Kam jste jeli na svatební cestu? :-)

15 hod1030
  • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Holky, já jsem na agenturu svatebnicesta.eu četla dobré recenze a taky na jejich benefity. Taky plánujeme svatbu a svatební cestu budeme určitě domlouvat tam.

• Tak moc díky, mají fakt velký výběr destinací, teď si jen vybrat 🙂 A benefit by byl samozřejmě super 🙂

• Sponzor fóra
  • Zdravím, nemáte někdo zkušenost se svatbou u moře od Yachtwedding? Využil jste někdo jejich služeb?

• @jasinkagor   Nevím, ale už asi miliardkrát tu byl do nebe vychvalující příspěvek na tuto společnost, obvykle od nějakého nově zaregistrovaného uživatele... Takže už jen z tohoto důvodu bych byla skeptická, když mají zapotřebí si dělat tuto (za mě neférovou) reklamu.

• Dobrý den, já přímo ne, ale sestra měla se švagrem svatbu na Santorini a všechno si chválila. Yachtwedding jim právě všechno zařizoval a bylo to perfektní a dostali se i na rozumnou cenu, nižší než jinde.

• Ano, přesně takovýto příspěvek. Uživatelka s 1 příspěvkem, zaregistrovaná před hodinou... Tak takových je tu pět do týdne, jak to bylo perfektní a levné. Vždycky se tu někdo jen kvůli tomu musí nově zaregistrovat na fóru, aby nám to sdělil...

• Holky, nabízí yachtwedding i svatbu na Mauriciu, nevíte?

• @asili  nabízí

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Teda, úplně jste mě navnadily 🙂 Ani na chvíli mě nenapadlo, že bych měla svatbu v zahraničí, ale teď se tam úplně vidím 🙂 Musím to nadhodit doma.

• Moc děkuji za tip na Yachtwedding 🙂 Četla jsem na ně hodně dobrých recenzí i na jiných diskuzích. Teď se ještě doma musíme domluvit na destinaci a napíšu jim.

• My budeme mít svatbu na Mauriciu a vybrali jsme agenturu Blue Marlin 🙂 už od začátku je perfektní komunikace 🙂

• Holky, nedávno tady někdo psal doporučení na cestovní agenturu svatebnicesta.eu - nemáte s nima někdo zkušenost? Plánujeme svatební cestu na Zanzibar a oni nabízí super hotely.

• Plánujeme jet na Santorini, tak snad se to nevyprodá, než se finančně vzpamatujeme z těch všech záloh. 😀

• My jsme byli na svatební cestě v tomto hotelu https://www.svatebnicesta.eu/detail-zajezdu/white-paradise/233075a?ci%5B0%5D=219&di%5B0%5D=685&sm=1 právě od svatebnicesta.eu a byli jsme maximálně spokojení. Zanzibar byl můj sen, tak jsem ráda, že jsem si ho splnila 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Pro pěknou svatbu nemusíte vyhrát v loterii. 6 tipů, jak
    Kolik stojí svatba? Tipy jak snížit náklady za svatbu na minimum
    Hnízdečko lásky: jak si vybavit partnerské bydlení v pronájmu
    Archiv článků od partnerů