Menu Forum

Svatba v Řecku - 2016

26. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
monchacha
Registrovala se 19. února 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
monchacha
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, taky jsem tu poprvé, pročetla jsem celou diskuzi a ráda se k vám přidám ;) budeme mít svatbu letos v červnu 16.6.2016 na Zakynthosu v oblasti Skinari. Svatbu nám zajišťuje agentura Svatba trochu jinak. Ubytování a letenky jsme si zajistili sami. Budeme mít sebou mimco 1,5 roku - jsem moc zvědavá, jak to zvladneme, jinak jedeme jen sami s budoucím manzelem, bez rodiny a znamych ;) Jediné, co zatim řeším je fotograf. Fotky na stránkach agentury se mi nelíbí a 450eur za 2 hodiny se mi dat nechce. Tak zkouším hledat někoho po vlastní ose..nemáte nějaké tipy?
19. únor v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacka21
Registrovala se 10. února 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacka21
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, díky za tento chat emoticon obrátila jsem se taky na tuto agenturu a nabídka a komunikace mě nadchla. Vybrali jsme si nakonec svatbu na útesu Amarandos na Skopelosu, těším se, že to bude krásně romantické emoticon Slečna Smržová nám vše zajistí, včetně letenek a ubytování přes cestovku – uděláme si s pár kamarády zároveň hezkou dovolenou, tak se o nic nemusíme starat. Zaskočila jsi mě s tím fotografem, hodně jsme se před tímto rozhodnutím rozhlíželi po webu a myslím si, že to je standard. Věřím, že záleží i na nás, co řekneme fotografovi, jaké fotky chceme emoticon já si ho objednala.
21. únor v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monchacha
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
monchacha
  • Neví, kdy bude svatba
 @kacka21 Tak ja jsem si nakonec fotografa zatim neobjednala, ale zkusila jsem na netu najít nějaký místní fotografy..jako neni jich moc, kdo by měli stránky v angličtině ;) ale našla jsem. A fotky teda vypadají mnohem lip než ty, co ma agentura na webu, akorat ceníky nikde nevystavujou. Tak jsem jim zkusila napsat poptávku a uvidime, kdo se mi ozve.
23. únor v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacka21
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacka21
  • Neví, kdy bude svatba
 @monchacha Já jsem četla, že pokud si objednáš fotografa sama, tak je cena docela vysoká, až okolo 700 Euro. My jsme si objednali balíček komplet, kde už je fotograf v ceně a tím to vyjde levněji. S fotografem se na místě domluvíme, jaké fotky si představujeme. Vždyť je to vzpomínka na celý život a objednat si jen tak někoho po netu se mi teda nechce. Domluv se ještě s agenturou, věřím, že se domluvíte emoticon
25. únor ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vvecernice
Registrovala se 5. března 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
vvecernice
Registrovala se 5. března 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, také se letos chci vdávat v Řecku - září 2016. Zatím sbírám inspiraci a hlavně hledám nabídky agentur. Chtěli bychom "jen" zorganizovat obřad, ubytování a dopravu si chceme zajistit sami. Máte zkušenost s nějakou takovou agenturou? Zaujala nás Parga, protože by se tam dalo dojet autem. Fotografa chci určitě svého. Fotky agentur se mi vůbec nelíbí a nepřijdou mi kvalitní.
5. bře v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alka4
Registrovala se 13. března 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
alka4
Registrovala se 13. března 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, my plánujeme svatbu příští rok v červnu a také už hledám informace a různé nabídky. Kamarádka se vloni vdávala na Skopelosu a měla obřad na útesu - viděli jsme fotky a dost nás to nadchlo emoticon Je to asi stejné místo, jako si vybrala Kačka a i to kamarádka měla přes stejnou agenturu. Byla moc spokojená. Asi si od nich také nechám poslat nabídku. Já spíš řeším jaké šaty k moři. Zvažuji spíš nějaké lehounké a hlavně skladné, abych je dovezla . . . .
13. bře ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamiast
Registrovala se 2. února 2016 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
kamiast
Registrovala se 2. února 2016 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Jihlava.
 Jsem rada, ze nejsem jedina, komu se cena vs. kvalita fotografa nezamlouva...

