Svatba v Německu. Co k tomu potřebujeme?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj vsichni, v prosinci bych se velice rada vdala v Nemecku. Ale z toho sileneho vyrizovani je mi zle!!! Asi chteji, aby nas presla chut. Ja jsem ceska a muj pritel je nemec. Chceme se vzit v Nemecku, abych pak bez problemu ziskala pracovni povoleni. Na nemecke matrice nam nedokazi rict, co vse k uzavreni snatku potrebujeme!! Nema nahodou nekdo z vas jiz zkusenosti se svatbou v zahranici? Spolecne s ceskou matrikarkou pracujeme na vyrizeni fotokopie meho OP a potvrzeni o me zpusobilosti i rodnem liste velikosti A4.Netusim, co dal budu jeste potrebovat.Tady v Nemecku mi nikdo nedokaze poradit, vsichni nas posilaji nekam jinam. Oni o cesich rikaji, ze jsme spadli z jahody, ale me pripada, ze oni na ni teprve lezou. Nejradeji bych se na tu svatbu vykaslala, ale to by muj pritel neprezil. Moc vam dekuji za pripadne info. Jana
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj uz ho mam od kraje orazitkovany novy rodny list taky jen musime zajet jeste do Prahy pro apostilu tak doufam ze tam to taky pujde tak rychle jako vsechno do ted
Odpovědět
Profilova fotka
Tak me vcera v Praze na Ministerstvu malem porazilo rekli mi ze to na Kraji udelali spatne ze musim zpatky do Ostravy.....tak jsem mamince poslala papiry a doufam ze ted udelaji vsechno spravne a ceka me znova cesta do Prahy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Papiry dulezite k svatbe jsou doma,zitra se jde pro termin. Papiry na poprve neudelali na krajskem urade spravne,na podruhe to pro me udelala mamka se sestrenici. jsem moc stastna!
Odpovědět
Profilova fotka
Mame termin svatby 1.8.2013 :-)
Odpovědět
ahoj, ja bych bez mamky taky nebyla vdana...vse mi v CR vyridila. Jinak uz to mame za sebou...uzivejte si pripravy a hlavne saty...pak je rychle po vsem a saty visi doma na raminku:-( Ted jdu zarizovat zase apostilu na Eheurkunde a preklad
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
drzim palecky :-D
Odpovědět
gratuluju , ja se teprve chystam se do toho taky pustit , jsem z prahy je mi 34 a nez se vdam tak mi asi bude 43 s tim co pisete mne docela desite . preji hodne stesti v manzelstvi alice
Odpovědět
@janicka38 @janicka38 ahoj,podivej se na internet,www.mzv.cz,budes potrebovat asi to same co ja,byt sse budu vdavat v it,dnes jsem mluvila s konzulatem,takze rodny list,musi mit vyssi overeni v miste tveho narozeni,mestky urad to dela,pak vysvedceni o pravni pusobilosti k uzavr.manzelstvi,taky vyssi overeniv miste trv.bydliste.stimto do prahy mna ministersvo zahran.veci pro apostilu.a posleze vse prelozit do tohoto jazyka.ale zkus tu stranku toho ministerstva,tam je to vypsane ;-) ale jinak mas pravdu,ze nam to chcou znechutit a poradne,tak hodne stesti
Odpovědět
@miluska.baxova Ahoj, bydlime v Nemecku, ale brat se budeme taky v Cechach. Ted to teprve zaciname resit, tak jsem se chtela zeptat, jestli bys mi mohla napsat, co je vsechno potreba. Budete nechavat snatek uznat v Nemecku? Nebo vam satci jen cesky odd. list? Diky moc Jana
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?