Odvoz na svatební hostinu autobusem - zkušenosti

27. čvc 201930

Prosím o radu - řešil jste někdo situaci, že svatební hostina je vzdálená od místa obřadu, nutno dojet auty, jak to vyřešit, aby hosté (i řidiči) mohli pít? Napadla nás varianta zaplatit svoz autobusem, máte někdo zkušenost? Na kolik peněz vás vyšlo, zda tam řidič třeba čekal a pak rozvezl hosty i domů? Hostina je vzdálená asi 20 minut jízdy.
Díky za vaše typy a rady 🙂

 • Nemám zkušenosti ze svatby, ale z jiných organizací. Cena se odvíjí od počtu najetých kilometrů i času. Za autobus pro 30 lidí na na 9 hodin a trasu asi 60 km to bylo kolem 10 tisíc.

 • @kamenile  My jsme měli autobus pronajatý od ČSAD - cenu netuším, řídil manželův strýc, protože tam pracuje jako řidič a byl to svatební dar...

 • Ja som bola na takejto svadbu v júni a bolo to super. Pred kostolom čakal autobus a všetci sa ním zviezli na hostinu. V noci bolo bol k dispozícii chalan, ktorý hostí rozvážal autom na ubytovanie alebo domov. Treba sa opýtať na ČSAD.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Tvoříme pro Vás doplňky svatby jako jsou oznámení, cedulky, jmenovky, originální dekorace dle Vašich podnětů aby vše ladilo přímo s Vaší svatbou.
  Jsme spolehlivá půjčovna svatebních dekorací. Zasíláme po celé ČR. Při nákupu nad 3000 Kč dopravné k vám a zpět zdarma.
  Nabízíme k zapůjčení svatební dekorace: vázy, svícny, potahy na židle atd.