Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
No tak středně Vladi ale už se asi vypravím a pojedu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
co poviete na tieto saticky, dost nad nimi uvazujem, len sa bojim kvality http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1... tie prve si myslim by mohli byt ok, no tie druhe mi pridu nejake krepove ked sa pozriem blizsie. pisala som tej pani, ci mi nevie poslat viac fotiek, zatial sa neozvala...tak uvidim
Odpovědět
@kata13 mne sa tie prvé lúbia viac ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas dik, asi ich objednam, len sa musim este premerat poriadne ;-)
Odpovědět
@kata13 Taky mám ráda vodní skútry :-D Jinak je tam z čeho vybírat, tak snad bude spokojen ;-) Připomínám, že za půl hoďky na ČT2 začíná pořad o Mauriciu
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule26 to dufam aj ja :-D na tej CT2 nejak casto davaju nieco o Mauriciu, skoda, ze som este v praci, ale snad v archive si to budem moct pozriet
Odpovědět
Nevím zda to není opakování toho, co už dávali-já to předchozí neviděla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ani ja som to este nevidela, ale ak to je to iste myslim, ze vladi tu davala link na archiv, cez vikend si to pozriem ;-)
Odpovědět
Kate mně se líbí ty první a sháním takové botky co má ta modelka na fotce-ale nechci za ně dát 2tis. A ty se budeš vdávat nakonec v krátkých?? Zatím mi ty moje nepřišly, fakt jsem zvědavá na kvalitku:)
Odpovědět
@kata13 hej baby, ten link čo som dala je na tú reláciu čo bola cez víkend a včera to opakovali. len je tam toho viac z pod vody ako z ostrova
Odpovědět
my už máme aj preložené rodné listy doma, včera to priateľ doniesol, tak cez víkend už len musíme vypísať ten formulár a môžem to poslať p. W.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jj nakoniec som sa rozhodla, ze chcem nieco kratke a taky uplne letny plazovy styl...no bohuzial presne take nikde neviem najst :-D boty by som aj ja chcela bud takeho stylo, len neviem ako mne taketo sadnu na nohu, lebo ja mam dost siroku nohu alebo trosku viac uzavrete...no topanky som este vobec nepozerala @vladenas super, to uz mas vsetky papierovacky za sebou nie? mne by mal bracho dnes priniest rodny list, tak dufam, ze to stihne a tiez si to budem moct dat prelozit buduci tyzden...hlavne, ze mam ten rodny list uz konecne vybaveny 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Kate aha-my to práv taky chceme v plážovém stylu, přítl bude mít na nohách normální žabky. My máme papíry u překladatele, ps udělaný na úřadě-tak to pak taky naskenujem a pošlem.
Odpovědět
@kata13 no keď to pošleme, tak papierovačky máme za sebou. budúci mesiac musíme doplatiť zbytok. zase účet zazíva prázdnotou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas my sme to platili hned po Vianociach, tak s tym uz mame nastastie pokoj ;-) este tam treba vyplnit nejaku tu ziadost co nam posielal v maily a zoskenovane pasy ze?
Odpovědět
@kata13 hej aj pasy mu treba poslať oskenované
Odpovědět
My jsme to taky zaplatili.Na účtě máme vichr jako hrom. Nakenovat se mají myslím i ty přeložené dokumenty, pasy a poslat tu žádost. Nám pan W ted psal že dokonce 8 týdnů před odletem tak to máme nejvyšší čas.
Odpovědět
ahoj holky, jak dlouho to trvá přeložit? myslím ten rodný list. já jen kolik mám času.
Odpovědět
Baru my to tam máme asi týden, posílali jsme to poštou. Já nakonec holky zjištuju že jsme vše pořizovali postupně a pomalu a nakonec to bude akorát:) Nemusíme nic honit a vše v klidu zařizujeme. Stejně jsme zvědavá jestli něco důležitého zapomenem.
Odpovědět
@lucil07 Tak my letíme z Viedne takže sa uvidíme v Dubaji:-) Idete aj s deťmi? Tak toho rybolovu sa určite nezúčastníme :-S.
Odpovědět
@barrcaa nám to trvalo preložiť necelý týždeň, záleží od prekladateľa a ako sa s ním dohodneš
Odpovědět
Díky. Myslela jsem, jestli to není třeba na měsíc :-D Holky, já vůbec nic nekupuju. Měla bych už? přece jen se to blíží. Když jsem to zařizovala, tak jsem si říkala, že to bude až za rok a najednou už za půl roku :-o Fakt to letí.
Odpovědět
no tak keď sa začneš pomaly obzerať po veciach ktoré potrebuješ, tak zle neurobíš. budeš to mať bez stresu
Odpovědět
Víš co je nejhorší? že už ani nevím, co chci. Tak dlouho o tom přemýšlím, že už nevím. Nakupovala bych blbosti, ale jaké? Lampionky se příteli moc nezamlouvají, tak už nevím :-D
Odpovědět
Tak my sme ešte papiere neposlali, tak to aby sme sa poponáhlali. Ale už máme šaty a oblek:-)
Odpovědět
holky tak šaty mám doma. kamarádka tvrdí že jsou lepší než ty co mám doma-že jsou víc svatební a jsou bílé-ale ani jedny mi nepřijdou nijak extra. Nejsem opálená, učesaná a upravená tak si v těch šatech přijdu taková nic moc. Titzko to je škoda ž nerybaříte ale určitě se uvidíme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 :-D daj foto
Odpovědět
Tak tady je.
Odpovědět
Profilova fotka
no vyzeraju pekne, je pravda, ze viac svadobne a ked sa ti nepacia ani jedny nejak extra, ake si predstavujes?
Odpovědět
Já vlastně Kate asi ani nevím:) Jsme hrozná, zdá se mi, že mi nesluší, že do šatů nemám prsa. Tyod ever pretty jsou z takového viditelně obyč materiálu, tyto zase nevím jestli nejsou až moc svatební-jsem hrozná baba :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?