Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@lucil07 no luci, tak tieto sú podľa mňa krajšie. trošku viac svadobné, ale na pláž sa hodia.
Odpovědět
Pošlu vá ještě fotku jak vypadám zepředu, to mám taková zpláclá prsa-musela bych pořídit dobrou podprdu asi.
Odpovědět
já budu mít klasické svatební šaty z půjčovny a pro přítele bych chtěla něco jako měl manžel od té Kolářové. přeci jenom je to modelka tak asi ví co vypadá dobře ;-) sice je to u moře, ale pořád je to svatba tak chci, abysme vypadali elegantně :-)
Odpovědět
@evaamy Mně se zase moc nelíbilo, co měla na sobě-přišlo mi, že jí to neslušelo a že byla takové přeumělá a zmalovaná-ale je to věc názoru 8-)
Odpovědět
@lucil07 no tak možno podprda by to mohla vylepšiť keď si myslíš že to nestačí
Odpovědět
pozerala som fotky tej modelky, ale môj priateľ by si veru oblek nezobral. on je spokojný s tým čo má nachystané, lanové nohavice a biela tenká letná košela s ovinutými rukávmi. ešte by sme radi zohnali pre neho klobúk, chceme biely s čiernym pásom ale jediné na ktoré sme natrafili boli zatiaľ v new yorkeri, ten by bol aj dobrý, ale majú len v čiernej farbe
Odpovědět
Profilova fotka
no luci ja si myslim, ze nejaka dobra podprda by tomu dost pomohla, ale ak sa ti da hod sem este foto ako vyzeras v tych satoch od ever pretty, aby sme to mali s cim porovnat...
Odpovědět
Profilova fotka
a kde su tie fotky tej modelky, poslite mi link
Odpovědět
Tak jsem to holky zkoušela přd zrcadlem a když to srovnám s těma ever pretty tak vypadají fakt líp (ty ever).Já chtěla bílé a zjištuju že mi ty smetanové sedí víc. Sice ty co dnes přišly jsou fakt krásně svatební a mají sukni z více vrstev-což se mi líbí, ale asi je vrátím. Nafotit mi to enjde, v zrcadle se odráží blesk.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to je skoda, rada by som ta videla v oboch. mne sa pacia oboje satky, no priznam sa, ze sympatickejsie su mi tie ever pretty, len skoda, ze v nich nemas fotku. a tie ever pretty ti na prsiach sedia dobre? zalezi aj od teba, ci chces skor svadobnejsie, alebo take lezernejsie ;-)
Odpovědět
TY sedí líp, mají vycpávky a vleze se mi tam i ta podprda. nakonec chci asi ležérnější a ta údržba a přeprava těch EP bude jednodušší. Tyto bych se musely nažehlit a převážet ve vaku...Schválně se zeptát i přítele....
Odpovědět
lucil: Pořádně si je vyzkoušej. Pokud si necháš ty nové, tak musíš investovat do zvedačky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky ahoj, tak se k vám přidávám 8-) Letíme se taky vzít na Mauritius. Zrovna jsem se dodívala na tu reportáž od Kolářové a šaty měla teda nádherné. Já bych taky ráda tenhle typ. Moc se mi líbí ty vzdušné, na řecký styl, ale nesluší mi. Nemáte někdo zkušenost s půjčením z půjčovny na 10 dní? To mi určitě nikdo nepůjčí :-| Kato tady si to přetoč na 29 minutu http://prima.stream.cz/top-star-magaz...
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem srneckav, uz som sa aj ja k tomu konecne dopracovala ;-) inak vitam ta medzi nami, super dalsia nevesticka a kedy letite a kam? boli pekny par, ale ja sa praveze chcem vyhnut tej elegancii...ved to mame na plazi, tak to tak aj chcem ;-) priatel urcite nebude mat oblek, tiez len nejake lanove nohavice a koselu a slapky
Odpovědět
Nejde to moc vidět.
Odpovědět
srnecka: díky za odkaz, nemohla jsem to najít :-D Jinak šaty budu mít podobné. Chci vzdušné do toho vedra. Jinak já si ty šaty kupuju, ale můžu si je i půjčit na 20 dní. Po salonech jsem se neptala, ale co takhle vím, tak je to buď drahý a nebo je prostě nepůjčí.
Odpovědět
lucil: Tyhle mi přijdou hezčí. Kup si podrpdu a nech si tyhle.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 nie je to sice poriadne vidiet, ale zdas sa mi stihlejsia...mne sa osobne asi viac pacia tie EV...no uvidime co tie este ostatne baby povedia ;-)
Odpovědět
Díky holky taky myslím. Nechám si tyto-snad mi péán v klidu vrátí peníze jako slíbil. Vítáme novou nevěstu a děkujem za odkaz.
Odpovědět
Snad jo. Budu držet palce.
Odpovědět
@lucil07 no aj mne sa v týchto zdáš štíhlejšia a tuším vyzerá aj dekolt plnšie 8-)
Odpovědět
ahoj holky, dlho som tu nebola a ako vidim nejako ste sa rozpisali a nevesty pribudaju... :-) my sme sa konecne s priatelom dohodli, ze saticky budem mat klasicke svadobne a on cierne nohovice (od obleku) a ruzovu koselu zladenu s mojou kyticou, tak dufam, ze to bude vyzerat dobre ;-) a pomalicky pripravujeme aj svadobne oznamenia :-p jupiii
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy no veru neviest nam tu kopec pribudlo 8-) a saticky uz mas vybrane?
Odpovědět
Profilova fotka
Letíme 17. 6. a na 10 nocí. Ať už to je, těším se neskutečně. Jen ty šaty mě teď docela trápí, líbí se mi jedny na ebay, tak si možná nechám ušít. Luci07 líbí se mi na tobě víc tyhle poslední:) Barcca a odkud si je půjčuješ, že si je můžeš půjčit na 20 dní?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě kam jsem zapomněla. Do Cannonieru:) Letíme s hodně dobrými přáteli, kteří se tam budou brát stejně jako my, i ve stejný den. Bude to super. Chtěli jsme do Pavillons, ale musíme se přizpůsobit finanční situaci těch kamarádů a Cannonier taky vypadá jako ráj na zemi, takže nám je to jedno.
Odpovědět
Holky já jsem zjistila že šaty co sse mi líbí mi zkrátka nesluší tak už nebudu dál hledat a zvládnu to v těch ever pretty. Jdeme ven páá
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 :-D ja mam taky isty problem, a este k tomu na tych modelkach tak super vyzeraju vsetky tie saty...ale urcite budeme vsetky pekne ;-)
Odpovědět
kate13 uz mam :-) a v pondelok si ich idem vyskusat len sa bojim ceny... ked budu drahe, tak som sa rozhodla, ze si kupin z netu (heureky.cz)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se v těch volných řeckých vyloženě ztrácím, jsem hubeňour a sluší mi víc velký styl nebo právě takové ty "mořská panna" a to nevím, jestli se mi bude chtít tahat, nebo jestli mi je nějaký salon půjčí. 20tis za půjčení se mi opravdu dávat nechce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy taku stranku mi nechce najst ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?