak nějak po tom testu pokukovala a přála jsem si, aby to vyšlo. Minulý týden byl příšerný a dítě jsem si neuměla představit. Asi už bych do toho měla spadnout, protože vždycky se najde důvod, proč bych to měla ještě odložit, ale většinou to jsou malichernosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to prostě vychází na Frantíka ;-) Ale pozor, máte na to jen jeden večer :-D Holky, to je jasnýl, že jsem to já, alespoň jdu lépe vidět ;-) Já doufám, že už na tom ultrazvuku něco bude vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nezapomeň si říct o fotečku, protože se chceme také pokochat. Hoky, já mám mít své dny, tak Franta asi nebude :-D . Teď jsem dosmažila karbanátky. Půlka jsou houbové a půlka normální, máme nějaké sušenky, mini - rychlovarnou konvici a nějaké pití. Babička peče koláč, bůček a řízky, hodně mi pomohla, když jsem dnes byla na školení. To bude zase obžerství.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jste tady? Tak co Mag, zabaleno? Ohledně těch věcí, náhradního oblečení a tak, myslím si, že nejpraktičtější je dát vše do příruční tašky, aby jsi měla vše po ruce a neprali jste se pak s ostatníma kvůli džínům u zavazadlového prostoru.. nějak si to neumím představit :-N K tomu testu, ještě nezoufej, pokud své dny teprve mají přijít, tak test nemusel ještě nic poznat.. zkus si vzít jeden sebou, udělej si ho tam a třeba budeš mít sladké překvapení pro manžílka, které mu sdělíš na tom nejromantičtějším místě přímo pod Eifelovkou :-) Jiřinko,budu moc držet palce, aby bylo vše ok, hlavně se brzo ohlaš, ať mi palečky nezmodrají :-D Murynko, jak ti je a co v práci, zvládáš to?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky mag-krásnou cestu,bezpečbou a at se Vám am moc líbí,těšíme se na zážitky a samozřejmě fotečky :-D jiřinko-hodně štěstí u doktora,pak se ozvi :-) jinak jsem zjistila že ty vitamíny to dělají prý skoro všecny :-( jsou všichni sstejné akorát pod jinou značkou takže vitamíny ano ale třeba ob den nebo ob 3 dny :-N určitě ne každý den!!!!!!!opravdu na to pozor,ted bys měla brát tu kyselinu listovou do 3 měsíce pak tedy ty vitamíny,lae opravdu nebrat podle příbalového letáku ta má klegyně to pak brala i jednou týdně =-) evax-v páci to zvládám jen mám strašně nízký tlak tak je mi občas na omdlení |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme včera s mamou zkoukly to video, nejdřív mě to teda hoodně zarazilo, že to bylo takové rozmazané, když mě oblékaly, ale pak v pohodě, nevím, jestli to byl záměr... no jsem zvědavá, co na to dneska řekne manžel :-| ale kromě toho začátku je to v pohodě, bylo hezký si to zase připomenout, obřad jsem si pouštěla asi 3x 8-) x-) evi - já z tý práce už byla taky na nervy, katastrofa je zažehnána jen na chvilku, taky jsem měla jedno auto ve FR, ale s tím jsem tento týden naštěstí neměla takové problémy jako s Itálií, to mi jelo málem taky skoro zadarmo, nakonec měl sice ještě 11pal.míst volných, ale něco vydělal a snad si i stihne řidič vyzvednou dceru mag - užij si tu Paříž, je nádherná :-) já bych si věci na převlečení vzala sebou do busu, nedávala bych je do zavazad.prostoru, je to víc při ruce, my je vždycky měli v tom prostoru nahoře nad hlavama a vše OK jiři - hezká nová fotečka ;-) taky držím place, ať je s miminkem vše OK
