Recenze Aden wedding - zkušenosti

8. říj 201900

Zdravím všechny nevěsty,
Rozhodla jsem si napsat recenzi na službu koordinace svateb od firmy Aden wedding. Bohužel tato recenze nebude pozitivní. Důvody jsou následující:
- Tři dny před svatbou na schůzce jsme se dozvěděli, že slečna Aneta Beňová přijede sama, ačkoli na schůzce na podzim mi tvrdila, že jezdí vždy obě dvě. Výslovně jsem se na tuto informaci ptala a mám ji i zapsanou ve svých poznámkách. Řekli jsme si budiž, tak snad to proběhne v pořádku.
Každá nevěsta si asi ale dokáže představit, že pokud máte něco vymyšleného a dáno, co bude dělat jedna a co druhá, tak je to významná čára přes rozpočet. Po svatbě nám Denisa Valentová, ta, jenž je tvůrkyní této firmy, napsala po našich stížnostech, že Aneta není tak zkušená, ale že svatba nebyla tak náročná, aby tam byly nutné dvě koordinátorky. Následně jsme se dozvěděli od samotné slečny Beňové, že to byla její první svatba. Takže ve výsledku ani jedné z nich nepřišlo hloupé za a) aby nesplnily to, co slíbily (dvě koordinátorky) a za b) ani to, že koordinátorka, která u nás byla, že to dělá poprvé.
Následně jsme se i dozvěděli, že dále Denisa Valentová s naší koordinátorkou (Anetou Beňovou) spolupracovat nebude. Takže jsme asi byli pokusní králíci?
- Na svatbě musím nejprve ocenit to, že dorazila dříve, tuším o půl hodiny oproti domluvě, protože jsem ji den předtím o to požádala.
- Další spolupráce ale jemně řečeno vázla. U vydávání vývazků to bylo řekněme vlažné. U organizace obřadu, kde měla mít nejvíce práce na sebe odpovídala mé družičce a oddávající "já nevím" a museli se mé kamarádky zařídit sami (nutno dodat, že veškeré informace měla vytištěné a připravené). Přesně to, co jsem nechtěla.
- Ve výsledku mi pak 90% lidí řeklo, že žádnou koordinátorku vůbec nepostřehli a naopak se divili, že tam někdo takový měl být.
Nebudu Vás tady unavovat dále, protože takto bychom pokračovali dál.
Jako poslední poznámku bych ráda uvedla, že po našich stížnostech nám slečna Denisa Valentová nabídla, že můžeme doplatit jen symbolickou částku, ale samozřejmě v případě, že nebudeme psát recenzi.
Záloha byla 2000 Kč a doplatek měl činit 900 Kč, jako symbolickou částku navrhla 300 Kč, což při součtu by byla cena za službu 2300 Kč. Vzhledem k tomu všemu, jsme raději zaplatili celých 900 Kč a ponechali si tu svobodnou vůli napsat recenzi. Vcelku by mě i zajímalo, kolik lidí bylo již nespokojených ale takovéto „slevy“ je umlčeli. Za mě byla tato služba zcela zbytečná a jen 2900 Kč vyhozených do vzduchu.

  Přidej příspěvek

   Nenašli jste co jste hledali?

   Hledat pouze v názvech témat
   Doporučení dodavatelé
   Vyhledejte si vysněný statek, stodolu, penzionek nebo jiné krásné stylové místo! Propojujeme vás také s těmi nejlepšími dodavateli služeb 🙂
   Online svatební plánovač, svatební web, online svatební diář, svatební kalkulačka, online svatební pozvánky, fotogalerie - vše v jednom.
   Svatby na míru pro 2 až 50 osob, zajištění všeho od ubytování po fotografa, květiny i vizážistku, osobní přístup, NEUTRATÍTE NESMYSLNÉ PENÍZE!
   Články od našich partnerů
   Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
   Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
   Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
   Archiv článků od partnerů