Auto ano či ne?

Ahoj, máme obřad na stejném místě jako bude hostina. Současně se tam budu i připravovat, asi pojedu ke kadeřnici a kosmetičce, ale konečné přípravy plánuji na místě. Máme už 2 děti, tak mi přijde "divné", aby mě drahý vyzvedával u rodičů... Řešili byste auto nebo ne ... třeba kvůli focení, no nevím... Díky
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych ho neřešila - a vlastně sme ho vůbec neřešili ani my. Měli jsme to stejně - obřad a hostina na stejném místě a já se chystala až tam. Všichni hosté přijeli na místo a nazdobené auto nikdy neměl, když průvod s nevěstou nebyl.
Odpovědět
jestli se plánují přípravy na místě, tak vyjdi ven až na obřad a nějaké přejezdy a vyzvedávání u rodičů vůbec neřeš (vzhledem k tomu, že už máte děti, by to fakt působilo divně) navíc je to super, já jsem čekala nahoře v pokoji hotelu (kde nebylo vůbec nic slyšet), pak jsem s taťkou sešla dolů do zahrady a tam naráz skoro 100 lidí, všichni rozjaření, hudba hrála, byl to super pocit, vletěla jsem přímo do akce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Auto bych vůbec neřešila, je to o starost míň ;)
Odpovědět
My děti nemáme a dělali jsme to stejně. Připravovala jsem se v hotelu nad restaurací.
Odpovědět
Profilova fotka
Řeším něco podobného... Sice nemáme vše na jednom místě, ale má rodina pojede na místo obřadu zvlášť, zenichova taky, a svatebčané též, protože jsme z různých měst a budu utajená nevěsta, tak proč by jezdili všichni k našim, když mě neuvidí... Uvidí mne až u oltáře, tak mi taky přijde zbytečné zdobit auta...
Odpovědět
Profilova fotka
Na auto bych se ve vašem případě vykašlala. Zbytečná starost a peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
Neres to :-) je to zbytecne, kdyz nepojedete kolonu, takze bych to brala jako o starost min. Take jsme meli vse na jednom miste a to vcetne kadernice a jsem strasne rada, ze jsme to tak meli :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Ahojky, když se tu tak řeší auto, mám dotaz. Máme chvíli po svatbě a měli jsme právě koupené auto na svatbu. Zhoršila se nám ale situace a musíme ho prodat, kvůli obnosu peněz. Jsme z Liberce. Nemáte tu někdo zkušenosti s bezproblémovým odkupem aut? Přemýšlíme o: https://zahotove.cz/ ale rádi bychom nějaké recenze 🙂 Děkuji mocinky 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Podle mě se zbytečně trápíte. Udělej, co chceš. 😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?