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pavlí kdy mi pošleš ty fotečky,? :-D nezapoměla jsi na mě?? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky marketko: konecne jsme te tu zastihla:-D za 15 min odchazim do prace a vecer jedu do jablonce za nasima. Kuba jel do skoly do Liberce tak se vecer sejdeme u nasich. jak ti je merketko??? mag: uzij si pariz, ja cestovala busem vzdycky ale uz to vzdavam, manzilek ma 190 a nejak se tam nevejde:-D Vzdycky jsme staveli na benzince a dali si pauzicku tak pul hodky na ranni hygienu:) fsvojap: ja kdyz jsem videla nase video ze svatby tak jsem se nejdrive lekla hudby a ruzoveho napisu Michaela a Jakub:-D ale potom to uz bylo v pohode. Celkove ma nase video 40min:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Markét, no fakt, já na to úplně zapomněla |-| |-| omlouvám se, já jsem totiž hlava děravá, ale už to mám uložený v mobilu jako upomínku i jako poznámku na displeji, tak dneska večer to posílám
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo také jsme myslela na to že se ted vůbec nesejdeme :-( :-( o víkednu to snad bude lepší Pavlí to nevadí, 8-) chápu to já zapomínám úplně na vše :-D nevím co budu dělat až budu stará babička :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo to naše video má asi 1h20min, teď si teda vůbec nevybavuju, jaký nápis tam my máme, nijak jsme se ho nelekla, ale je možný, že je taky růžový :-D já se hlavně lekla tý kvality na začátku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak se hlásím. Už jsem viděla mého prcka, má 3 cm x-) Podle menstruace by mi měl končit 12 tt, ale podle ultrazvuku končil teprve 10 tt, prý jsem nahlásila špatně menstruaci. Já si to nepamatovala, ale manžílek ano, říkal, že to bylo 100 % ten víkend, než jsem jela na služební cestu. No a podle ultrazvuku bych to měla o 14 dní později a to by mi pak nesedělo s tím, že mi už 12.9. vyšel testík. Tak jsem se ptala, jestli to nemůže být tím, že by se špatně vyvýjel, takže jdu 13.11. na další ultrazvuk, jinak jsem měla jít do poradny až 27.11. Holky, mám těhotenskou knížku a fotečku z ultrazvuku. Bylo to nádherný - miminko hýbalo ručičkama i nožičkama x-) :-) Na fotečce to není tolik vidět, ale fotečku vám ukážu, ale asi až zítra, bohužel teď doma nemám foťák :-( Pavlí, nám video natočil sestry přítel a moc se mu to povedlo. Já u toho videa i brečela, na obřadě jsem ani nevěděla, co nám hrají, my si písničky nevybírali a na tom videu je to tak krásný - je to hezká vzpomínka. Miško, já ty vitamíny beru, obsahují tu kyselinu listovou. Já to každý den neberu, protože spíš zapomínám :-| Mončo, tak hezký víkend, užijte si to :-) To můj manžílek by autobusem nikam nejel, strašně ho baví řídit, takže jezdíme autem všude. Vadilo by mu to stavění, který by nebylo podle něho. Prostě organizovaný zájezdy, to pro něj vůbec není.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Jiřinko, no tak to je paráda x-) takovej cvrček a už jsou vidět ručičky a nožičky? To je neuvěřitelný :-) Ta moje kámoška byla na ultrazvuku včera a měří to 5,7cm :-) K těm vitamínům, já zatím zobu kyselinu listovou, prodává se i jen tak, bez jiných vitamínů.. včera jsem zjišťovala u známý jak je to s těma vitamínama v těhotenství, tak potvrdila, co říkala Murynka, že tím, že maminka do sebe cpe vitamíny navíc, tak to mimi pak zbytečně roste. Prý stačí pestrá strava a žádné umělé vitamíy nejsou třeba. Mag, šťastnou cestu, hezky si to tam užijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jiřinko to je super x-) x-) x-) krásné..když jsem to četla jinak mě to také nesedí a jsem vyděšená :-S proč mi říká že jsme 8týden a je maličký když podle oplodnění jsem 6 týden :-o já se ho na to budu muset zeptat protože už bychom měli mít více cm a my máme jen centimetr :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?