Na facebooku jsem psala prispevek do jedne mistni skupiny a zacala komunikovat s jednou slecnou, ktera mi doporucila mistniho fotografa, mimo jine doporucila i tavernu, kam mame zajit na veceri, tak uvidime...

Rada bych se zeptala, co budete mit na sobe a jak resite kytici? A vasi muzove a obleceni? Pripadne ditko? Nas mladej bude mit taky 1,5 roku.. Ja premyslim nad tylovou sukni, kytici a korzas budeme mit umele..
27. bře v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tebe
Registrovala se 19. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tebe
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, po delším zvažování, zda uskutečnit svatbu v ČR nebo v zahraničí jsme se nakonec rozhodli pro Řecko. Rádi bychom svatbu stihli ještě letos v létě. Váháme mezi Lefkádou a Kefalonií, rádi bychom si zařídili obřad přes agenturu a ubytování buď sami nebo přes cestovku. Zatím jsme ve fázi výběru, přes koho jet - nemáte prosím někdo zkušenosti s paní Kantorovou Valsami? Zaujala mě její nabídka, ale nepodařilo se mi nikde na ni najít žádné reference.
Jinak co se týká fotografa, tak taky přemýšlím o tom, že se podívám po nějakém na webu sama, protože ty přes agentury mi přijdou dost drahý a navíc nemám jistotu, že ty fotky budou opravdu pěkně nafocené.
19. dub v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4rora
Registrovala se 27. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
    Řecko
fotoportrét
fotoportrét
4rora
Registrovala se 27. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
    Řecko
 Ahoj holky, měly jste některá svatbu na Santorini a případně přes zahraniční agenturu?
8. kvě v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamiast
fotoportrét
fotoportrét
kamiast
 Nakonec mame domluvenyho pana, co bydli ve Vassiliki (Lefkada), pry nas vyfoti emoticon

Neni tu nekdo, kdo se v brzke dobe bude brat v Recku skrz Svatba trochu jinak? emoticon

Nas to ceka uz za 4 mesice a par dnu..

