Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
mag: jistě je fajn, že mme takový možnosti se podívat a smůla, že Kubánci ne.....ale co jako? se z toho nepotentujeme ne? je hnus, že když tam člověk jede, že je podporuje tím, že jim přispěje prachama pro ty komunisty...ale nemůžeme takhle přemýšlet, to se pak člověk nikam nikdy nepodívá....! a tu Jolandu (neb jak se jmenuje) bych vůbec neřešila..vypadá to jak fotka z časopisu, má 3 příspěvky..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby ta Jolanda byla tak uvědomělá, tak dřepí doma na zadku a peníze na dovolenou pošle na dobročinné účely. A považovat komunistickou zemi za zemi tradiční a nedotčenou je směšné. Saf. My do nedávna ty možnosti také neměli a obecně Češi hlady netrpí, ale bohatý stát také nejsme. Já bych byla ráda, kdyby sem proudili turisti, brala bych je domů na víkend, aby viděli jak žijeme, myslím si, že je to slušný způsob obživy ;-). Spíš mně mrzí, že podobné příspěvky holky odrazuje tam psát. Horejsi už jim další zážitky a poznatky psát také nechce a to je škoda. A fotky už bych jim vůbec neukázala.
Odpovědět
Ahojda děvčata, zajímám se o tuhle destinaci a chtěla bych se Vás zeptat na pár věcí. DR omývá oceán a karibský moře, že jo, no a spousta těch hotelů je právě u toho oceánu ne, no a není teda ta voda studená? A další věc, vy kteří máte zkušenost s německými CK. Trošku se toho bojím, protože přeci jenom komunikovat v němčině s delegátem, nevím jestli bych to zvládla, co když nebudu něčemu rozumět. :-(
Odpovědět
Pre Wali : My sme boli v DR s manželom pred 2 rokmi, boli sme pri karibskom mori v Punta Cane hotel Natura Park. Voda bola až moc teplá, boli sme tam 14 apríla, hotel je pekný aj prostredie.Služby na vynikajúcej úrovni. My sme boli cez CK Fischer a leteli sme z Prahy.Vrelo odporúčam.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mončo, rodičům už jsem to říkala v pondělí, už jsem to tu psala ;-) Měli velikou radost a už teď nás upozorňují na to, že ten prcek bude asi pěkně rozmazlený :-D Také mě hned napadlo, že je Jolanda Kubánka, ale nevím. Také už bych to neřešila, je to jedna špatná reakce. Walli, tady na těch stránkách se už o tom hodně napsalo, ale asi tě to nebude bavit číst, protože už píšeme i o jiných věcech :-| Většina z nás byla na jihu, které omývá Karibik. Někdě píší, že i Punta Cana je Karibik, z popisu, kde končí Oceán zase chápu, že už je tam oceán, ale nepovím ti. Oceán je určitě na Samaně a Puerta Plata. Skoro každá z nás tady byla od německé CK, kterou jsme ale měly zařízenou přes českou agenturu, takže všech zařizuješ v češtině. Asi by to chtělo, aby jste alespoň základní věci po příletu tam znali v němčině či angličtině. Ale určitě se to hoooodně přes německou CK vyplatí.
Odpovědět
walli: tak já jsem byla v Punta Caně a Karibik tam je! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Walli já také neumím německy ani anglicky, základy z gymplu už jsou dávno fuč a zvládli jsme to. Kdyby byl velký třeba zdravotní problém, tak bych asi volala do té české agentury, pres kterou jsme to kupovali. Kup si slovník a vystačí Vám to. Když to koupíš přes air stop, tak v Punta Caně je český delegát. branka do toho hotelu chci poslat v březnu maminku. Můžeš mi poslat nějaké fotky a poradit co kde je, na co si dát pozor, jak se ti tam líbilo a tak? Když jsem tam chtěla já, tak tu ještě nikdo kdo by tam byl nepsal, tak bych tě chtěla zneužít.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme se vrátili od našich maminka plakala a tatínek se těší na to až s ním bude chodit cvičit do posilovny a do sauny :-D :-D byla sranda,dali jsme jim dudlík a k tomu to psaníčko x-) tak holky za 12 hodin vyrážíme směr Lipsko už se i začínám těšit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dnes byl šílenej den, až teď jsem se zastavila a nestíhám dočítat :-) Mury no tak to je krásný, musela tě ta reakce taky dojmout, viď.. to to uteklo, ty nám zítra už odletíš, ty se táááák máš x-) Co balení, už je hotovo? Jiřinko, pokud se zhoršila pleť, tak by to mohla být holčička, to se říká, že ubírá mamince krásu.. i když nevím, zda už takhle za čerstva.. já bych si také strašně přála holčičku, doufám, že klapne :-) mag: myslíš že to můžu, i když nevím, jestli nejsem těhu? Ale fakt mi to břicho praskne, normálně ho mám jak v 5.měsíci, to s emi v životě nestalo, z profilu mi vyčnívá přes džíny :-( Nechce s emi věřit tomu, že by tohle mohlo značit 5 dní staré těhotenství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty se máš. Hlavně hodně foť.
