Svatba v Itálii, máte zkušenosti?

Ahoj nevěsty :) mely jste svatbu či budete mít svatbu v Itálii? Potřebovala bych poradit s dobrou agenturou, levnou a spolehlivou dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotím se zahranicni agenturou, ktera dela i Italii. V pripade zajmu mne nevahejte kontaktovat!:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
gabipepi: vysla vam nakonec ta svatba v Italii? My chteli moc svatbu v Ligurii, ale agentury, co sjme nasli nabizel svatby jen na Lago di Garda nebo v Benatkach.. Vsude jinde to bylo silene komplikovany a samotnym se nam s tema dokumentama litat nechtelo... :( Takze jsme se nakonec vzali v recku
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
I mě by zajímalo, jak jste dopadli.uvažuju o tom...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
DObrý den, my jsme měli svatbu v Itálii a agentura, co jsme měli dělá více míst http://www.yachtwedding.com/cs/lokali.... Kdyby někdo chtěl naplánovat svatbu ve středomoří, tuhle agenturu můžu jen doporuči, dělají i líbánky a tak. prostě svatbu zajistí se vším všudy
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, asi už jdu s křížkem po funuse, ale my se letos v září budeme brát v Itálii právě přes zmiňovanou agenturu Yachtwedding. Takhle agentura mě asi zaujala nejvíce, akorát mi vadilo, že se paní Hanka nechtěla sejít osobně a svatba šla zařizovat pouze prostřednictvím e-mailové a telefonické komunikace. Má představa byla, že si spolu s agentkou sedneme, já ji ukáži, co bych si představovala, ona mi nabídne své služby a poví mi, co třeba plánuji zbytečně komplikovaně atd. To se v podstatě nestalo a myslím, že je to hlavně k vůli tomu, že agentura má celkem fofr. Většinu věci ohledně naší svatby jsem si vymyslela sama a agentura pouze obvolává, co je třeba, aby má svatba byla zorganizovaná na míru. Jestli jí, ale organizuji dobře, to už mi prostě neporadí a proto bývám často dost na rozpacích, jestli jsme si vybrali vlastně dobře. Recenze jsem ale našla zatím všude pozitivní, takže tomu dávám ještě šanci. Paní Hanka mi v každém případě splnila to, že se bereme na místě, kde není zvykem se brát, protože se nejedná o turistické místo a to jsme si moc přáli. Také vyhověla mým požadavkům, aby se místo nacházelo v horách a kousek od Říma. Trochu mě překvapilo, že mi zapomněla předem říci, že nemá zkušenosti s hotelem ani restaurace nikde v okolí, pouze v Římě a tak mi připadla starost navíc. Po dvou měsících, kdy jsem měla problém se domluvit s místní restaurací a neustále jsem prosila o pomoc, které se mi nedostávalo , paní Hana vyslala naší italskou svatební koordinátorku, se kterou spolupracuje za 100 Euro na hodinu do restaurace, kde se paní Eva pokusí vše domluvit. Jestli to, ale dopadne, či ne... To je ve hvězdách, takže možná vyhodíme celkem dost peněz z okna. Náhradní řešení paní hana ani Eva nemají, takže se už teď trochu cítím bezradně a na valnou část věcí sama. : Co se týče svatební organizátorky, tak počítejte s tím, že má ve svatbách nějaký systém a to i ve svatebním harmonogramu. Musela jsem si div ne dupnout, aby někdo akceptoval, že mi vadí dostat harmonogram až dva týdny před svatbou, který si paní Eva naplánuje, aniž by se agentura zamyslela nad tím, že my to třeba chceme jinak a ne jako tisíc svateb před námi. Nám totiž vadí sejít se 15 minut před obřadem, rozdat si rychle pokyny, kytky, vzít se a pak tramtadadá, nevím, co vlastně dál... :D Takže další příplatek za to, že paní Eva pojede před svatbou na hotel, aby se dodržely nějaké svatební tradice, které chceme v naší rodině ctít, aby nás ohlídala, jestli máme vše v pořádku a pak, aby koordinovala po svatbě ještě část