Svatebni cesta Červen 2016

Profilova fotka
Ahoj holky, Premyslime se snoubencem na svatebni ceste hned po svatbe. Bud cizina nebo termaly. A co vy budete mit svatebni cestu? A kde ? Podelte se s nami...... ;-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
My asi na Šumavě na chalupe:-D jen na vikend bez malé welnes...;-)
Odpovědět
Tak to my-vzhledem k tomu že milujeme cestování-chceme něco vzdálenějšího...Chceme se hned po svatbě "vrhnout" na mimčo a ikdyž neplánuju být 3 roky doma, tak přece jen cestování jen s batohem a pod stanem asi už nebude reálné :-)) Takže Kanada s Aljaškou ;-)
Odpovědět
Doporučuji třeba Mauricius. Mám známé na Mauriciu i na Bali, pokud budete chtít poradit a dát více info, napište zprávu ;) Ráda předám kontakty, které se o Vás v místě můžou i postarat a ukázat ostrovy, jak to nedokáže žádná cestovka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak potad nejsme rozhodnuty :-D ,ale napadlo me jak to budu mit po svatbe s obcankou abych mohla odcestovat do zahranici ? Prosim o radu ....
Odpovědět
Profilova fotka
S tou OP mě vůbec nenapadlo, že by to mohl být problém. Jinak my s přítelem poletíme na Lefkadu. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenka_12 Lefkadu ? Kde to je ?
Odpovědět
Profilova fotka
V Řecku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Byla tam sestra s přítelem a je to prý ideální dovolená pro zamilované páry :-) Jsou tam nádherné pláže...
Odpovědět
Já nikdy nebyla u moře, takže buď chorvatsko, nebo Itálie :) i tak to bude zážitek, hlavně,že budeme spolu :-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, s tou občankou/pasem je to legrace:) my málem dnes koupili letenky, tohle mění situaci...jdu zjistit co a jak:)
Odpovědět
Pas na staré jméno ti platí ještě tři měsíce po svatbě, občanku ti přestřihnou, takže ta je neplatná a na tu vycestovat nemůžeš.. Pokud budete kupovat jen letenku a budeš ji mít na nové jméno, tak musíš mít doklady vystavené také na nové jméno.. pas za příplatek ti udělají tuším do týdne..
Odpovědět
Profilova fotka
A když chci odletět 2 dny po svatbě (svatba v pátek a odlet v neděli), tak mám asi problém......?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jelikož občanku Vám nejspíš přestřihnou, my to oba řešíme platným pasem :-) ale jednodušší to máme v tom, že jména nám zůstávají stejná. Jinak plánujeme jet na dovču hned po svatbě, takže konec června. Jen vůbec nevíme kam. Ale jelikož všechny finance padnou na svatbu, tak si zařídíme nějaký Last minute až budeme vědět, co se nám vrátí a co si můžeme dovolit. Plán je sobota svatba, neděle/pondělí cestovka a pak hned odletět :-)
Odpovědět
My máme svatbu 4.6., a 10.6. odlétáme. Starý pas platí ještě 3 měsíce po svatbě, takže tam budu na své staré jméno a doklady si změním až po návratu. Už od Vánoc máme zaplacenou dovolenou na Kapverdské ostrovy. Na konci ledna tam vyhlásili varování před výskytem viru Zika, tak mám z toho trochu strach. Chtěli jsme tam začít pracovat na miminku, ale asi to trochu posuneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Nakonec asi pojedeme na Slovensko do termalnich lazni kam jsem jezdila jako dite ;-) ale nevim co s tou obcankou :-| musim to promyslet obcanka trva mesic ze ? Pas mi udelaji cca 50 km od bydliste takze na cely den dovolene :-(
Odpovědět
@kacenka_12 tak na platný cestovní pas a zájezd koupit na staré jméno... v CK ti určitě poradí ;-)
Odpovědět
My se chystáme na Zakynthos do letoviska Kalamaki - líhnou se tam chráněné želvy Karety a je tam prý krásná příroda a pláže, už se těším :-)
Odpovědět
My uvažujeme o Mauriciu, ale nevíme, jak to tam je s počasím, na netu jsem našla různé recenze. Nebyl jste tam někdo nebo neznáte někoho, kdo tam byl v tomto období?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lj26 Tam je varování výskytu Zika? No my chtěli jít v sobotu do cestovky a nad Kaverdskými ostrovy jsme hodně uvažovali :-( A který hotel jste si vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde najdu země, kde varují před výskytem Zika?
Odpovědět
@elinkajur Ahoj. Posílala jsem zprávu na tvůj dotaz. A poslala jsem i ty stránky od ministerstva zahraničí, kde se to dá najít.
Odpovědět
Profilova fotka
@lj26 Díky, podívám se.
Odpovědět
Profilova fotka
@Ij26 @elinkajur Holky, jsou nějaký další informace o tom viru Zika? Konečně sme se tak nějak domluvili, že by sme chtěli na Kapverdy, a čtu, že to tam je taky :/ Nebo co jste nakonec vybrali místo toho?
Odpovědět
Profilova fotka
@hanirek Vir Zika je (prý, říkali v televizi) už i v Chorvatsku a v Itálii . My stále chceme Kapverdy, kde přímo na stránkách ministerstva je vydané varování proti cestování na Kapverdy. A to jsme chtěli už kupovat zájezd. Takže u nás je to nyní tak, že radši vyčkáváme, za chvíli to může být všude možně. Tak uvidíme za měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
@elinkajur Tak jsem si také přečetla, co o Zika píšou na stránkách ministerstva zdravotnictví a v podstatě to ani není varování do těch zemí nejezdit. Jen dávat pozor na místa, kde je hodně komárů a používat hodně repelent. Tak já nevím. Svatební cestu budeme řešit až den po svatbě last minute, takže je času habaděj. Kam jste chtěli na ty Kapverdy jet? A máte i jinou variantu už vybranou? :-) My přemýšlíme ještě nad Španělskem nebo nad Řeckem, ale to jsou většinou šíleně vysoký hotely nebo hotelový komplexy, což se mi moc nelíbí... a nastávající si dal podmínku, že chce bar přímo v bazénu :-D
Odpovědět
@hanirek My jedeme sem: http://hotel.invia.cz/kapverdske-ostr......
Odpovědět
Profilova fotka
My pojedeme na Bali, ale v záři :) ale sezóna je duben-říjen, takze se dá jet i v červnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanirek Fakt? A můžeš mi poslat prosím odkaz, kde jsi to četla? My chceme na Kapverdy na ostrov Boa Vista. A pak přemýšlíme ještě nad Mallorcou.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?