Dekorace na svatbu od agentury - zkušenosti a tipy

Ahoj! Svatbu si plánujeme sami a nemáme s tím problém, ale napadlo nás využít agenturu na zařízení dekorací. Vím, že agentury nabízí i takto částečnou pomoc se svatbou a zrovna u těch dekorací mi to přijde jako dobrý nápad využít. Je tam hrozně moc drobností a piplaček, se kterými by se mi úplně nechtělo piplat :-D a věřím, že agentura by mohla výzdobu zvládnout krásně, pěkně sladit barvy a styl. Máte někdo zkušenosti s výzdobou od agentury? Nějaké tipy, doporučení apod.? A tušíte, na kolik to takto může přibližně vyjít finančně? Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z našeho květinového ateliéru je možné zapůjčení svatebni slavobrány z březového dřeva, jednoduché skleničky- vázičky...
Odpovědět
Profilova fotka
@mbsvobodova dobrý den, většinou se platí za práci na místě plus cena za zapůjčení dekorací. Můžete mrknout ke mě do půjčovny a vše si půjčit nebo mohu se vším přijet a nadekorovat na místě. Vše je jen na domluvě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mbsvobodova já jsem to tak měla, výzdobu a květiny mi dělala svatební agentura a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí. Nemusela jsem nic kupovat, lítat kolem toho a pak se to snažit prodat :-) Na schůzce v agentuře jsem se domluvili na mé představě, potom jsem zajeli na místo svatby abychom si tu představu rozvrhli (cca měsíc před svatbou) a o nic víc jsem se nestarala. V den svatby bylo vše od agentury nachystané (obřad, hostina, květiny) a já se nemusela absolutně o nic starat a den předtím lítat a šílet do noci s chystáním. Za mě je agentura obrovská pomoc a taky dokáží přijít s origiálním nápadem a není to pořád dokola samá "juta" atd co všude nevěsty co si dělají výzdobu cpou. Cena záleží na tom na čem všem se domluvíte, ale nás to vyšlo ve výsledku stejně jak kdybych musela vše kupovat. :-)
Odpovědět
Taky se pridavam s tim, ze naprosta spokojenost. Nam delala vyzdobu floristka s tim, ze navrhla koncept a vse v den svatby nainstalovala na miste a druhy den odvezla. Muzu doporucit, i kdyz drazsi segment. Inspirito Flowers. Pokud bys chtela vic infa, pisni mi klidne zpravu. Foto je od Dary Rakovcik :-)
Odpovědět

Odpovědět
Ahoj, já využiju pomoc od holek z Tvá svatba. Kamarádce dělali výzdobu i koordinaci a teda ještě jsem nezažila tak super přístup, jsou strašně milý a ochotný a člověk má pocit, jako kdyby jsme se znali odjakživa :-) Navíc mají i některý dekorace k zapůjčení, což dost ušetří. A co nemají, to mi seženou. Jsem celkem náročná :D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
S agenturou zkušenost nemám, ale nechávala jsem si dělat spoustu věcí přes stránky svatbomilka.cz, kterou můžu doporučit, protože jsou velmi ochotní, což oceňuji, protože jsem měla opravdu dost požadavků, ale ve všemi mi vyšli vstříc.
Odpovědět
@karolinaka95 Tady na ty stránky jsem se už dívala a mám je v poznámkách, že se k nim mám vrátit, tak jsem ráda že čtu tady to hodnocení. Ono ve své podstatě dělají všechno co potřebuju takže bude lepší to nechat udělat u nich. S tím teda, že ještě řešíme poděkování rodičům, protože to vůbec nevím, co našim dát.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Se svatební půjčovnou gregorevent. mám jen tu nejlepší zkušenost. Vše bylo dle mých představ, za což jsem byla velice ráda a myslím, že to díky mé náročnosti nebylo moc jednoduché. Svatební tabule, stuhy na židle, ubrusy, řetězy a ozdoby vše krásně sladěné. Paní má perfektní cit pro detail.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?