Menu Forum

Kam na krásnou svatební cestu do 18.000,-

15. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Koukněte na svatební klip Martiny a Michala v secesní Ville Voyta v Praze. https://vimeo.com/189433762”
(Před 4 dny)

fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Koukněte na svatební klip Martiny a Michala v secesní Ville Voyta v Praze. https://vimeo.com/189433762”
(Před 4 dny)

@viki83 Rhodos je překrásný pokud ovšem nebydlíte přímo v hlavním městě v těch hotelech podél silnice. Tam to opravdu pěkné není. Jezdí do nich hlavně klientela která se spokojí jen s bazénem a programem All Inclusive. Zbytek ostrova je krásný. Můžete kouknout na video, které jsem tam natáčel pro cestovku. Třeba Vás o tom přesvědčí.
http://vimeo.com/57876634

Pokud však v Řecku hledáte klidné místo, nádhernou nedotčenou přírodu a minimum lidí, pak doporučuji Paxos
http://vimeo.com/29887127
9. dub 2014 v 10:52  •  www.svatebnivideo.majek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
viki83
2
Registrovala se 7. března 2013 na beremese.cz. Přidala 939 příspěvků. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
viki83
2
Registrovala se 7. března 2013 na beremese.cz. Přidala 939 příspěvků. Region Praha - západ.
 @video_majek Dobrý den, v hlavním městě jsme nebydleli a upřímně skoro jsme litovali, protože pláže tam byly hezké. Bydleli jsme asi 20 min. autobusem na západ od hlavního města a dost hrůza. Špinavé pláže a nízké přelety letadel každou cca půlhodinu i v noci...
9. dub 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojeuzivatelskejmeno
237
Registrovala se 11. června 2013 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 57 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
mojeuzivatelskejmeno
237
Registrovala se 11. června 2013 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 57 přátel. Region Pardubice.
 V Řecku jsem byla vždy spokojená emoticon. Byla jsem několikrát na pevnině, 3x na Krétě, 2x na Santorini, na Zakynthosu, Rhodosu a Skiathosu. Loni jsme byli na Kypru. Nevím, proč se mu bráníš. Je nádherný emoticon. Na svatební cestu bych doporučila nejvíce asi pohádkové Santorini emoticon. Krásný je prý i Samos, Karpathos či Naxos.

Mallorca je také nádherná, jsou tam krásné pláže a nám se tam moc líbilo.

Určitě se na last minute do 18 tis vejdeš. My byli předloni na Zakynthosu ve *** za 8900 na 12 dní se snídaní. I když je pravda, že loni ceny byly výrazně vyšší a stejný hotel byl v tom samém termínu za 14 000. Nevím, jak to bude letos.
9. dub 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roseinka
25
Registrovala se 17. září 2013 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 24 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
roseinka
25
Registrovala se 17. září 2013 na beremese.cz. Přidala 133 příspěvků. Má 24 přátel.
 Díky moc všem. emoticon Projdu na netu hlavně ty ostrůvky. Představuju si trochu romantiky a krásy. Ale aby bylo se i kam podívat. emoticon
9. dub 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bartoska81 (33 r.)
1
Registrovala se 15. září 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 17. srpna 2013
fotoportrét
fotoportrét
bartoska81 (33 r.)
1
Registrovala se 15. září 2013 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 17. srpna 2013
 @video_majek
suhlasim, nas vyslo Thajsko vo februari tohto roku cca za 28000,- CZK na osobu bez cestovky. Letenku sme zohnali za 10000,- a zbytok stalo ubytko a jedlo. Moc sme si to uzili a vobec prehnane nesetrili, spali v peknych cistych hoteloch. Takze 30000,- na osobu by som pocitala. Zalezi hlavne na cene letenky.
9. dub 2014 ve 20:14  •  Svatba byla v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
2
Registrovala se 10. července 2007 na beremese.cz. Přidala 755 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
aurinko
2
Registrovala se 10. července 2007 na beremese.cz. Přidala 755 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel.
 My byli necelý týden ve Finsku. Pro nás luxus, protože to je jedna z nejdražších zemí v Evropě. Celé nás to i s letenkami stálo pro 2 osoby 14.000,- (letenky, ubytování, jídlo, místní doprava). Určitě se tam ještě vrátíme, byli jsme nadšení.
9. dub 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
53
Registrovala se 24. června 2013 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků. Má 41 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Šternberk, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
53
Registrovala se 24. června 2013 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků. Má 41 přátel. Region Olomouc.
 @mojeuzivatelskejmeno můžu se zeptat v jaké části jste byly na Kypru? Měli jste půjčené auto či skútr? Chtěla bych tam na svatební cestu emoticon
12. dub 2014 v 09:53  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojeuzivatelskejmeno
237
fotoportrét
fotoportrét
mojeuzivatelskejmeno
237
 @zzzu My byli v té "řecké" části, konkrétně v městě Protaras. Ano, měli jsme půjčený skútr. Oproti Řecku je tady půjčení skútru či čtyřkolky v úplně jiné cenové kategorii (výrazně vyšší ceny). Ale stojí to za to, projeli jsme toho za jeden den opravdu hodně. Jenom pozor na jízdu vlevo. Nejhorší bylo, že tam jsme se naučili opačně se rozhlížet při přecházení silnice a po návratu do ČR nás pak málem přejelo auto.
Musím říct, že Kypr je opravdu nádherný a mrzí mě, že jsme si ho moc neužili (zasnoubili jsme se a těšili se domů, až to oznámíme rodině). Pokud bychom tam jeli znovu, chtěli bychom toho vidět více. Vybrala bych si ale jinou destinaci, tady nebyli pláže moc pěkné. Byli maličké a někdy dost kameny. I když dalo se dojít i na lepší pláž, ale v tom vedru se nechtělo. Dalo se dojít i na nejhezčí pláž ostrova, ale až večer, když slunce nepálilo.
Rodiče byli v Agia Napa a byli moc spokojeni.

