Kam na krásnou svatební cestu do 18.000,-

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem. :) Mohla bych vás požádat o tipy na svatební cestu? Už jsem tady fóra projížděla, ale co jsem koukala, tak skoro všechny dovolené tu byly dost drahé, některé dokonce tak, že bych si na to nevydělala ani za rok. :D My nemáme zas tolik peněz a rádi bychom za osobu dali max. 18.000,- Kč. Osobně jsem si představovala nějaký krásný řecký ostrov. Nebo celkově Evropu, kde jsou hodně vysoké teploty, aby případně i v září bylo krásně. :) Ráda bych trošku "luxus" (nemyslím to doslova, vím, že za luxus se platí hodně), tím mám na mysli alespoň 4 hvězdičkový ověřený hotel s krásnými pokoji, zahradou atd., prostě když už jsou to líbánky, tak ať i za míň peněz je to super. Prosím dávejte své tipy. :) A jakou cestovku by jste mi doporučili? :)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@viki83 Rhodos je překrásný pokud ovšem nebydlíte přímo v hlavním městě v těch hotelech podél silnice. Tam to opravdu pěkné není. Jezdí do nich hlavně klientela která se spokojí jen s bazénem a programem All Inclusive. Zbytek ostrova je krásný. Můžete kouknout na video, které jsem tam natáčel pro cestovku. Třeba Vás o tom přesvědčí. http://vimeo.com/57876634 Pokud však v Řecku hledáte klidné místo, nádhernou nedotčenou přírodu a minimum lidí, pak doporučuji Paxos http://vimeo.com/29887127
Odpovědět
@video_majek Dobrý den, v hlavním městě jsme nebydleli a upřímně skoro jsme litovali, protože pláže tam byly hezké. Bydleli jsme asi 20 min. autobusem na západ od hlavního města a dost hrůza. Špinavé pláže a nízké přelety letadel každou cca půlhodinu i v noci...
Odpovědět
V Řecku jsem byla vždy spokojená :). Byla jsem několikrát na pevnině, 3x na Krétě, 2x na Santorini, na Zakynthosu, Rhodosu a Skiathosu. Loni jsme byli na Kypru. Nevím, proč se mu bráníš. Je nádherný :). Na svatební cestu bych doporučila nejvíce asi pohádkové Santorini :). Krásný je prý i Samos, Karpathos či Naxos. Mallorca je také nádherná, jsou tam krásné pláže a nám se tam moc líbilo. Určitě se na last minute do 18 tis vejdeš. My byli předloni na Zakynthosu ve *** za 8900 na 12 dní se snídaní. I když je pravda, že loni ceny byly výrazně vyšší a stejný hotel byl v tom samém termínu za 14 000. Nevím, jak to bude letos.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc všem. :) Projdu na netu hlavně ty ostrůvky. Představuju si trochu romantiky a krásy. Ale aby bylo se i kam podívat. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@video_majek suhlasim, nas vyslo Thajsko vo februari tohto roku cca za 28000,- CZK na osobu bez cestovky. Letenku sme zohnali za 10000,- a zbytok stalo ubytko a jedlo. Moc sme si to uzili a vobec prehnane nesetrili, spali v peknych cistych hoteloch. Takze 30000,- na osobu by som pocitala. Zalezi hlavne na cene letenky.
Odpovědět
My byli necelý týden ve Finsku. Pro nás luxus, protože to je jedna z nejdražších zemí v Evropě. Celé nás to i s letenkami stálo pro 2 osoby 14.000,- (letenky, ubytování, jídlo, místní doprava). Určitě se tam ještě vrátíme, byli jsme nadšení.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojeuzivatelskejmeno můžu se zeptat v jaké části jste byly na Kypru? Měli jste půjčené auto či skútr? Chtěla bych tam na svatební cestu ;-)
Odpovědět
@zzzu My byli v té "řecké" části, konkrétně v městě Protaras. Ano, měli jsme půjčený skútr. Oproti Řecku je tady půjčení skútru či čtyřkolky v úplně jiné cenové kategorii (výrazně vyšší ceny). Ale stojí to za to, projeli jsme toho za jeden den opravdu hodně. Jenom pozor na jízdu vlevo. Nejhorší bylo, že tam jsme se naučili opačně se rozhlížet při přecházení silnice a po návratu do ČR nás pak málem přejelo auto. Musím říct, že Kypr je opravdu nádherný a mrzí mě, že jsme si ho moc neužili (zasnoubili jsme se a těšili se domů, až to oznámíme rodině). Pokud bychom tam jeli znovu, chtěli bychom toho vidět více. Vybrala bych si ale jinou destinaci, tady nebyli pláže moc pěkné. Byli maličké a někdy dost kameny. I když dalo se dojít i na lepší pláž, ale v tom vedru se nechtělo. Dalo se dojít i na nejhezčí pláž ostrova, ale až večer, když slunce nepálilo. Rodiče byli v Agia Napa a byli moc spokojeni. Další postřehy: Pro nás nejkrásnější pláž byla při cestě do hlavního města Larnaca, vedle nějaké britské základny. Tam byla krásná dlouhá pláž. Nikde nikdo, jen sem tam někteří místní. Pozvolný vstup do vody a jemný písek. Tam to bylo super. Jo a ohromným zážitkem pro nás bylo, že jsme plavali metr od sebe s velkými želvami caretta caretta :).
Odpovědět
Profilova fotka
@mojeuzivatelskejmeno do Protarasu by jsme právě chtěli jet a půjčit si skútr a navštívit Agia Napa, Kapo Greko... nevíte jaká byla cena za půjčení toho skútru? My máme zkušenosti se skútrem jen z Korfu a Lefkády. Jinak s těma želvama to bych se asi bála :-D
Odpovědět
@zzzu Cena skútru byla asi 35 euro/den, čtyřkolky asi za 70 euro/den. Což v Řecku (vyzkoušeno Kréta, Santorini, Zakynthos a další) jsme si čtyřkolku půjčovali za 15 euro/den. Navíc to půjčují s téměř prázdnou nádrží a jen tak tak lze dojet k benzínce. Což v Řecku jsme si vždy půjčili min. s půlkou.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojeuzivatelskejmeno ty jo, tak to je docela pálka. Hmm, tak to asi to budu muset asi nechat promyslet.. Zakynthos (jediný vychází i za super cenu) a západní Kréta (pláž Balos, Falasarna, Efalonisi) mě taky moc lákají.. ale to asi není na výlet skútrem... :-( a auta jsou drahé na půjčení...
Odpovědět
@zzzu zakynthos jsme na ctyrkolce projeli cely a bez problemu. Znama tam jezdi kazdy rok, pujci si auto a jedou trajektem na Kefalonii, tam jsou az do noci. Pak spi v aute a rano trajektem zpet na Zakynthos. Na Krete jsem byla 3x ... Elafonisi je uplne dokonale. Ale pokud nebudes ubytovana pobliz, tak tam chce jet autem. Je to daleko. Z Chanie ci Rethymonu to jeste jde, ale z heraklionu je skoro zbytecne tam jet...Pisu z mobilu, tak se omlouvam za pripadne chyby a preklepy.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Za sebe můžu určitě doporučit Turecko - Turecká riviéra (města Alanya a Antalya). Byli jsme tam skoro v pulce zari a krasne teplo, hotely luxusní a cena přijatelná. Pokud hledáte velkou romantiku, tak bývá v tu dobu teplo ještě na Řeckém ostrově Thassos. Kdyžtak koukněte na mé stránky, kde najdete spoustu zájezdů. Kontaktovat mne můžete i mailem ca.drasi@gmail .com
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?