Menu Forum

Svatba v Řecku - 2016

26. lis 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
fossil1
2
Registrovala se 3. října 2015 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 14 příspěvků. Má 5 přátel. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
fossil1
2
Registrovala se 3. října 2015 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 14 příspěvků. Má 5 přátel. Region České Budějovice.
 Ahoj všem nastávajícím nevěstám i těm, které už mají vše za sebou....
Nějak se toho za poslední dny tolik semlelo, že jsme ustoupili od tradiční české svatby a rozhodli se vzít v Řecku. Nějaký ten den ležím ve všech možných nabídkách, agenturách, CK... prozatím čekám na cenové nabídky.
Je tu nějaká slečna, která se bude v roce 2016 vdávat v Řecku? Kdekoli tam...
Hodila by se mi občasná komunikace s někým, kdo zažije něco stejného.
Jsem zvědavá zda tu jste ještě nějaké emoticon
30. pro 2015 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
badyr (27 r.)
5
Registrovala se 7. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 26. září 2016
    Zakynthos, Řecko
fotoportrét
fotoportrét
badyr (27 r.)
5
Registrovala se 7. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
    Zakynthos, Řecko
 Ahoj všem, také uvažujeme o svatbě v Řecku, původně jsme chtěli Chorvatsko, ale zatím nám z různých diskuzí přijde, že Řecko bude na zařízení svatby jednodušší a snad i možná levnější. Dva dny jsme strávili obesíláním agentur, tak čekáme, jestli se nám někdo ozve a hlavně s čím emoticon Chtěli bychom svatbu zvládnout v rámci týdenního pobytu, nejlépe na konci srpna, nebo v září. Budu moc ráda, když se podělíte o zkušenosti zkušenosti, jakékoliv emoticon
7. led v 07:32  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fossil1
2
fotoportrét
fotoportrét
fossil1
2
 tak jsme na tom absolutně stejně, zatím přišla jedna nabídka a čekáme na další, a září také v plánu.
jsem ráda, že v tom nejsem sama emoticon
8. led ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irisj
Registrovala se 10. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 1. června 2013
fotoportrét
fotoportrét
irisj
Registrovala se 10. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Brno.
 My jsme měli svatbu v Řecku v r. 2013 a byli jsme absolutně spokojení. Jednalo se o maličký obřad přímo na pláži při západu sluníčka na ostrově Skopelos (pláž Panormos). Vše nám zařídila agentura Svatby v Řecku. Naprosto bez stresu, hektického chystání a kdoví čeho. Já bych v žádném případě neměnila. Cena i služby byly perfektní.
10. led v 17:59  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luscias
Registrovala se 14. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luscias
Registrovala se 14. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, tak já bych se také přidala. Nechala jsem si poslat cenovou nabídku, zbláznila jsem přítele emoticon a teď se rozhodujeme jestli do toho jít. ..v září. emoticon Tak budu ráda za každou radu a postřeh co se zde objeví. My neplánujeme nic velkého, jenom my dva a náš syn.
14. led v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lili1992
3
Registrovala se 18. září 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 8 inzerátů. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
lili1992
3
Registrovala se 18. září 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 8 inzerátů. Má 1 přítele. Region Nový Jičín.
 Ahoj, my taky plánujeme svatbu v Řecku, na Zakynthosu koncem srpna. Dívala jsem se na nabídky různých agentur, ještě čekám na poslední nabídku, ale některé služby se mi zdají docela drahé. Neuvažovaly jste, že byste si třeba fotografa nebo kadeřnici zajistily samy? Cena 450 eur za 2 hodiny focení se mi zdá přemrštěná. Zajímalo by mě, jestli s tím nemá někdo zkušenosti, byla bych moc ráda emoticon
16. led ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucisek1984
6
Registrovala se 19. února 2012 na beremese.cz. Přidala 93 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lucisek1984
6
Registrovala se 19. února 2012 na beremese.cz. Přidala 93 příspěvků. Má 14 přátel.
 Holky zkuste zkontaktovat @senoritapetra ta se vdávala na Zakynthosu myslím v roce 2013 nebo 2012 v Alexandra beach
16. led ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badyr (27 r.)
5
    Zakynthos, Řecko
fotoportrét
fotoportrét
badyr (27 r.)
5
    Zakynthos, Řecko
 Ahoj nevěsty, tak my už se doma rozhodli a svatbu budeme mít poslední týden v září na Zakynthosu. Co se týče fotografa, tak toho si necháme zajistit v rámci svatebního balíčku, co se líčení a účesu týče, tak to budu řešit sama, navíc tam budeme mít moje rodiče, takže případně máme dost času, abychom s mamkou nějaký účes natrénovaly, ale kadeřníka bych tak jako tak řešila sama. Od svatebních agentur jsme si vyčlenili dva favority (balíčky nám přijdou hodně podobné, cenově v podstatě ve finále vyjdou nastejno) a ze dvou favoritů (Zakynthos, Kréta) jsme vybrali Zakynthos, resp. ho za nás vybrala CK, protože hotel, který jsme si našli, tak už na Krétě měl plno. Nicméně si myslím, že Řecko jako takové je všude krásné a pro každou nevěstu to určitě bude jedinečný zážitek (snad i pro ženichyemoticon ).
17. led v 17:18  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anickaslepicka
121
Registrovala se 10. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 11. června 2016
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
anickaslepicka
121
Registrovala se 10. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 18 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 11. června 2016
    Region Brno
 @lili1992 ahoj, já teda nevím jestli to tady můžu říkat aby mě někdo nezabanoval :D ale například já fotím celé svatby i v zahraničí za 10k +proplacení nákladů (cesta, ubytko). Myslím že když si seženeš sama fotografa tak to bude nejlepší cesta a navíc 2 hodiny mi přijdou fakt málo, ke svatbám v zahraničí přece patří celý ten příběh, fotografie místa, chystání, obřadu, portrétové atp.. to se za 2 hodiny nedá a byla by to moc škoda když už si budete plánovat krásnou svatbu v zahraničí.. Budou to tvoje vzpomínky, určitě vybírej uváženě emoticon
17. led v 17:40  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tgnr_production
tgnr_production
Petr Matuška PRO

Foto a video - Region Zlín
2

“Https://youtu.be/kcgMqS6fY_k”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
tgnr_production
tgnr_production
Petr Matuška PRO

Foto a video - Region Zlín
2

“Https://youtu.be/kcgMqS6fY_k”
(Před 2 dny)

taky jsem se chtel brat v recku na ostrove, ale jedu tocit jednu svatbu na ostrov (jeste se rozhoduji) a tak sen splnim aspon takto prostrednictvim jineho paruemoticon at Vam to vyjde!
17. led v 17:45  •  Svatba byla v srpnu 2014  •  www.tgnr.cz/svatby.html  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irisj
fotoportrét
fotoportrét
irisj
 @lili1992 Dobrý den, my jsme se brali v r. 2013 na pláži na ostrově Skopelos a fotografa jsme neobjednávali. Bylo to něco podobného - za strašné peníze a výsledek nezaručen. Požádali jsme jeden sympatický pár, který trávil dovolenou ve stejném letovisku, aby nám svatbu nafotil. Pán krásně fotil, měl úžasné fotografie přírody a zvládl i nás emoticon Menší úpravy v PC jsme zvládli poté sami.
Pravda je, že záleží na destinaci kde budete mít obřad. My jej měli na pláži a nikde kolem nás žádní zvědaví turisté nebyli. Měli jsme tak klid a dostatek času fotit.
Do Řecka cestujeme pravidelně i několikrát do roka na různé ostrovy. Já osobně subjektivně bych si pro svatbu Zakynthos či Santorini nevybrala... Ale to je spíše věc názoru a vkusu každého člověka.