Další postřehy:
Pro nás nejkrásnější pláž byla při cestě do hlavního města Larnaca, vedle nějaké britské základny. Tam byla krásná dlouhá pláž. Nikde nikdo, jen sem tam někteří místní. Pozvolný vstup do vody a jemný písek. Tam to bylo super.

Jo a ohromným zážitkem pro nás bylo, že jsme plavali metr od sebe s velkými želvami caretta caretta emoticon.
12. dub 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
53
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
53
 @mojeuzivatelskejmeno do Protarasu by jsme právě chtěli jet a půjčit si skútr a navštívit Agia Napa, Kapo Greko... nevíte jaká byla cena za půjčení toho skútru? My máme zkušenosti se skútrem jen z Korfu a Lefkády. Jinak s těma želvama to bych se asi bála emoticon
12. dub 2014 ve 12:38  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojeuzivatelskejmeno
237
fotoportrét
fotoportrét
mojeuzivatelskejmeno
237
 @zzzu Cena skútru byla asi 35 euro/den, čtyřkolky asi za 70 euro/den. Což v Řecku (vyzkoušeno Kréta, Santorini, Zakynthos a další) jsme si čtyřkolku půjčovali za 15 euro/den.

Navíc to půjčují s téměř prázdnou nádrží a jen tak tak lze dojet k benzínce. Což v Řecku jsme si vždy půjčili min. s půlkou.
12. dub 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
53
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
53
 @mojeuzivatelskejmeno ty jo, tak to je docela pálka. Hmm, tak to asi to budu muset asi nechat promyslet.. Zakynthos (jediný vychází i za super cenu) a západní Kréta (pláž Balos, Falasarna, Efalonisi) mě taky moc lákají.. ale to asi není na výlet skútrem... emoticon a auta jsou drahé na půjčení...
12. dub 2014 ve 13:02  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mojeuzivatelskejmeno
237
fotoportrét
fotoportrét
mojeuzivatelskejmeno
237
 @zzzu zakynthos jsme na ctyrkolce projeli cely a bez problemu. Znama tam jezdi kazdy rok, pujci si auto a jedou trajektem na Kefalonii, tam jsou az do noci. Pak spi v aute a rano trajektem zpet na Zakynthos. Na Krete jsem byla 3x ... Elafonisi je uplne dokonale. Ale pokud nebudes ubytovana pobliz, tak tam chce jet autem. Je to daleko. Z Chanie ci Rethymonu to jeste jde, ale z heraklionu je skoro zbytecne tam jet...Pisu z mobilu, tak se omlouvam za pripadne chyby a preklepy.
12. dub 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cadrasi (29 r.)
Cestovní agentura DRASI - svatební cesta snů
Drahomíra Silberová PRO

Svatební cesta - Region Praha
5

“Své "ANO" jste si už řekli. Teď je ten správný čas na výběr SVATEBNÍ CESTY". Inspirujte se na mých stránkách www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz, kde najdete široký výběr zájezdů do celého světa. Napište mi na e-mail ca.drasi@gmail.com, ráda Vám poradím, pomohu a zařídím. Využijte NOVOMNŽELSKÉ SLEVY! Nyní navíc přidám PRAKTICKÝ CESTOVNÍ DÁREK ZDARMA! Těším se na Vaše poptávky. Drahomíra Silberová”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
cadrasi (29 r.)
Cestovní agentura DRASI - svatební cesta snů
Drahomíra Silberová PRO

Svatební cesta - Region Praha
5

“Své "ANO" jste si už řekli. Teď je ten správný čas na výběr SVATEBNÍ CESTY". Inspirujte se na mých stránkách www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz, kde najdete široký výběr zájezdů do celého světa. Napište mi na e-mail ca.drasi@gmail.com, ráda Vám poradím, pomohu a zařídím. Využijte NOVOMNŽELSKÉ SLEVY! Nyní navíc přidám PRAKTICKÝ CESTOVNÍ DÁREK ZDARMA! Těším se na Vaše poptávky. Drahomíra Silberová”
(Před 7 měsíci)

Za sebe můžu určitě doporučit Turecko - Turecká riviéra (města Alanya a Antalya). Byli jsme tam skoro v pulce zari a krasne teplo, hotely luxusní a cena přijatelná. Pokud hledáte velkou romantiku, tak bývá v tu dobu teplo ještě na Řeckém ostrově Thassos. Kdyžtak koukněte na mé stránky, kde najdete spoustu zájezdů. Kontaktovat mne můžete i mailem ca.drasi@gmail .com
15. kvě 2014 v 16:37  •  www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí