Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo, já si myslím, že když jezdíš po výletech, tak 4000/os. je rozdíl, prootože stejně si musíš pak kupovat. Jen že jsem byla hotová, že se dostaneš za necelých 12 tis. do DR ;-) Míšo, strašně moooc vám to tam sluší. Máš krásný kočičí oči :-) Už se těším na další. A na rajče nemusíš fotky zmenšovat.
Odpovědět
Profilova fotka
pipiii - koukla jsme na fotky a jsou úžasné, fakt vám to tam moc sluší :-) jsem ráda, že jste si to tam užili a urovnalo se to mezi váma, Safari výlet mě taky láká mury - včera mi volali z Airstopu, že pro nás mají vouchery na hotel a že to posílají; letenky jsou jen elektronické, takže stačí jen to, co poslali emailem
Odpovědět
Profilova fotka
Jiří, jenže snídaně, večeře a pití si myslím, že by se ti vyšplhalo na víc jak 4000 na osobu a s obědy na 100%. Ale je to o tom, kdo je jak rozpapkaný :-D Jdu na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
jirinko, my jsme ty fotky zmensovali kvuli tomu ze by se to pak strasne dlouho uploadovalo na net. mame jich kolem 1400. takze je tam jdu na hazet:)
Odpovědět
Profilova fotka
mag, jsem si te nasla v noci na rajceti sama, nastesti jsi mela stejnou prezdivku, ale nejdriv jsem skocila omylem k nejake magnolie:D Vcera jsem se konecne podivala na stranky konika a zacala jsem mit strasnou chut na miminko:-D...Kuba se koukat se mnou a rikat ze tyhle fotky se mu libi, pac tam jsou zensky ve spodnim pradle:-D(kdyz cekaji mimi) a udelalo se mu zle kdyz videl jak maji zensky velky pupek!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vy jste toho strašně nakecaly :-D Pipii, už jsem shlédla ty profi fotky, jsou skvělé, strašně vám to tam sluší, do svatebního alba to bude vážně pecka x-) Jdu se mrknout, zda už tam máš i ty ostatní, mc se těším.. Jsem ráda, že vám dovča pomohla, teď už bude dobře.. a co říká manžílek na tvoji touhu po mimi?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a kde je odkaz na ty fotky :-( ?
Odpovědět
Profilova fotka
pipiii.rajce.idnes.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji. Hurá jdu čučet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak prijela mamca na navstevu, mam jeste jednu slozku ze saony tak je tam dam pozdeji:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pipiii krásné. Ty fotky z té jeskyně jsou úžasné, já je ještě pořád od těch našich známých nemám. Mohla bych si je od tebe zkopčit a poslat známým? My to máme na kameře, ale to jen tak neuvidí. Opravdu krásné, těším se na Soanu. Na těch motorkách jste se vydali na druhou stranu než my, my jsme tam tudy jeli do Santo Dominga. U té první jeskyně jste šly opravdu špatně. Mury musíte jít pořád jako do lesa, jakmile se dostanete na tu planinu s keři u moře, tak se kousek vraťte, to by jste šly špatně. Ta cesta je i do kopce, hrozně kamenitá, kameny jsou takové ostré stejně jako útesy u moře, cesta nám i s přestávkou, kvůli dešti trvala cca. hodinku, ale dost jsme se kochali a hodinky nikdo nekontroloval.
Odpovědět
Profilova fotka
přišla jsem z práce a hned jsem se vrhla na fotečky :-D UŽÁÁÁÁÁSNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ x-) opravdu už se nemůžem dočkat 8-) jeskyně nádhera akorát se těším na Saonu ještě :-N mag děkuji za info o jeskyni stejně se ztratíme ]-( jak se znám :-N |-| Pipii-Miško děkuji za název CK ale můžeš mi jestš napsat kudy se tam jde,prosím děkuji :-N jedem s hafanem na očkování pak se tu ukážu jiřinko ještě nic..???? x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mury, tam je jen jedna ulice :-D , tedy obrazně řečeno. Doprava je Ital, doleva ta druhá cestovka :-D Jo a v té ulici za krámky je další a hned vedle krámku a výrobny doutníků je kancelář té firmičky, co jsme s ní byli na Safari, možná by stálo za to, zeptat se, kolik to stojí bez provize pro hotel nebo cestovku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, ještě stále nic x-) Tak já jdu omrknout fotečky, v práci jsem to vzala jen náhodně, abych věděla, na co se těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško, tak zatím jsem shlídla cestu. Koukám, že jste letěli na letiště do Santa Dominga asi, viď? Na cestě zpátky máte vyfocenou Catalinu, La Romanu a Bayahibe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám prohlídlou další složku. Byly ještě vidět nějaké důsledky té bouře, co. Je škoda, že to takhle v zadní části opravila a pak jim to zničila bouře. Koukala jsem, že jste byli na tý centrální části pláže, také jste sportovali? Je sranda tam vidět stejného animátora, jen měl už delší vlasy :-) Manžílek má stejný přívěšek jako ten můj, má ho strašně rád :-D No a jdu pokračovat, uf to je fotek :-N Ale jsem ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
ta saona to je prostě nádhera,jsem z toho unešená a určitě chci na ten výlet co jste byli vy od té cestovky.nemá to chybu jak to Safari tak ta saona ;-) Míšo jak dlouho jste byli na té Saoně?a jak dlouho jste byli na tom Sfari jsou to celodenní výlety?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
na safari jsme byli od 8h od rana a vratili jsme se kolem 18h, na saone jsme byli od 8 do 16:30
Odpovědět
Profilova fotka
na fotce v albicku je vyfocena ta cestovka, je to tam jak se kuba bavi s nejakym cernouskem a pak je hned za tou fotkou fotka kancelare.Chlapek co to tam prodava se jmenuje Robenson, tak se ptej na nej:)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo v jakém je albíčku?je jich tolik a je to nalevo od hotelu či dopráva :-o
Odpovědět
Profilova fotka
je to v albu DR 1.cást, P1000676 - na tehle fotce je Robenson, na P1000677 je jejich kancelar (bohuzel je schovana za prostredni palmou, ale napis urcite uvidis). je to asi 30 metru napravo od hotelu, hned jak vylezes z recepce se das doprava (predtim sem omylem napsala doleva) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketko, ja jsem se te chtela zeptat, jak to vypada se snazenim o mimi???chodis na konika?
Odpovědět
Profilova fotka
moc ti děkuji Miško moje zlatá :-) už jsem to našla jsi zlatíčko x-) ještě jsem se chtěla zeptat jak jste tam na těch žlutých kanoích to je zdarma od hotelu??? mimi?no ted jsem byla nemocná tak jsme se hooodně snažili :-D ob den a naplno :-N ted jen budu čekat zda se dostaví MS měla bych jí dostat ted v neděli po 28 dnech ale minule jsem to dostala skoro po 40 dnech ]-( ovulka asi proběhla...no uvidíme před dovčou si udělám test a tam si nějaké koupím a udělám si tam..zdál se mi sen že jsem to tam Jirkovi říkala :-) na koníka chodím,ale málo jsem pořád tady s Vámi a mnohem raději x-) míšo musíme se po dovče sejít 8-) a co na to Kubík?na návrh na mimčo??
Odpovědět
Profilova fotka
kanoe jsou zadarmo, je tam zadarmo i tenis a nejake uceni potapeni v neoprenu s bombou v bazenu, staci se jen poptat:)....ty vubec nebudes prekvapena:-D Ja se taky na tebe tesim, musime se urco sejit!!! a o mimi porad mluvim, ale jak rikam kuba je mlady:((((((((( a nekdy me to stve!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jako mladý že se na to necítí? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, právě jsme se vrátili z večeře ;-) tak jdu mrknout na další fotečky. Miško, určitě si to už psala, ale kolik je vám s manžílkem let?
Odpovědět
Profilova fotka
mysli si ze ma na to cas, nemame dost penizku na to, abysme splaceli dluh, najem v podnejmu a mimi:/...budu cekat jak to dopadne s jeho novou praci:) a pak se uvidi:)
Odpovědět
Profilova fotka
22:-D ale holky kdybyste vedeli jak ja to miminko tedka chci!! jsem jim uplne posedla!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mury mas v IP vzkaz:)..kdepak jsi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uvidíte. Tyhle věci řeší holky i v mém věku, peníze jsou bohužel moc důležitý a mimčo potřebuje pevný zázemí. Jinak Saona krásná, měli jste to dva v jednom a ještě skoro bez lidí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?