Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, já už měla také zpoždění a nic mi test neukázal. Malý náznak byl až minulý pátek a to jsem měla zpoždění cca týden ;-) Těmi mangrovníky projíždí asi každá loď, trasa na Saonu je stejná.
Odpovědět
Profilova fotka
jiřinko ty jsi nezareagovala na můj příspěvek :-o jako že budeš první těhulinka a 1 jsi byla v tomto hotelu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já musím letět mě se tak nechce :-( pomoc :-D mějte se tu fajnově Míšo mi si písnem,ale ráda bych tě viděla..papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, jsem zapomětlivka ]-( Máš pravdu, tak uvidíme, v jakým to nakonec bude sledu. Třeba to půjde na přeskáčku ;-) Makrékto, já se s tebou loučím, protože mi právě začíná pauza a ty jdeš do práce. Asi se setkáme večer, až se vrátíme z baráčku. Příjemnou šichtu a ať ti to rychle uteče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jiřinko: jakýpak na přeskáčku???!!!!!! ne ne, Mury to vymymslela dobře, vše pěkně popořadě!!!!!! :-D Holky, já se asi definitivně rozhodla, že bych to mimi už teda chtěla, nakazila mě ta kámoška :-) Jak dlouho jste to Jiři zkoušeli, než se zadařilo? U Vás to bylo hned, co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evax: Ja jsem take na 100% presvedcena ze chci mimi, nakazily jste me VY tady na beremku:-D..ALe manzilek si neni na 100%:-D...Pry se uvidi po novem roce:) Ted koukam na konika a me touhy jsou kazdym dnem vetsi a vetsi:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee Evičko, tak promiň :-. Myslím ale, že na naší dohodě to opravdu nezáleží, příroda si poradí :-D Máš pravdu, jestli je všechno tak, jak doufám a miminko už je v bříšku, tak vyšlo opravdu hned :-) Poprvé jsme to zkusili někde v půlce srpna. Miško, ono to všechno rychle uteče a za chvíli tu máš nový rok :-) Já koníka pořád ještě nesleduji, nevím do jaké diskuze bych měla nakouknout a vy mi to tu hezky nahrazujete :-) Tak vám taky budu moooc držet palečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pipiii: máš přesně to, co měla kámoška taky kolem 22roku, šíleně chtěla se svým přítelem mimi ,ale on ještě ne, no a dopadlo to tak, že teď po 6letech ho chce už strašně on, ale jí se do toho nechce, zvykla si na tu pohodu život, no něco jako jsem to měla já ještě před pár dny :-D Možná by jsi to takhle taky manžílkovi mohla říct, co se mu může přihodit.. ale to je trochu vydírání a asi to není nej řešení situace. užívej si svobody, je zbytečný se ještě zakopat doma s prckem, máš hafo času ;-) Jiřinka: to nic, jen jsem se musela ozvat, když jsi mě chtěla přeskočit :-D Jasně, že příroda se ptát nebude, ale bylo by to hezký, kdyby to takhle klaplo.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evax a jak to s tema dvema dopadlo?? nakonec si poridili mimi???
Odpovědět
Profilova fotka
pipiiI. no on s tím ten její v těch 22letech nesouhlasil, tak nic nebylo, užívali si bezstarostného života, na to si za ty léta samozřejmě kámoška rychle a dobře zvykla, no a teď když ten její tlačí, že už chce dítě, tak jí se do toho lautr vůbec nechce.. pro jistotu stále bere antikoncepci, prostě prošvihnul její období touhy a teď ještě další touha po mimi nedorazila..
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, žádné přeskakování, ale evax koukej si pospíšit. Já mám asi zpoždění, ale tak týden. Nepamatuji si přesně, kdy jsem to měla naposledy. Hlavně už týden cítím bolesti v podbřišku a tak, prostě předmenstruační potíže :-( . Test mi řekl jasně, že ne, nebyl tam ani náznak. Nevadí, počkáme.
