Menu Forum

Spojené arabské emiráty 2015

9. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
monastiri
1
Registrovala se 6. září 2014 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
monastiri
1
Registrovala se 6. září 2014 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, byly jste už někdo někdy v SAE popř. chystáte se tam letos? Prosím o nějaké tipy - místo, hotel, cestovku, co s sebou apod. emoticon
20. srp 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kryspule
Registrovala se 17. května 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kryspule
Registrovala se 17. května 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, několik let jsem tam žila a pořád se tam občas vracím. Jela bych určitě bez cestovky a našla si hotel přes booking.com Ušetříte a hlavně nemám ráda cestovky, ale to záleží na Vás.
Záleží hlavně na Vašem rozpočtu, najdete tam hotely od 1000 na noc někde v centru až po desítky tisíc za noc, to hlavně u moře (mluvím o Dubaji, v jiných emirátech je to mnohem levnější).
Jestli chcete jet jenom na válendu k moři, tak nedoporučuji Dubaj, ale spíš třeba Fujairah nebo Ras Al Khaimah, Dubaj zas tak dobrý pláže nemá, pokud přímo nebudete v hotelu s pláží,
Spíš bych si tam půjčila auto a zkusila to procestovat, protože tam je od všeho trochu, přes pláže, obchody, hory, pouště, prostě to chce zkusit.
20. srp 2015 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_autentickadovolena
CK Authentic Travel
Martina Mohelnická PRO

Svatební cesta - Region Praha
1

“Romantické dlouhé bílé písčité pláže se vzrostlými palmami - to je indická GOA! Již od 24.940 Kč s polopenzí! Více informací najdete zde: http://www.authentic-travel.cz/dovolena/1000134977/21426827”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
martina_autentickadovolena
CK Authentic Travel
Martina Mohelnická PRO

Svatební cesta - Region Praha
1

“Romantické dlouhé bílé písčité pláže se vzrostlými palmami - to je indická GOA! Již od 24.940 Kč s polopenzí! Více informací najdete zde: http://www.authentic-travel.cz/dovolena/1000134977/21426827”
(Před 1 rokem)

Ahoj, za mě nedoporučuji cestovat přes léto, kdy tam jsou velmi vysoké teploty. Pokud plánujete odpočinek na pláži, tak přesně tak, souhlasím s kryspule, že ne Dubaj. Nedaleko Dubaje je Ajman nebo o něco dále Ras Al Khaima. Fujairah je nádherné místo s pozadí s horami, ale nic moc v okolí nenajdete. Pokud se bojíte cestovat sami nebo neumíte jazyk, tak proto jsme tu my cestovní kanceláře, zajistíme ubytování, transfery a i českého delegáta. Zajímavé tipy najdete i na našich stránkách. Co se týká oblečení, tak doporučuji zahalená ramena a sukni nebo kraťasy ke kolenům.
27. srp 2015 v 11:08  •  www.authentic-travel.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82
11
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Suchdol nad Lužnicí, Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82
11
Registrovala se 31. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 98 příspěvků a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Suchdol nad Lužnicí, Region České Budějovice.
 @kryspule Mohla bych se zeptat, jak je to tam s chovanim k manzelovi? Cetli jsme, ze je povolene jen drzeni se za ruce. Mame ve zvyku se s manzelem obejmout, polibit, drzet se kolem pasu... Prijde nam skoda jet na libanky a davat si pozor, jestli se jeden druheho muzeme dotknout. Nevadi mi dlouhe rukavy ani kalhoty, klidne budu nosit i satek, ale rada bych dala obcas manzelovi pusu emoticon
29. říj 2015 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1699 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 22. srpna 2014
    Kunovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1699 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 @lenka.han82 Není to vhodné ani slušné. V některých oblastech na Vás můžou dokonce přivolat policii. V hotelovém areálu to nikdo řešit nebude, mimo hotel tak opravdu nečiň. Stejně jako od cizinců očekáváme zde, že budou respektovat naše pravidla, měli bychom my akceptovat ta jejich.