focení, rozdala hostům svatební harmonogram, ukázala, kde je restaurace, památky, muzea atd., aby se hosté zabavili při našem focení atd. To máme dalších 100 -150 Euro. Asi by se mi - když to shrnu... Více líbilo, kdyby mi paní Hana bez mého naléhání sama nabídla, že zařídí to a to za příplatek, než abych se pídila, jestli to vůbec jde, aby svatba byla skutečně dle nás. Také bych ocenila větší snahu pomoc s náhradním řešení, pokud něco, co si vymyslím nevyjde a hlavně! Kdyby mi agentura nabídla jednu cenu za pomoc s organizací svatby ze strany Evy tak, abych nemusela vše platit po hodině, protože mě to za chvíli asi zruinuje. Základní balíček agentury totiž v sobě za nějakých 1100 Euro zahrnuje pouze 1) Koordinace obřadu 2) Pomoc s předsvatebními přípravami - které se vyplatí pouze tehdy, necháte-li vše na agentuře anebo máte minimální požadavky 3) Oběhání Italských úřadů a zaslání Oddacího listu poštou Agentura tam toho má napsaného víc, ale ve skutečnosti se jen zbytečně rozepisuje. :-) Jinak vyběhávání dokumentů v ČR mi trvalo přesně půl den. Vše jsem měla bez čekání a na počkání, takže není pravda, že brát se v cizině je děsnej administrativní "oser". Ani ne... :-) Spíš je to o přístupu, o tom jaký úřední den si vyberete a v jaké zemi se hodláte brát. Itálie toho zrovna potřebuje mnohem více, než je běžné a stejně si nemám na co stěžovat. Cena dokumentů byla něco okolo 7 000,-Kč. Ještě něco budeme platit za překlad Oddacího listu z italštiny do češtiny, až nám přijde. Toď k agentuře z mé strany vše, další zkušenosti napíšu, až budeme mít těsně před svatbou a po svatbě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj Gabi, já sama jsem se v Itálii vdávala před dvěma lety (s Italem) a žiju tady. Celý život pracuji v turismu a organizace vlastní svatby mě tak bavila,, že jsem se tomu začala věnovat profesionálně a už mám za sebou několik úspěšně zorganizovaných svateb přímo u moře, na pláži :). jestli, že chceš mít osobní přístup a neutratit mailant za svatbu v zahraničí, tak mě můžeš kontaktovat. Mám zde na beremese profi profil Terrasun.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Nám Yachtwedding organizoval svatbu v Itálii a neměla bych jedinou výtku.
Odpovědět
Můžu vědět na kolik taková akce přijde ? A co všechno vůbec vyřizují ?
Odpovědět
@lindinett Mají svatební balíčky s cenama přímo na webu a zrovna u itálie dost dobře popsané, vybereš si, já jsem byla s nimi v Benátkách maximálně spokojená, vše v pohodě a super komunikace.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@rezetka91 krásný den, děláte prosim ještě svatby v Itálii? Omlouvám se ale nemohu váš profil najít. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@sunymony Dobrý den, ano svatby v Itálii organizuji stále 🙂. můj profil je rezetka91
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
@rezetka91 dobrý den mám pár otázek chtěly bychom s manželem příští rok v září obnovit Manželsky slib někde na severu Itálie v nějaké útulné kapličce bylo by možné něco zajistit???
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lucie_cervenkova Dobrý den LUcie, organizuji svatby, obnovy svateb a fiktivní svatby pouze ve střední Itálii, konkrétně v kraji Abruzzo. Fotografie location si můžete prohlédnout na mém profilu nebo na mých webových stránkách. Tereza
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@rezetka91 Dobrý den , mohu poprosit na můj e-mail Váš kontakt , moc ráda bych se s vámi spojila moc děkuji moni-k@seznam.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
@rezetka91 Dobrý den, mohu take poprosit o konktakt na Vás? Muj email: nsteidlova@gmail.com. Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?