18. led v 10:12  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lili1992
3
fotoportrét
fotoportrét
lili1992
3
 @irisj Dobrý den, my jsme Zakynthos nakonec vypustili, jednak kvůli ceny, ale také bychom chtěli klidnější ostrov, který není tak turisticky profláknutý. Pojedeme do Řecka poprvé, tak vybíráme spíš podle popisků cestovek... Který ostrov bys nám doporučila, ráda se kouknu na nějaký jiný a třeba to bude zrovna to pravé místo emoticon Díky
18. led v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irisj
fotoportrét
fotoportrét
irisj
 @lili1992 Dobrý den, Lili emoticon
omlouvám se za pozdní odpověď. Přesně jak píšete - Zakynthos je jeden z těch "profláknutých" a turisticky hodně zatížených ostrovů. Sice je tam krásně, to bezesporu... ale člověk se musí nachystat na davy turistů a také na to, že např. místo Cameo je pro svatby velmi frekventované. Věřím tomu, že v plné sezóně je tam obřad za obřadem tak jak jsme to loni viděli na Santorini ve vesničce Oia - proslulá vesnice, kam se i mimo sezónu sjíždí tisíce turistů. Je tam překrásně, opravdu! ale ne pro svatbu... tam jste jedna z mnoha a přijde mi to velmi neosobní, předražené, ba až kýčovité. Vím, jsou to silná slova - třeba to jiné nevěsty popřou ale na mě subjektivně to tak působí. S manželem jsme se procházeli po vesnici Oia loni v říjnu a během jedné hodiny jsme viděli osm novomanželů. To je jak na běžícím páse. Z těchto důvodů a navíc i z finančních důvodů jsme se rozhodli pro malý ostrůvek, který není turisticky vůbec zatížený, kde je klid, pohoda, kde máte pocit, že jste opravdu v Řecku emoticon cena byla v porovnání se Santorini poloviční. Já bych Vám doporučila třeba Skopelos (pláž), Parga (Benátská pevnost), Chalkidiki nebo třeba Thassos. emoticon
21. led v 16:55  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irisj
fotoportrét
fotoportrét
irisj
 Ještě k tomu Zakynthosu - měla jsem možnost tento ostrov navštívit dvakrát (r. 2010 a 2014) a jednou pro vždy stačilo. Je to ostrov malinký, mimo vyhlášené pláže Navagio (která je přístupná pouze z moře) tam nic moc jiného není (až na modré jeskyně a pláž Xigia - nutno si objednat lodní výlet). Já osobně subjektivně bych si tady svatbu nevybrala, ale zase na druhou stranu, pokud má někdo rád plný servis (nejlépe all inclusive, hodně barů, diskoték a kaváren k dispozici) pak je to volba dobrá. Svatby se tady pořádají na ostrůvečku Cameo (naproti konci Laganas). Je tam hodně rušno a jedná se o dražší lokalitu.
My s manželem jsme spíše pro klid, krásnou přírodu, čisté krásné bílé pláže a rozhodně nevyhledáváme noční život v barech. Z tohoto důvodu nám perfektně sedla možnost mít obřad na pláži ostrova Skopelos, pouze ve dvou. Za šaty, zlaté prstýnky, kytici, přípitek, formuláře, překlady, legalizaci, dovolenou, půjčení auta k poznání ostrova, jídlo, ubytování - zkrátka se vším všudy nás to vyšlo asi na 70.000 Kč a dovolenou jsme tam tehdy trávili celé tři týdny emoticon
21. led v 17:07  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lili1992
3
fotoportrét
fotoportrét
lili1992
3
 @irisj Dobrý den emoticon Děkuji za popis, mám z toho podobný pocit jako vy. Rádi bychom spíš soukromí, než svatbu na pláži plné turistů. Lokality jako Cameo nebo Skinari jsou i tak mimo náš finanční limit. Navíc, ted zvažujeme, jestli do toho vůbec jít, kvůli situce s uprchlíky. No uvidíme, musíme to s přítelem zvážit. Mockrát děkuji za informace emoticon
21. led ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “reklama”
22. led ve 12:13 • kamila336
fotoportrét
fotoportrét
irisj
fotoportrét
fotoportrét
irisj
 @lili1992 Lili, prosím Vás, uprchlíky vůbec neřešte!!! To je jen mediální strašák. Loni v inkriminovanou dobu jsme byli fyzicky v Řecku - kdy mělo být údajně několik desítek uprchlíků na Karpathosu a měli údajně zdemolovat vesnici Olympos. Tuto vesnici jsme po dobu našeho třítýdenního pobytu navštívili 2x a neviděli jsme ani jednoho jediného uprchlíka. Vesnice byla naprosto v pořádku a nikde žádný problém. Poté jsme byli v Řecku ještě jednou a opět nic. Delegát žijící v Řecku nás ujišťoval, že se jedná o nafouklou mediální bublinu a žádní uprchlíci nemají vliv na dovolenou v letoviscích. Do Řecka cestujeme pravidelně i několikrát do roka a nikdy žádný problém nebyl.
22. led ve 20:24  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
badyr (27 r.)
5
    Zakynthos, Řecko
fotoportrét
fotoportrét
badyr (27 r.)
5
    Zakynthos, Řecko
 Také si myslím, že je zbytečné řešit uprchlíky,jak píše irisj, je to mediální bublina. Navíc osobně nás by snad už nic nepřekvapilo, po tom, co "Skoromanžel" strávil služebně dva měsíce v Drahonicích....😉
22. led ve 22:38  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irisj
fotoportrét
fotoportrét
irisj
 Lili a pokud by jste si vybrala třeba některý z Jónských ostrovů krom Zakynthosu např. Lefkádu, Kefalonii, Paxos či Ithaku, nebo z Jónské strany pevninskou Pargu, tak tam vám žádné nebezpečí z cela jistě už vůbec nehrozí !! Výše zmíněné ostrovy zabezpečuje CK Alex a věřím, že jejich dceřiná společnost Svatby v Řecku Vám jistě dá velmi dobrou individuální nabídku. Stačí je jen poptat. My jsme s manželem měli obřad až po 6 večer a při západu slunce to byla romantika jako vyšitá!! neumím si sama subjektivně představit lepší obřad. emoticon
23. led ve 20:59  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lovelybybara
Registrovala se 13. září 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lovelybybara
Registrovala se 13. září 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 Ahoj holky, my původně také plánovali svatbu v Řecku, ale nakonec jsme se z praktických důvodů rozhodli pro Čechy. Moc se nám ale líbil tenhle hotýlek na Mykonosu, navíc k němu patří i soukromá kaplička – posílám pro inspiraci a držím palce emoticon
http://www.sangiorgio-mykonos.com/en/
23. led ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vikybeckham
Registrovala se 20. února 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
vikybeckham
Registrovala se 20. února 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 mně by ta svatba v řecku taky stačila emoticon svatba na pláži je podle mě ta nejhezčí emoticon uprchlíky neřešit, jsou jen na ostrově Lesbos a teď už ani tam ne, vycestovali do středu evropy. Nebojíms e , že by jste tam na ně narazila v obřím množství... ostrov Santorini je třeba krásnej emoticon
25. led v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncasak
Registrovala se 29. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Benešov.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
moncasak
Registrovala se 29. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Benešov.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky. Ráda taky poradím,protože mám už svatbu za sebou emoticon Vdávala jsem se v 2014 na Skopelosu přes agenturu Svatba trochu jinak a naprostá spokojenost s oragnizací !!! Uvažovali jsme mezi Zakynthosem a Skopelos. Obřad jsme měli na útesu,kde jsme za celý den nepotkali žádného turistu, takže romantika a naprosté soukromí. Za mě rozhodně doporučiji jak Skopelos, tak agenturu.
26. led v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mish_ka
31
Registrovala se 4. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků. Má 16 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mish_ka
31
Registrovala se 4. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků. Má 16 přátel. Region Praha.
 Ahoj, můžu přidat zkušenost se svatbou na Rhodosu přes Svatby v Řecku, kdyby měl někdo zájem emoticon. Agentura nám zajišťovala jen obřad jako takový, jinak květiny, fotografa, kameramana, hostinu, ubytko i letenky jsme si zařizovali sami a rozhodně bychom neměnili emoticon...jinak všem letošním nevěstám přeji hodně zdaru a málo nervů emoticon
1. únor v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamiast
Registrovala se 2. února 2016 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
kamiast
Registrovala se 2. února 2016 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Jihlava.