@monastiri Pokud umíte anglicky, vyberte si letenku a hotel sami. Pokud ne, cestovek je hodně a služby tam se zajišťují snadno, prootže je to bohatá země. Na výlet určitě minimálně do Dubaje. Oblečení jak už psaly holky, ať ti zakryje kolena a ramena. Pokud se nechcete vzdát alkoholu, ověřte si, do kterého emirátu se vydáte, v některých nelze alkohol koupit. Jestli tě neco napadne, klidně se ptej. Cestovat se dá dobře i taxikama, stojí tam pár korun. Vlastně mě nenapadá vůbec nic, co by ta nebylo levnější než u nás.
29. říj 2015 ve 21:59  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kryspule
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kryspule
  • Neví, kdy bude svatba
 @lenka.han82 Držení za ruku je naprosto v pohodě, a rychlou pusu bych taky neřešila, ale líbání a "osahávání" bych nechala na hotel, mohly by s tím být problémy. Ale záleží zas kde, ale to je snad na soudnosti člověka. V USA za to taky hrozí PDA :D
@zorro4 S tím oblečení to není vůbec takhle přísný, můžete chodit jak chcete, třeba v kraťáskách a tílkách, jen do obchodních center je slušné chodit v nečem pod kolena azakrytá ramena, jinak může hrozit pokuta. To ale mluvím o Dubaji, v Sharjah musíte být takto oblečení pořád. Takže opravdu záleží na emirátu, ale Dubaj je tak turistická, že tam se smí fakt skoro vše emoticon
2. lis 2015 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
 @kryspule Bohužel bych na to nespoléhala (ale myslím, že jde skutečně o konkrétní místa, na tom se shodneme). Máme v blízkém okolí historku, kdy si turistka v Dubaji svlékala svrchní svetr a odkryla u toho břicho (klasicky jí vyjelo tričko), místní na ni přivolali policii a strávila několik hodin na policejní stanici...
2. lis 2015 v 17:14  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82
11
fotoportrét
fotoportrét
lenka.han82
11
 @zorro4
@kryspule
Moc děkuji za informace a názory. Jsem zvyklá respektovat jakoukoli kulturu. Když chce člověk navštívit jiná místa, většina lidí to nazývá exotická emoticon, tak je třeba respektovat jejich pravidla, stejně jako my chceme, aby návštěvníci respektovali pravidla v naší zemi. Jen na různých serverech říkají něco jiného, tak jsem chtěla znát další názory. Procestovala jsem s baťůžkem Indii a Egypt, jsem zvyká se zahalovat. Nechodím nějak výstředně oblékaná ani u nás emoticon Ale šlo mi o to, že Dubaj je dosti turistická, tak jsem nevěděla, zda je to tam opravdu tak přísné nebo nikoli. navíc jsem cestovala vždycky s ženami, tak jsem nikde jinde zatím neřešila líbání, držení za ruce apod. emoticon
2. lis 2015 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
 @lenka.han82 no a ještě taková zajímavost, kdybys letěla do Emirátu neprovdaná (platí to ale jen do určitého věku, nevím přesně), musíš mít potvrzení otce nebo jiného staršího muže v rodině v angličtině, že souhlasí s tvým odcestováním tam emoticon emoticon táta si ze mně dělal srandu, že mi to nedá (tak jsem si ho podepsala sama, byli jsme tam za svobodna)
2. lis 2015 ve 22:24  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fita (39 r.)
8
Registrovala se 29. května 2013 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 3 přátele. Region Svitavy.
  • Svatba byla 13. července 2013
    Zámek Lysice, Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
fita (39 r.)
8
Registrovala se 29. května 2013 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků. Má 3 přátele. Region Svitavy.
  • Svatba byla 13. července 2013
    Zámek Lysice, Region Blansko
 @lenka.han82 O tom chování mezi sebou jsem pořád dokola manžela poučovala,že se nesmíme líbat,objímat.....chodili jsme do jednoho obchodního centra,manžel mě tam poslední den koupil parfém,který jsem si tam předešlé dny chodila pořád očichávat.Vyšli jsme z obchodu a já ho celá šťastná objímala a dala mu pusu.V tu chvíli jsme si to oba uvědomili,odskočili jsme od sebe a mě teda bylo v tu chvíli hrozně.Jelikož nám delegátka řekla,že na to mají i speciální hlídky,které to kontrolují,koukala jsem nenápadně napravo,nalevo,kdy nás někdo odchytí.Měla jsem srdce až v krku.Jinak jsme byli v oblasti Ras Al Khaimah,na hotelové pláži nebyl žádný problém.Nejpřísnější je oblast Sharjah.
2. lis 2015 ve 23:45  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
karlap
1
Registrovala se 22. června 2015 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
karlap
1
Registrovala se 22. června 2015 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Byli jsme v Abu Dabi, a nejela bych tam už.... ti mladí arabové pořád dělají bordel, není tam klid ani v noci.
9. led v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí