Svatebni cesta Červen 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, Premyslime se snoubencem na svatebni ceste hned po svatbe. Bud cizina nebo termaly. A co vy budete mit svatebni cestu? A kde ? Podelte se s nami...... ;-)
Odpovědět
1
2
Tak my sice nepojedem po svatbě nikam, protože nedostanu dovolenou. Ale jedeme na předsvatební cestu projet si Holandsko :-) Kazdopádně já nedám dopustit na Toskánsko. Projeli jsme si ho v červnu dva roky zpátky a tak nádherný a romantický kraj jsem nikde jinde nenašla (Snad ještě Provence). A výhodou cestování v červnu je, že nikde nejsou davy turistů a už se dá i koupat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elinkajir na www.mzcr.cz jsem si dala do vyhledávače "zika" a vyjeli mi to příspěvky. teď je jich tam asi 7. jednou za čas přidají nový článek jako aktualizaci. Ale když si to pročteš od nejstaršího, tak tam vlastně píšou, co dělat, když tam plánuje někdo vyjet. @Ij26 pokud vybereme nakonec Kapverdy, tak tento hotel zatím vítězí i u nás :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@lj26 Ahoj. tak jaké byly líbánky? nebo si stále užíváte? Chtěla bych se zeptat na dovolenou v hotelu Oasis Atlantico Belorizonte. Na Invii na recenzích se začíná objevovat, že je v rekonstrukci :/ Kazí to hodně dovolenou?
Odpovědět
@hanirek Ahoj. Vrátili jsme se o víkendu. Byla to nádhera. nemám co vytknout. Ubytování skvělý, neuvěřitelný servis, hrozně nás překvapilo, co vše jsme měli v all inclusive, spousty jídla, pítí alko i nealko. Jinak jídlo výborné, nemělo to chybu. Až teda na to, že musí člověk umět anglicky, aby si mohl přečíst co si dává, jednou jsem si omylem dala dušenou chobotnici :). Rekonstruuje se tam jedna část a neměli jsme tedy přístup k jednomu bazénu. Ta rekonstruovaná část byla ale na straně, takže jsme ji ani neviděli. A bazény tam mají dva další. Koupání v oceánu bylo naprosto skvělé, takže v bazénu jsme byli jen jednou. Jinak milý personál. Je tam delegátka češka, která tam už 6 let bydlí. Pomůže se vším co potřebujete. My určitě doporučujeme. Jinak, nejsou tam komáři. Za co jsem byla strašně ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
@lj26 Děkuji moc za krásnou vyčerpávající odpověď :-) S angličtinou to máme oba dva taky hrozný :-D ale tak zkusíme nějakou tu mořskou havěť, co už :-D už jsme téměř rozhodnutí, že tam pojedeme taky. Jen jsem dneska začala sledovat počasí na Kapverdách a celej týden co by jsme tam byli, tak mají být mraky. Naopak na Krétě, mezi kterou se ještě rozhodujeme, tak krásně sluníčko. Je to hrůza opravdu něco vybrat :-D
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?