 Zdravím emoticon
1.9. se budeme brát na Lefkadě, oblast Vassiliki. Někdo s podobným místem? emoticon
Zařizuje nám vše agentura Svatba trochu jinak, zatím spokojenost.
Akorát přemýšlíme o fotografovi na vlastní pěst, pokud s námi teda nepojedou nějací známí, 450 éček nám přijde dost na 2 hodiny focení.
Je tu někdo, kdo sebou měl dítě? Malýmu bude rok a půl v té době, tak z toho mám trochu stresy, aby všechno proběhlo v pohode.
Moc se těšíme každopádně emoticon
2. únor v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicole12
Registrovala se 5. února 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nicole12
Registrovala se 5. února 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojte, taky máme s přítelem v plánu vzít se v Řecku. Termín jsme si vybrali 13.6.2016.
Váhali jsme mezi Skopelosem a Santorini a vyhrálo Santorini z důvodu ubytování a možnosti hotelu s all inclusive. Jedou s námi totiž naši rodiče a oni jsou zvyklí na dovolené jen s all inclusive, což jsem na Skopelosu nenašla. Máte někdo zkušenosti s tím jak moc turistů v červnu je na Santorini a nějaké tipy? Popřípadě na koho se obrát s organizací? Moc děkuji emoticon
5. únor ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irisj
fotoportrét
fotoportrét
irisj
 @nicole12 Ono záleží co od obřadu a celkové dovolené očekáváte. Každý to máme jinak - jiné představy, požadavky a také možnosti. My s manželem navštěvujeme Řecko i několikrát do roka - vždy jiná místa a dá se říci, že máme tu možnost srovnání... Musíte počítat s tím, že Řekové to mají nastaveno tak, že pobyty s all inclusive jsou nabízeny zřídka kde a pouze v nejvíce turisticky zatížených místech (Kos, Santorini, Zakynthos, Rhodos, Kréta). Velká většina turistů má za cíl menší řecké ostrovy poznávat a hodně cestovat, zkoušet různé taverny, poznávat památky, koupat se každý den na jiné pláži a ne se zdržovat jen v areálu ubytování a využívat hotelový servis jak je tomu v arabských zemích (Turecko, Egypt, Tunis..). Já osobně si vůbec neumím představit, že by byl na ostrově Skopelos vybudován nějaký hotelový komplex a tam se využívaly služby all inclusive. Tak to tam prostě není. Jedná se o tradiční malebný řecký ostrůvek, kde jsou desítky opuštěných, krásných, čistých pláží, desítky kostelíčků, kopce, lesy.. tam musíte počítat s tím, že ve "vnitrozemí" ostrova nepotkáte živáčka, až tedy na stařečka, který pase stádo ovcí. Tam se válí desítky koz přes silnici a nemáte šanci projet, pokud stádo nerozeženete emoticon Tam se zastavil čas. Je to opravdový balzám na duši. My jsme se na Skopelu brali v r. 2013 a trávili jsme tam tři týdny. Byly to chvíle neskutečné pohody, relaxu a klidu. Skopelos se v žádném případě nedá srovnávat se Santorini - protože jsou to prakticky protipóly. Santorini je nejvíce turisticky zatížený ostrov. Jsou tam doslova davy turistů. Proslulá Fira či Oia praská ve švech a to i mimo sezónu. Věřím, že toto může právě někomu vyhovovat, ale dle našeho gusta to ani náhodou není.. emoticon Posílám pár fotek Skopelu emoticon
6. únor v 10:06  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irisj
fotoportrét
fotoportrét
irisj
 @nicole12 A ještě k Santorini - loni jsme tam byli dva týdny na přelomu září a října. V Oia jsme během hodiny viděli dva svatební obřady a dalších sedm na řadě. Je tam velký nápor Japonců. Na druhou stranu je tam ale opravdu nádherně! Krásné místo emoticon s manželem jsme se však shodli, že si vůbec neumíme představit mít obřad tam... Ale jsou nevěsty, které toto místo preferují a byly spokojené emoticon opravdu záleží kdo co očekává.. emoticon
6. únor v 10:24  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zankova_photo
Michaela Zaňková - photo
Michaela Zaňková PRO

Foto a video - Region Beroun
82

“Poslední letošní volný sobotní termíny v hlavní sezoně!!! 10.9.2016, 1.10.2016 Začala jsem přijímat rezervace pro svatební sezonu 2017 :)”
(Před 3 měsíci)

@kamiast Dobrý den, ano máte pravdu s fotografem, často si vozí klienti do zahraničí českého fotografa. Např. dnes byly letenky zpáteční na Krétu v létě okolo 3500Kč, když k tomu zaplatíte fotografa na celý den z čr (dle českého ceníku )včetně letenky a ubytování, jste stále na nižší ceně než-li u agentur které nabízí fotografa na místě. Z vlastní zkušenosti kvalita agentur a jejich fotografů je opravdu nízká a cena za 2h focení šílená. Mě si takto vezli lidé na svatbu do Francie, kde jsem fotila dvoudenní svatbu (která by je na místě vyšla okolo 35-40tis). S pozdravem M.Z.
