Menu Forum

Kam v EVROPĚ červen 2016 pro dva allinclusive max cena do 30 000

3. kvě 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkavej
1
Registrovala se 17. května 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Poruba, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkavej
1
Registrovala se 17. května 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Poruba, Region Ostrava.
 emoticon hlavně klid a pohoda
12. říj 2015 ve 14:06  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
cadrasi (29 r.)
Cestovní agentura DRASI - svatební cesta snů
Drahomíra Silberová PRO

Svatební cesta - Region Praha
5

“Své "ANO" jste si už řekli. Teď je ten správný čas na výběr SVATEBNÍ CESTY". Inspirujte se na mých stránkách www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz, kde najdete široký výběr zájezdů do celého světa. Napište mi na e-mail ca.drasi@gmail.com, ráda Vám poradím, pomohu a zařídím. Využijte NOVOMNŽELSKÉ SLEVY! Nyní navíc přidám PRAKTICKÝ CESTOVNÍ DÁREK ZDARMA! Těším se na Vaše poptávky. Drahomíra Silberová”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
cadrasi (29 r.)
Cestovní agentura DRASI - svatební cesta snů
Drahomíra Silberová PRO

Svatební cesta - Region Praha
5

“Své "ANO" jste si už řekli. Teď je ten správný čas na výběr SVATEBNÍ CESTY". Inspirujte se na mých stránkách www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz, kde najdete široký výběr zájezdů do celého světa. Napište mi na e-mail ca.drasi@gmail.com, ráda Vám poradím, pomohu a zařídím. Využijte NOVOMNŽELSKÉ SLEVY! Nyní navíc přidám PRAKTICKÝ CESTOVNÍ DÁREK ZDARMA! Těším se na Vaše poptávky. Drahomíra Silberová”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, do 15000 na osobu se vejdete letecky do Řecka nebo autem do romantického penzionu/hotelu v Rakousku. Napište mi Vaše požaavky a já Vám obratem zašlu nezávaznou nabídku zájezdů. Ceny stejné jako v cestovních kancelářích a nyní navíc přidám DÁREK ZDARMA!
3. kvě 2016 ve 13:31  •  www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz  •  To se mi líbí