Kytku si povezu take svoji, nechala jsem si vyrobit umelou emoticon
24. kvě v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamiast
fotoportrét
fotoportrét
kamiast
 Otázka: jak dlouho vám trvalo vyřízení vysvědčení o právní způsobilosti? Koordinátorka mi kdysi psala, že stačí začít vyřizovat začátkem července, ale včera mi napsala email, že překladatelka má 14 dní v červenci dovolenou a navíc jsem na stránkách úřadu četla, že lhůta na vyřízení je 30 dní a vzhledem k tomu, že máme vyřízené dokumenty odeslat do 18. července, tak mám celkem depku jestli se to stihne :/ ve středu jdeme teprve na úřad..
17. čer v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliskapampeliska86
Registrovala se 17. června 2016 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Jeseník.
  • Svatba byla 6. června 2016
fotoportrét
fotoportrét
eliskapampeliska86
Registrovala se 17. června 2016 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Jeseník.
 @tebe Ahoj. Akorát jsme se vrátili s přítelem ze Zakynthosu, teda vlastně už manželem emoticon S paní Valsami, jsem byla v kontaktu, ale po dlouhém zvažování jsem se rozhodla pro jinou agenturu, zde již zmiňovanou. Za nás převážil fakt, že námi zvolená agentura má pomerně lehce dohledatelnou historii s kladnými recenzemi O paní Valsami jsem nic nenašla..bohužel..a to rozhodlo. Jinak bych tímto chtěla poděkovat Verče, která byla naší koordinátorkou a fotografkou v jedné osobě a především velké dík patří slečně Adéle Smržové, která vše zorganizovala a umožnila nám si užít náš velký den na pláži Navagio. Takže za nás můžeme vřele doporučit.
17. čer v 15:22  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliskapampeliska86
fotoportrét
fotoportrét
eliskapampeliska86
 @kamiast MYy už to máme za sebou emoticon a můžeme jen vřele doporučit emoticon
17. čer v 15:23  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andreja156
Registrovala se 7. dubna 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 12 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
andreja156
Registrovala se 7. dubna 2014 na mojasvadba.sk. Přidala 12 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 @eliskapampeliska86 Dobrý deň, poslala som Vám správu.
17. čer v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliskapampeliska86
fotoportrét
fotoportrét
eliskapampeliska86
 @kamiast Já dostala vysvědčení na počkání, manžel na to čekal 2 dny...Prý na to je lhůta 30 dní, taky jsem to četla, ale jak říkám, nám to dali prakticky hned. Držím palce.
18. čer v 17:50  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamiast
fotoportrét
fotoportrét
kamiast
 @eliskapampeliska86 koordinatorka i fotografkou? Meli jste ji zaplacenou jako fotografku nebo jste se s ni proste domluvili? emoticon
Jinak diky za info emoticon)
19. čer v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spajkie (27 r.)
24
Registrovala se 6. července 2015 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků a 8 alb. Má 4 přátele. Jičín, Region Jičín.
  • Svatba byla 9. září 2016
    Mořina, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
spajkie (27 r.)
24
Registrovala se 6. července 2015 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků a 8 alb. Má 4 přátele. Jičín, Region Jičín.
  • Svatba byla 9. září 2016
    Mořina, Region Praha
 @irisj kolik vas ta svatba vysla a jak jste meli vyresene svedky...Dekuji emoticon
18. črc v 19:48  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irisj
Registrovala se 10. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 1. června 2013
fotoportrét
fotoportrét
irisj
Registrovala se 10. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 1. června 2013
 @spajkie Už je to více jak 3 roky co naše svatba proběhla a dívala jsem se, že cena se nyní už liší. Je to dáno i tím, že jsme byli první český pár, který se nechal oddat na tomto místě a agentura ještě neměla pro tuto destinaci ceník. Platili jsme něco kolem 22 tisíc a svědky nám měla původně zajistit agentura. Na místě jsme se ale seznámili s bezvadnými lidmi, kteří nám svatbu nejen nafotili, ale také odsvědčili... Takže v našem případě to bylo nestandardní. Pro kalkulaci a informace bych Vás raději směřovala přímo na agenturu Svatby v Řecku. Pěkný večer.
18. črc ve 21:15  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliskapampeliska86
fotoportrét
fotoportrét
eliskapampeliska86
 @kamiast Ahoj Kamiast. My jsme se domluvili na focení předem přes agenturu s paní Adélou, takže jsme to měli už zajištěné než jsme odlétali..-)
19. črc v 10:07  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elizabeth111
1
Registrovala se 8. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
elizabeth111
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @alka4
Zdravím, my budeme mít svatbu 17.6.2017 v Řecku,ještě se rozhodujeme mezi dvěmi místy.
Svatbu nám organizuje agentura Svatby trochu jinak.
Taky řeším šaty - psala jsem do půjčoven šatů a někde mi odepsaly,že šaty z kehkého materiálu k "moři" nevedou,ale dvě půjčovny napsaly,že určitě něco najdeme emoticon
2. říj ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elizabeth111
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
elizabeth111
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @kamiast
Mohu se zeptat,na kolik Vás svatba výjde?