Odpovědět
Profilova fotka
evax zabaleno,vše připraveno jen odletět :-) jo jo já plakala také x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Murynko, v kolik zítra odjlétáte? Koukala jsem na satelit a mělo by tam být hezky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
odlétáme v 11 z Lipska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už je za pár hodin. Opravdu se máte a bude to ta pravá svatební cesta s miminkem v bříšku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
akorát manžílek si tam moc neužije a to jsem mu slíbila jak tam zařádíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale užije. Pojedete spolu a jen ty nebudeš pořádně blbnout. Taky jsem s ním jela na šnorchlování, ale kvůli těm mým oparům jsem se nepotápěla.
Odpovědět
Profilova fotka
Jiřinko, jestli mury nemyslela na erotické řádění, ale to si myslím, že v těhotenství není zakázané. Tedy pokud se u toho nezabíjíte :-D . Moje mamča říkala, že v těhotenství měla největší chuť na milování ve svém životě ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, já už vím :-D Zakázané to opravdu není, tak jsem na tu zvětšující se chuť zvědavá, manžílka by to určitě potěšilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D já tedy na to ted momentálně vůbec chut nemám ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
a vrátili jsme se od tchýně s tchánem tak měli také radost.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na to jednou také zvědavá. Tady občas holky popisovaly, jaké jsou nymfomanky po vysazení prášků, ale u mně žádná podobná změna nenastala.
Odpovědět
Profilova fotka
to u mě po vysazení HA právě ju :-D nebo jestli to byla touha po miminku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
U mně stále zůstávají záchvaty chtíče před menstruací, tak dva tři dny. Ale to jsem měla vždycky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, kam jste se zase dostaly :-D U mě po vysazení HA nebyla žádná změna, ale kámoška při HA na sex chut neměla skoro vůbec a po vysazení je to prý už lepší.. no jo, ale jiná s tím má celekm problém, po vysazení jí vyloženě hráblo, psychicky, strašně se jí změnilo vnímání okolí atd, začal jí štvát přítel, no vše je špatně.. já to dávám za vinu vysazení těch hormonů.. někde jsem četla, že žena si vybírá chlapa podvědomě podle čichu, jenže pokud bere HA, tak se jí čichové vnímání mění a po vysazení jí vlastně ten její přestane "vonět" a je to problém.. Podle toho čichu si právě žena vybírá partnera jako potenciálního otce svých dětí, už přesně nevím, jak to tam bylo psáno, ale vyplývá z toho, že si určitě nevybere nějakého svého pra pra pra pra atd příbuzného, což je kvůli plození dětem velmi důležité.. celkem zajímavý článek a já si uvědomila, že svého manžela jsem si vybrala pod vlivem HA, ale voní mi pořád :-D Murynko, tak mě napadlo, neměla by jsi si třeba do pasu dát nějakou kartičku, kde bude napsáno v angličtině a třeba španělštině, že jsi těhu v tom a tom týdnu.. pro jistotu, kdyby se něco stalo, aby hned lékaři atd věděli, co ti můžou dát a co ne.. A z toho řádění strach neměj, třeba ti ta změna klimatu udělá dobře a vše bude ok;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moje já se loučím bude se mi po vás stýskat a to moc 14 dní je 14 dní ;-( těším se na další shledání mějte se moc fajnově Jičinko ty na sebe bud moc opatrná opatruj toho drobečka pod srdíčkem x-) Evičko Tobě přeji brzy na těhu testy // prostě se všichni mějte jak nejlépe to jde x-) x-) x-) papapa a držte mě i fazolce palečky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, tak si to užijte, jak nejlépe můžete. Nemám pochyby, že by se vám nelíbilo. Tak ať máte hezký počasí a užívejte jeden druhého. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Murynko, děkuji, udělám si test těsně před tím, než dorazíš zpět, to bude akorát a budeš čerstvě informována ;-) Přeji šťastnou cestu, pohodový let a nádhernou dovolenou, krásně si to užijte a opatruj se.. ´Mějte se parádně a za 15dní tě tu čekáme!!!! :-) Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Mury šťastnou cestu. Evčo, já si manžela vybrala bez HA, byla jsem panna a prášky jsem začala brát až pak. Tak by snad neměl být můj pra příbuzný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mag: to si děláš srandu, tvůj manžel je zároveň tvůj první???? To je romantika x-) A byl také jediný??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketko, tak preji krasnou dovolenou. Pekne si to tam uzijte i s mimiskem v brisku a uz ted se na tebe moc a moc tesim.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?