Menu Forum

Kam v EVROPĚ červen 2016 pro dva allinclusive max cena do 30 000

3. kvě 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkavej
1
Registrovala se 17. května 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Poruba, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkavej
1
Registrovala se 17. května 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Poruba, Region Ostrava.
 emoticon hlavně klid a pohoda
12. říj 2015 ve 14:06  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
cadrasi (29 r.)
Cestovní agentura DRASI - svatební cesta snů
Drahomíra Silberová PRO

Svatební cesta - Region Praha
5

“Své "ANO" jste si už řekli. Teď je ten správný čas na výběr SVATEBNÍ CESTY". Inspirujte se na mých stránkách www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz, kde najdete široký výběr zájezdů do celého světa. Napište mi na e-mail ca.drasi@gmail.com, ráda Vám poradím, pomohu a zařídím. Využijte NOVOMNŽELSKÉ SLEVY! Nyní navíc přidám PRAKTICKÝ CESTOVNÍ DÁREK ZDARMA! Těším se na Vaše poptávky. Drahomíra Silberová”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
cadrasi (29 r.)
Cestovní agentura DRASI - svatební cesta snů
Drahomíra Silberová PRO

Svatební cesta - Region Praha
5

“Své "ANO" jste si už řekli. Teď je ten správný čas na výběr SVATEBNÍ CESTY". Inspirujte se na mých stránkách www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz, kde najdete široký výběr zájezdů do celého světa. Napište mi na e-mail ca.drasi@gmail.com, ráda Vám poradím, pomohu a zařídím. Využijte NOVOMNŽELSKÉ SLEVY! Nyní navíc přidám PRAKTICKÝ CESTOVNÍ DÁREK ZDARMA! Těším se na Vaše poptávky. Drahomíra Silberová”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, do 15000 na osobu se vejdete letecky do Řecka nebo autem do romantického penzionu/hotelu v Rakousku. Napište mi Vaše požaavky a já Vám obratem zašlu nezávaznou nabídku zájezdů. Ceny stejné jako v cestovních kancelářích a nyní navíc přidám DÁREK ZDARMA!
3. kvě ve 13:31  •  www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz  •  To se mi líbí