Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
viwy a jaké chceš? Kato myslím, že to je heureka.cz
Odpovědět
@viwy já myslím, že to bude vypadat hezky. mě se totiž moc nelíbí, když je ženich celý v bílém, vypadá pak jak zdravotní bratr :-D
Odpovědět
kata13 daj si www.heureka.cz a do vyhladavaca svatebni saty ;-)
Odpovědět
http://plesove-saty.heureka.cz/svateb... tak co poviete, moze byt alebo je to na plaz prehnene? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy krasne saticky, nemyslim si, ze to je prehnane, podla mna kazdy nech si da saty po akych tuzi, ved to je tvoja svadba ;-)
Odpovědět
kata13 jeeej, tak to si ma potesila, ze sa ti pacia... tiez si myslim, ze kazda nevesta by mala mat saty po akych tuzi a je jedno ci je to na plazi, v kostole alebo na urade... ved ja to nas velky den :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To si taky myslím. Já už jsem si svoje vysněné našla, zaplatila za ně dost velkou zálohu (ještě když jsme mysleli, že se budem brát tady), ale ty mi ani sebou nedají a nejspíš bych je na 10 dní ani nezaplatila :-( a proti nim jsou všechny takové nějaké nudné a obyčejné.
Odpovědět
No ten můj vysněný antický mi nesluší-jsem nahoře taková nijaká a bez prs a to vyloženě razí. Takže ty EP mají aspon ramínka avypadá to trochu líp. Kate no právě-na těch modelkách vypadají všechny šaty super a skutečnost n normálních holkách je pak jiná.
Odpovědět
Viwy krásné šaty-jen aby takhle vypadaly i ty na míru ušité-některé modely se jim a povedou a jindy zase nevidím na netu nic pěkného. Ted dala paní antické šaty do bazaru a hend hafol zájemců. Já radši právě vidím jak šaty vypadají, ale už nebudu nic zkoušet :-D
Odpovědět
srnecka: beru si je od emmi mariage. Najeď si na to. Mají krásné šaty a hrozně super pani, co má tenhle salon. lucil: já doufám, že mi ty moje budou sedět. Jinak nevím :-D Na to spoléhám.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: Já jsem taky právě nahoře nijaká :-D Barco děkuji, hned na to jdu kouknout
Odpovědět
lucil07 hlavne mam strach ci aj v skutocnosti budu tie saticky pekne alebo to maju len tak super nafotene na peknej modelke =-) v zalohe mam este jedne a tie si idem pozriet a vyskusat cez tyzden :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@viwy Mně se právě někdy zdá, že ty co pak ušijí se těm originálním pdoobají tak z 50% a navíc ta postava taky dělá hodně. Mně se kolikrát na obrázku líbily šaty a já v nich pak vypadala jako blbec =-) Ale někdy ušijí pěkné šaty, je to asi kus od kusu.
Odpovědět
Uf, tak jsem to přečetla cele.. Teda jen tuto diskusi x-) Díky moc za vaše tipy a rady! Vysledek je takový, že chci hotel, kde bude hezká pláž, možnost snorchlovani a mili lide!Šaty si nechám ušít na míru tady... Vcera jsem se náhodné setkala s jednou šikovnou módní navrhařkou.. A ještě poptam i tu DM .. Nahlodaly jste me;))vypada užasně :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my byli na nákupech a výsledek je ten že budu dál věrná eshopům. na netu mají vše a v obchodech vůbec nic. sice je to kolikrát risk, že oblečení nesedí ale my oblítalii še možné a nikde nic.
Odpovědět
Tak šaty dorazily v té správné velikosti:-) jen se v nich nějak necítím, připadám si v nich divně :-| taky jsme vyrazili po prstýnkách a nakonec si vybrali. Samozřejmě jsme dopadli asi jako vy všechny - nakonec máme úplně jiné než jaké jsme chtěli, tak už se na ně těším :-)
Odpovědět
holky, pořád vás chodím číst a strašně moc vám závidím, loni touhle dobou jsem to řešila stejně jako vy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dellores ten cas taak strasne leti...uz mame len nejakych 10 tyzdnov do svadby, sme si dnes vstupili do svedomia a vyrazili do posilky, je cas na sebe trochu popracovat :-D :-D @lucil07 ved prave, nikde nic nie je, aj ked som si vsimla, ze uz postupne vytahuju letnejsie veci, no aj tak nic moc...este ze to cez ten net mozme vratit ;-) @petik83 :-D :-D inak je to sranda, ze si kazdy vyberie uplne nieco ine ako mal v plane
Odpovědět
@dellores AHoj my si taky nedávno říkaly že se ani nenadějem a budem doma vzpomínat. A jak se ti jinak žije jako vdané paní??za chvíli budete slavit rok od svatby.
Odpovědět
Tolik chystání a shánění a za chvíli budem doma:) Kate no fakt nic nemají, aspon jsem ted přes net objednala Průvodce.
Odpovědět
@lucil07 Bezvadné. Mohu se zeptat odkud? je tady tolik věcí že se ztrácím a nevím jestli jsem to nepřehlídla. Rozhodně hezčí než ty prvé..
Odpovědět
@lucil07 Uz jsem je nasla, omlouvam se. Zeptam se jenom jak odpovidaji velikosti? Na plazovou svatbu jak delane! I ja budu objednavat.. :-)
Odpovědět
Ahoj holky.. lucil: ty jsi teda dobrá, vůbec neleníš :-D Nemáš někde seznam výletů a jjich ceny? Berete si průvodce na jeden výlet?
Odpovědět
Já taky budu něco brát přes net. Šaty si jedu teda vybrat do salonu a prstýnky taky, ale jinak vše přes e-shopy. Vyplatí se to.
Odpovědět
@alisa_ Tady tyto mám vel M a řekla bych že odpovídají-potřebovala bych je nahoře trochu upravit ale to by šlo v pohodě, budu tyto vracet. Nakonec si nechám ty jednodušší. Baru my pojedeme na ten jednodenní s řidičem kde nám vše ukáží. Pokud seženem někoho na ten rybolov tak ještě na ten a možná jen tak taxíkem někdy do města.
Odpovědět
lucil: na kolik tě vyšel ten průvodce? Už ho máš teda zajištěného, jo? Já objednám figurku na dort a přítel odsouhlasil najednou lampionky :-o :-D Jinak nevím, co ještě bych měla kupovat...poraď. Myslím z těchto blbostí.
Odpovědět
lucil: odkud máš nakonec ty prstýnky? Pořád přmýšlím, co tam vyrýt... :-D
Odpovědět
Holky tak ted babo raď. příteli se líbí ty druhé šaty že jsou bílé ale že mě prý rozšiřují a ty ever na ětch mu vadí že nejsou bílé-tak ted nevím jestli ty nové vrátit nebo ne......
Odpovědět
Baru máme od Rýdla. A blbinky nekupujeme 8-)
Odpovědět
lucil: no tak to je blázinec. V jakých se cítíš ty líp? Mě se víc líbí ty první, ale ten kdo tě vidí to ohodnotí líp. Nechceš se ještě zeptat nějaké kamrádky, co ví o svatbě?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?