My budeme milt svatbu v červnu,ale jak počítám...tak nás svatba výjde tak na 100.tis (za 4 dny)
2. říj ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elizabeth111
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
elizabeth111
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @tebe
Paní Valsami ....psala jsem si s ní, koukala jsem ba její facebookove stranky. Bohužel organizace svatby není podložena smlouvou,proto jsme se rozhodli pro agenturu Svatby trochu jinak.
2. říj ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tebe
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tebe
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj! Tak my jsme se nakonec pro Margaritu Valsami rozhodli a naprostá spokojenost - přicházela s nápady, jak svatbu vylepšit, do ničeho nás netlačila. Vyhovovalo nám i to, že místo obřadu (konkrétní pláž) jsme si mohli vybrat až po našem příletu na dovolenou do Řecka, takže jsme si nemuseli vybírat jen podle fotografií. To samé s dortem a svatební kyticí - vše šlo domluvit až v klidu na místě. Takže za mě Margaritu rozhodně doporučuji emoticon
3. říj v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eliskapampeliska86
fotoportrét
fotoportrét
eliskapampeliska86
 @tebe no, tak to by mě asi kleplo, nechat vše takhle na poslední chvíli. Já byla tak nervózní, že si neumím představit všechno řešit den před svatbouemoticonTo jsem teda za sebe ráda, že jsme měli vše naplánované už předem. To tě teda obdivuji!emoticon))
16. říj ve 20:30  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zanet22 (26 r.)
Registrovala se 15. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky. Líšnice, Region Šumperk.
  • Svatba bude 7. července 2017
    Řecko
fotoportrét
fotoportrét
zanet22 (26 r.)
Registrovala se 15. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky. Líšnice, Region Šumperk.
    Řecko
 Ahooooj, my se budeme brát 7.7.2017 (datum ještě není přesné) v řecku emoticon
3. lis ve 13:28  •  Svatba bude v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zanet22 (26 r.)
    Řecko
fotoportrét
fotoportrét
zanet22 (26 r.)
    Řecko
 @zanet22 jo a fotografa si bereme svýho hodně dobrýho z čr, škoda že už letíte tak brzy, jsme se mohli domluvit a půjčily bychom vám ho emoticon Jinak taky sebou budu mít roční dítko a ještě 5tiletý (2kluky) Za svědka nám jde přítelův bratr s manželkou. Družičky budou 2 dcerky od našich svědků (5 a 3roky) +naši dva synové. Přítele povede k oltáři jeho maminka (tchýně) a mě tchán. Celkem nás letí 10.
3. lis ve 13:35  •  Svatba bude v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysulee
Registrovala se 21. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mysulee
Registrovala se 21. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den holky, take plánujeme svatbu v Řecku na Zakynthosu, byly jsme tam 2x a naprosto me nadchl emoticon. Ale mam takovou mozna hloupou otázku. Ja uz svatební saty mam a zajímá mne, jestli některá z Vas si take saty vezla z ČR a jak jste je hezky? Mam saty dost veliké a těžké a nechci je mackat do kufru, hlavně uz bych do nej nic jiného nedala emoticon. Dekuji za radu.
18. lis v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badyr (27 r.)
5
Registrovala se 7. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 26. září 2016
    Zakynthos, Řecko
fotoportrét
fotoportrét
badyr (27 r.)
5
Registrovala se 7. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
    Zakynthos, Řecko
 @mysulee já jsem si vezla šaty v kufru, ale je pravda, že jsem měla letní bílé šaty, ne klasické svatebky, takže ty moc nezabraly. Ale vezla jsem zvlášť kytky, jako příruční zavazadlo, tak bych to tak udělala i se šatama.
19. lis v 06:33  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysulee
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mysulee
  • Neví, kdy bude svatba
 No ja pravě kdyz dam saty do kufru tak uz tam nic jiného nedam emoticon proto me zajímá, jestli to jde jeste jinak třeba jen saty do vaku a sebou do letadla emoticon
19. lis v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badyr (27 r.)
5
    Zakynthos, Řecko
fotoportrét
fotoportrét
badyr (27 r.)
5
    Zakynthos, Řecko
 @mysulee podle mě by šaty jako příruční zavazadlo neměl být problém. Já jsem si kvůli kytkám volala na letiště a bylo vše v pohodě, ještě jsme kytky ukazovali personálu při odbavení😊
19. lis v 19:47  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí