Zkušenosti JK catering a FAJN catering

Máte někdo zkušenosti s JK cateringem z Mokrých Lazců a nebo FAJN cateringem z Ostravy? Fajn catering má spoustu pozitivních referencí, ale o JK cateringu jsem neslyšela a nenašla nic. Díky
Odpovědět
@naadja Ahoj, taky sháníme catering. O JK cateringu jsem zde četla několikrát, ale pouze v již hotových albech ze svateb. Stejně tak jako s Fajn cateringem. Na obě firmy jen spokojenost. Přiznám se, že jsem pár dní zpět kontaktovala tři cateringové firmy z Ostravy a zatím se mi ozval pouze Fajn catering. JK jsem ale nekontaktovala, je to k nám daleko.
Odpovědět
Ahoj, tak my jsme jednali s oběma i JK i FAJN a oba byli více než fajn :) JK catering sice finančně výhodnější, ale služby vypadají celkově skvěle. FAJN trochu dražší, ale zase to bude luxus. Nakonec jsme se rozhodli pro JK, ale svatbu přesouváme, takže kdyby měl někdo 11.6.16 zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat, zatím mají volno:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj, obnovuji dotaz na reference na JK catering a FAJN catering, příp. jiné cateringy v MSK? Klidně mě jen odkažte na vaše profily. Za každé info předem moc díky! :-)
Odpovědět
Kdo sháníte catering okres Břeclav, Hodonín, tak vřele doporučuji pana Klečku z Jozefova. http://www.hostinecuklecku.cz/kontakt/ Měli jsme tehdy catering, zapůjčený veškerý servis- nádobí, pivní výčep, obsluhu, dopravu, vše za super cenu a maximální spokojenost.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Recenzi na JK Catering už můžu přidat, pokud by někdo tápal :-) Svatba se konala v květnu 2018 na Fojtství Oldřichovice u Třince, kde již JK Catering několikrát byl a prostředí znal, což je výhodou. Komunikace s panem Kříbkem bezproblémová (rychlá reakce na emaily, jedna osobní schůzka), cenové podmínky podle mého názoru úplně bezkonkurenční a velmi přesně odhadnuté (závěrečný účet se téměř nelišil od původní kalkulace). Celkové ohlasy hostů na catering více než pozitivní, část rodiny je přitom co se týče jídla velmi náročná. Osobně mě nechutnaly pouze přílohové brambory (štouchané), hovězí líčka jako hlavní chod byla dobrou volbou, večerní raut se také povedl. Vypíchl bych zejména výborný guláš, mini tortilly, výběr v dezertů (panna cotta atp.), ihned zmizely také řízky a grilovaný losos. Trochu překvapení bylo, že avizovaný "těstovinový salát" byly ve skutečnosti (asijské) nudle, sice netradiční, ale nápadité. Zbylo dost ze sýrového plata (příště bych vynechal) a z pečené kýty (ta byla dobrá, ale velká). Obsluha nápomocná a snaživá. Celkový dojem z JK Cateringu je skutečně výborný a určitě doporučuji (což nemůžu říct o všech svatebních dodavatelích).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@wenzel44 paráda, taky ho mame v merku na nasi svatbu 😊 můžu se prosím zeptat jak jste řešili obsluhu? Dekuji
Odpovědět
@zuz94 dobrý den, obsluhu nabídl přímo JK Catering, cenově si nepamatuju, ale bylo to úplně v pohodě.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@wenzel44 Dobrý den, myslíte, četla jsem Vaši recenzi na JK catering. Také o něm dost uvažuji. Mohl byste mi třeba poslat pár fotek, jak raut vypadal? Fotky kdybyste měl mi prosím pošlete na macek888@seznam.cz. A bylo dost jídla pro všechny? Děkuji mockrát.
Odpovědět
@maku33 Poslano
Odpovědět
Profilova fotka
@wenzel44 jeee my mame mit pristi rok v kvetnu svatbu ve fojtstvi, mohu poprosit take o fotky pro inspiraci? O JK cateringu take uvazujeme...dekuji moc :-) 78kbro@gmail.com
Odpovědět
@bkristin Ok, preposlal jsem email.
Odpovědět
@wenzel44 mohu poprosit také o fotky pro naší inspiraci? A dělá JK Catering nějakou ochutnávku? Děkuji moc. eva.piskulova@seznam.cz
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@wenzel44 Dobrý den, svatbu budeme mít příští rok a uvažuji o JK cateringu. Mohla bych také poprosit o nějaké fotky cateringu na email? Děkuji 🙂 Pihulka16@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den také planujeme svatbu na příští rok a prohrabávám se právě cateringovými společnsotmi. Zatím JK catering a Královské svatby jsou asi jediné které mi vyhovují službami. Ovšem více se přikláním k JK cateringu. Jaká je s nimi komunikace, protže vše budu muset řešit ze zahraničí? Dá se snimi upravit i detail co bychom rádi podávali, některé pokrmy nejsou špatné ale ne uplně podle gusta. Můžu poprosit také nějaké fotografie z jejich práce? Děkuji veronika.hojkova@gmail.com
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj, máte někdo zkušenosti za poslední 2-3 roky? Byl raut dostatečně obsáhly a nechybělo něco? Viděl jsem nějaké fotky a v rautu bylo pár tortilek, malinké mísy salátu a podobně. Nevím jestli třeba postupně doplňují, nebo to bylo fakt tak malinké. Foto když tak prosím na jan.bonczek@gmail.com nebo tady 🙂 Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?