7. únor v 15:35  •  www.zankova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thira
Registrovala se 5. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Santorini
fotoportrét
fotoportrét
thira
Registrovala se 5. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Santorini
 Ahoj, pokusím se shrnout svou loňskou zkušenost se svatbou na Santorini. Tento ostrov jsme vybrali, protože jsme se pro Řecko rozhodli poměrně pozdě, měli jsme na přípravu nějaké 3 měsíce a po chvíli váhání jsme zjistili, že jinde svatbu podle sebe asi nedáme dohromady. Podotýkám, že jsme ho znali dopředu, takže jsme věděli, do čeho jdeme a čemu se tak nějak vyhnout. Irisj to popsala přesně-turisti, komerce, vysoké ceny platí. Dodám, že marketing je perfektní a některá svatební místa jsou v reálu krásná jen v těch pár "prodejních" úhlech. Velkým plusem je, že tu jsou na svatby natolik zvyklí, že není problém zařídit a sehnat téměř cokoli téměř kdekoli. Naopak-je tu spousta svateb a jen dva oddávající, čili by mohl být "boj" o přesný termín a hodinuemoticon Kdybych měla shrnout celkový dojem - obřad na "zapadlém" místě bez přetlaku dalších nevěst, japonských turistů a sousedů v plavkách u bazénu OK, líčení, vlasy, kytice i dort super, nejslabším článkem byly fotky, to je jediné, co mě trochu zklamalo. Ostrov jako takový máme raději na fotkách, v reálu je v Řecku spousta romantičtějších míst s příjemnější atmosférou, ale to je individuální. Jestli si chcete svůj den jen naplánovat a užít, tady to na 99% dopadne (ale může to dost bolet peněženku;)
7. únor ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
moncasak
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
moncasak
  • Neví, kdy bude svatba
 @kamiast Ahoj .O Lefkádě jsme tenkrát taky uvažovali,ale protože jsme tam už byli, tak jsme chtěli zkusit něco jiného. S fotografem ti neporadím, protože tam žádné kontakty nemám. Nám byl fotograf nabídnut za podobnou cenu,ale nakonec jsme si vzali dražší balíček,kde fotograf byl už v ceně a tím to vyšlo levněji. S malým se nemusíš stresovat, našim známým zařídila svatební koordinátorka hlídání během obřadu. Zkus se jich zeptat, nám vyšli ve všem vstříct a vše zařídili. Fakt celá organizace proběhla na pohodu, tak si myslím, že bys mohla být spokojená. Držím palce emoticon
8. únor v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacka21
Registrovala se 10. února 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacka21
Registrovala se 10. února 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 @kamiast Ahoj, jsem tu poprvé a čtu všechny Vaše zkušenosti emoticon zvažujeme na podzim s přítelem též svatbu v Řecku, ale máme trochu strach ze všech těch papírů a zařizování. Opravdu agentura vše zařídí? A jak to čtu, tak asi je lepší se domluvit přes svatební agenturu, než přes cestovku, delegáti se musí starat o všechny hosty a koordinátorka se bude starat jen o nás. Zkusím oslovit také tu tvoji agenturu emoticon
10. únor ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí