Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My nic nekupujeme, také jen ten trdelník ;-) Jej, hned bych si ho dala :-) Jdeš dnes do práce?
Odpovědět
Profilova fotka
jj na 15h:/...vubec se mi tam nechce:( uz mi je z nerviku zase spatne:(
Odpovědět
Profilova fotka
mamca vam vsem vzkazuje ze se mate podivat na 13.10 pondeli tam ji to prej mooc sluselo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemůžeš hned od začátku říkat, že se ti tam nechce ]-( To bude dobrý. Je to ten salón Oskar, co jsem na něj koukala? Jestli ano, tak prostředí moooc luxusní.
Odpovědět
Profilova fotka
jj je to on:)..je to moooc luxusni:) asi pro me az moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ale zase je to pro tebe výzva. Takhle mlaďoučká a mít takovou příležitost, aby byla škoda se toho nechytit. ;-) Pro mě jsou luxusní i ceny :-D Já mám melír i z ostříháním za 360,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady pres 2000:-D...chci udelatvlasky marketce tak se pak nekdy domluvime a trosku ji to predelam:)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě :-N To já bych si taky zašla k nějakému opravdu dobrýmu kadeřníkovi či kadeřnici, ale teď by mi bylo penízek líto.
Odpovědět
Profilova fotka
jiriii, tak se muzeme domluvit a ja bych ti vlasky udelala doma, ale ja vlastne ani nevim kde bydlis, ale nekde smerem most?!?! :( market bydli kousek od prahy, tak skocim k ni:) a urcite ji to neudelam za takovy priserny ceny
Odpovědět
Profilova fotka
Miško, až v Mostě ;-) To by se nám nevyplatilo, spíš kdybych měla cestu do Prahy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nj aby ses nelekla naseho bytecku:-D:-D:-D.....za hodku asi vyrazim dp parce, aby toho nebylo malo, pustila jsme mycku a v pulce programu mi to hodilo CHYBA 2 a konec...a navod mame jen v anglictine, tak to necham na kubikovi, ma do 15h a ja od 15h takze se krasne mineme:(jirinko, uz sis fotila brisko??
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě ne, před týdnem jsem měla větší než teď :-( Tak na tyhle věci jsem taky antitalent :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jiřinko a už nosíš těhu věci nebo normálně to, co předtím? Kámoška si stěžuje, že jí vše tlačí a musí si jít nakoupit těhu džíny a tak, ale mě to přijde předčasný.. jak to máš ty? A bříško si vyfoť, je super na koníkovi sledovat tu sérii fotek holek po týdnu, jak to roste :-) Bude to pěkná vzpomínka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím úplně normální. Ale už jsem si koupila oblečení, které můžu nosit i v těhotenství, na nic jiného nekoukám ;-) Já už se nemůžu dočkat pátku. Mám hrozný strach. Jsem bez bříška :-( Teď jsem koukala na koníka a četla nějaké příběhy, moc mě to nepovzbudilo |-| Dneska s manžílkem uděláme fotečku, ale nic tam není vidět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jiří u nás ten rozdíl na penězích opravdu není velký. Tedy nevím, jaké máš osobku, ale u nás to zrovna balík není.U mně s tou pojistkou ten rozdíl určitě nebude velký. Ale pokud Mury děla sestřičku, tak má příplatky za svátky, víkendy, přesčasy atd. a to ten rozdíl může být znatelný. Znám to od mamči. Mně dělá kamarádka melír a stříhání za 350 a to mám vlasy až do pase, tedy měla jsem. Jsem ostříhaná na lopatky, ale je to po těch letech pohodlné.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nestrašte pořád.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám osobní příplatky, ale počítá se to do hrubého, tak doufám, že i z toho se počítá nemocenská a mateřská? =-) Budu to muset zjistit. Mojí výplatě to pomáhá, protože tabulkově jinak nic moc :-|
Odpovědět
Teda, Vy jste toho dnes zas napovídaly. :-) Jiři, v klidu. Já nosila ještě normální džíny v sedmém měsíci a břicho jsem neměla skoro žádné. (A přibrala jsem asi jen 2 kg za celé těhu. Teda je pravda, že jsem neměla žádné žhrací těhotenské chutě, spíš nechutenství a první čtyři měsíce jsem měla dobrovolnou červenou dietu - tj. že převážnou část mého jídla tvořily jahody, maliny, třešně a meloun. :-D Zhubla jsem v té době asi 4 - 5 kg (nechtěně), ale protože jsem téměř nezvracela (jen mi bylo nevolno) a mimi bylo v pořádku, tak mě doktorka nechala.) Pipii, až se vrátíme, tak to Tvé kadeřnictví okouknu. Naše holčička chodí do školy pár ulic od Salvátorské. Tak, teď vyrážím ještě do lékárny doplnit pár léků na cestu a opalováky. Ještě nakouknu večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Já zatím chutě taky vůbec nemám, spíš naopak. Tak jsi mě uklidnila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme plat tabulkový a osobka jsou dost nízká. Moje mamina má osobko 5x vyšší než já a u toho zaměstnavatele je stejně dlouho jako já.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se tím osobkem snaží srovnat tabulkový plat. Nikdy to nebude takové, ale je to polepšení.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mně sice mých 1500 osobka nevytrhne ( a to mám ještě dost), ale je to jedno. Teď jsem dostala zprávu, že ta beruška zemřela. Nevím, na kolik procent je to ověřená zpráva, ale je to hrozné.
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli je to tak, tak je to opravdu moc smutný. Pro ní ale asi lepší, než kdyby byla sama a bez jeho dítětě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jiří to je první co mně napadlo, ovšem v kůži jejich rodiny bych být nechtěla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě ne. Být jejich blízká, tak se z toho asi zhroutím, musí to být hrozný ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dokážeš si představit ty maminky? A bůh ví, kdo byl ten sedmnáctiletý kluk, určitě také někdo z rodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
Jiřinko, z toho bříška si nic nedělej, málo teď jíš, tak ho nemáš nafouklé.. bude to v pořádku, hned nám pak poreferuj, co ti řekli, to už tam uvidíš malinký miminečko s ručičkama a nožičkama, že jo ? :-) Kiluvi: tak to jsi první, o kom slyším, že při těhu skoro nepřibral, takhle by se mi líbilo :-) Mag: já nad tou beruškou pořád přemýšlela, je to takhle pro ni určitě lepší, teda já na jejím místě bych asi raději zemřela, než žila dál po takové tragédii, kdy zemře můj nejmilovanější člověk, miminko a navíc prožít celý zbytek života úplně se zhyzděnou tváří.. akorát by se trápila :-( je to hrozný, ale pro ni možná vysvobození.. třeba jsou teď všichni někde pospolu, co my víme, možná věděla, proč to vzdává.. tohle mě jediné trochu uklidňuje..
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si myslela, že asi bráška. Raději si to ani představovat nechci :-( Já se na tý silnici tak bojím a manžílek mi jezdí každý den.
Odpovědět
Profilova fotka
akorát se ty příspěvky minuly, s tou rodinou je to ovšem šílený.. představit si, že by se to stalo nám nebo někomu blízkému, tak mě polejvá studený pot. Taky si myslím, že ten kluk byl třeba její nebo jeho brácha.. ach jo, pojďte prosím změnit téma, je mi z toho hodně ouvej.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Evičko, takhle je to lepší. Máš pravdu, na tuhle diskuzi to není |-| Já se šíleně těším, vůbec si nedovedu představit, co na tom ultrazvuku uvidím. Ale ať je tam cokoliv, jen ať to tam je a pořád tluče srdíčko. Já jsem hrozná, strach mám pořád a kvůli všemu, takže tohle si beru hrozně. Už je to přes 3 týdny, co jsem tam byla naposled ]-( Příští týden jsem si chtěla brát dovču, tak si tu nemocenskou ještě nechám a zbyde mi víc dovolený na prosinec. Snad se s ní nějak domluvím. No a pak musím šupky do práce. Ne že by se mi tak nějak moc chtělo, ale kolegovi a šéfovi bych to nemohla udělat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?