Odpovědět
Profilova fotka
aaahaa: no ja mam strasne silnou touhu:), v praci to je ted katastrofa, jak jsem jiz psala vsichni se tam akorat vsichi podvadeji a sama podpasovka...Uz me tam fakt nebavi chodit:///...Prace se me menit nechce, zase ta zkusebni doba a paktreba zachvili bude to mimi tak to ani nema cenu. Jsem z toho ted takova dost spatna.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mag: ja chci take uz testovat:) delala jsme si test uz nekolikrat, pac beru tri platicka vzdy zasebou a teprve pak to dostanu, takze nemam kontrolu nad menstruaci behem tech tri mesicu, nekdy beru prasky dost nepravidelne, nebo uplne zapomenu, takze jsem tajne doufala ze bolesti briska a tak jsou priznaky tehotenstvi:( ale bala jsme se ze pres prasky by to bylo velke riziko....a vzdy jen jedna cervena carka!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a mam novou fotecku::-D...karibskou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
vsichni se lekli me nove fotky a radsi tu uz nikdo neni:( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Co kendáš, já si náhodou prohlížela konečně tu tvou Soanu. V práci jsem to nestihla. Super. Náhodou jste toho stihli hodně na to, že jste tam byli jen týden.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D...ahoooj mag:):) tak to jsme rada ze se libi fotecky, ted tam nahravam svatbu:) a pak tam dam jeste asi dovolenou v dolomitech:) bavi me rajce:-D jak se ti chtelo vratit zpet do prace??? ja mam ted takovou depku jeste z ty podpasovky co mi udelali s tim cesanim ze bych nejradsi dala vypoved:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ten náš hotel už je od 19 000 a bungalow od 20 500 :-o
Odpovědět
Profilova fotka
mag mrkni do IP
Odpovědět
Profilova fotka
rajče je fakt fajn,taky jsem za něj ráda, člověk nemusí s fotkama objíždět všechny známé, pohodička :-) jen bych ho ráda nějak blokla, aby si naše soukromé fotky neprohlíželi i úplně cizí lidé, ale jen ti, kterým dám přístupový kód, jenomže jsem na to nepřišla, jak se to dělá. Nevíte? :-N Pipiii: je to fakt hnus, co ti provedli, ale ono se jim to vrátí, buď v klidu, ta holčina to na té soutěži třeba zkazí, a pak budeš zase ta opěvovaná jen ty a bude zase dobře ;-) využili prostě situace, že jsi pryč, kdoví, co jim ataké ta tvá kolegyně napovídala.. kadeřnice jsou zvláštní rasa, to nic proti tobě, ty jsi výjimka, co potvrzuje pravidlo ;-) :-D Mag: a na jak dlouho je za tyto peníze?
Odpovědět
Profilova fotka
blokne se to pri vkladani na rajce ja mam ted na plose ikonu rajcete, kdyz na ni kliknes tak se ti otevre ta tabulka kde mas uz nahrany tvoje alba, kliknes na jedno, nalevo das upravit a dole muzes bud zaskrknout skyt album a nebo pristup s heslem.
Odpovědět
Profilova fotka
v nedeli je budu cesat tady v Praze a pak odjizdi na tu lod, tak jim tady ucesu neco mooc peknyho, aby ty missky byli smutny ze nejedu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a vubec kde je kalex?:) uz by tu take mela byt:)
Odpovědět
Profilova fotka
pipiii díky, večer se do toho pustím, chci tam dát ještě fotky od kámoše z té svatby a tam je zachycená ta hustá pařba, to bych nerada, aby někdo cizí prohlížel, jsou tam dost kompromitující obrázky :-D K tomu česání, nevyplatilo by si vzít foťák a pěkně si ty účesy na holčinách vyfotit, aby pak bylo na porovnání, jak mohly vypadat a jak vypadaly na lodi ;-) Kdy se má vrátit Kalex?
Odpovědět
Profilova fotka
kalex odletala z DR ve stredu odpoledne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, utekla jsem se z baráčku zahřát ke tchánovcům :-) Dneska končíme, ale zítřek a neděle budou dlouhé :-S Míšo, ta karbiská fotečka je náhodou moc hezká a všechny fotky. Těším se, až dorazím domu a prohlídnu ještě safari, to jsem nestihla. Mončo, já taky přesně nevím mojí poslední menstruaci a doktor mi řekl, že by bylo potřeba se dopočítat, ale to se už asi nepovede ]-( Kdybych neměla manžílka, tak si ani nevzpomenu, že to bylo na začátku srpna. Pamatuje si to, že to bylo před služebkou, to já ne :-D Evičko, pospěš si, ať už je řada na Monče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já jsem to mělo po svatbě a než jsme odletěli do DR, tak už bylo po, takže někdy mezi 8.8. a 14.8. :-N . Já si to právě schválně zapisovala a nakonec jsem to z toho kalendáře vytrhla a teď nevím. Nikdy jsem z kalendáře list nevytrhla :-) . Tak to budu počítat od té menstruace, co přijde teď
Odpovědět
Profilova fotka
jseem tu holky moje :-) do ted jsem makala :-p jak barevná ]-( Míšo nádherná fotečky co ten zítřek???????????? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám že Míša už je také na koníku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koník mně ještě neláká, možná až začnu shánět výbavičku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?