Sháním koordinátorku a dekoratérku, 20.9.2019, Praha

Zdravím, sháním někoho, kdo nám pomůže s koordinací a organizací svatby a výzdobou. Jednali jsme již s dvěma koordinátorkami, ale pokaždé to ztroskotalo (jedna úplně přestala komunikovat, druhá trvala na vysoké ceně za poskytnutí spousty služeb, které nepotřebujeme). Proto zkouším touto cestou, zda se někdo nabídne, případně nevěsty doporučí někoho osvědčeného. Hlavní věci na svatbu již máme zařízené svépomocí – místo obřadu, oddávajícícho, místo hostiny a party s jídlem a pitím, ubytování, fotografa apod. Od koordinátorky očekáváme, že nám třeba doporučí dodavatele, které zatím nemáme, ale to není podmínkou. Hlavní je pomoc ve svatební den, kdy budu potřebovat někoho, kdo v dopoledních hodinách vyzdobí sál podle našich představ (nic přehnaného), rozmístí tam dekorace i květiny a připraví sladký koutek. Také bych ráda, aby dohlédla na uvítací občerstvení, převzala od dodavatelů a zkontrolovala dort, květiny apod. Potom bude vítat hosty, rozdávat vývazky, později zkoordinuje odjezd na obřad i přejezd zpět. Bude poskytovat hostům informace a tak nějak posouvat dění správným směrem, ideálně bez násilných vstupů typu „tak teď mě všichni poslouchejte“. Nepotřebujeme ani moderování, ani organizování žádných zábav a podobně; v podstatě po zahájení hostiny už koordinátorka může mít volno. Pokud by se nenašla koordinátorka, která to pro nás udělá i bez dalšího „balíčku“ okolo, můžu si organizační stránku přejezdů a informování hostů obstarat sama, ale ty dopolední přípravy restaurace já ani žádný důvěryhodný pomocník z rodiny udělat nemůže, protože tam prostě nebudeme. Proto poptávám i někoho, kdo se zabývá dekoracemi, kdo by takovou službu případně mohl poskytnout. Budu ráda za všechny nabídky a tipy.
Odpovědět
Ahoj kdybys chtěla, ráda pomůžu jen tak, jsem budoucí nevěsta, ale až 2020 a ráda bych něco takového zkusila, abych nabrala zkušenosti. Nejsem tedy dekoraterka, každopádně myslím, že bych většinu věcí mohla zvládnout, tak kdybys nikoho nesehnala 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do interní pošty jsem Vám poslala moji nabídku :-) Přeji krásný den, Markéta.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ráda ti doporučím úžasnou koordinátorku svateb. Marcelka je super postará se o vše a má i dodavatele . Bydlí v Hostivici u Prahy. Má i svůj úžasný team holek který se postarají o svatebčany ale i o děti 😉 . Já byla velice spokojená a vřele doporučuji ❤ www.zazitkova-svatba.cz
Odpovědět
Doporučuji www.mladesvatby.cz
Odpovědět
Mužů vám doporučit “moje” holky, co koordinuji moji svatbu. Jsou to příjemný, fajn holky a da se s nima na všem možným domluvit. Sedíme si. http://www.eleganceindetail.cz/cz/
Odpovědět
@mija_91 to vam moc preju, ze jste s nimi spokojena. Na me taky delaly dobry dojem, ale po prvni schuzce mi Gabriela prestala odpovidat a brat telefony 🤷🏻‍♀️ Zrejme nejsem dostatecne lukrativni zakazka (jak jsem psala, neco uz jsme si zaridili sami, tak by asi nemeli provize?)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?