Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
lucka: tak to je super, že taky plánujete svatbu na ostrově. S hotelem ti poradí holky, co tam jedou. Já jedu do jiného, takže o těchto nemám takový info. Jinak šaty si tu holky objednávají z netu. Já si je jedu zkusit. Nevím, jestli bych to riskla :-) Jinak fotografa máme Ellieho. Holky tady mají nasmlouvané ale místní a prý je s nima super domluva. Oni ti určitě poradí.
Odpovědět
@lucka1102 Vítáme novou nevěstu ;-) My máme svatbu 16.5 V Cannonieru, jedeme tam na 10 nocí s Blue Marlin.Šaty jsem si objednala přes net, mám foto v albu, už mi přišly, jen ta velikost nebyla jaksi ono, tak jsem je vrátila a čekám no novou várku :-D jinak vypadaly moc pěkně. Nechala jsem si na mail poslat foto jak vypadají ve skutečnosti, ne jen na těch modelínách a vyretušovaných foto:-D Fotografa budeme mít Steeva Duboise, dle recenzí tady fotí krásně a za slušnou cenu. Doporučuju přečíst tuto i minulou diskuzi, je tam spoustu rad a postřehů, je to sice makačka, ale stojí to za to ;-) Já už to četla 2x, nejdřív při rozhodování zda to na Mauriciu spácháme a po druhé abych zjistila jaké má kdo zkušenosti a tak :-) Fakt k nezaplacení ;-)
Odpovědět
@kata13 Stojí 1 euro. @lucka1102 Vítám novou nevěstu-taky jsme váhali mezi Victorií a Canonierem. Holky tak pán mi šaty pošle hend dnes bez palcení a cena je 1100 i s poštovným tak jsem vzědavá na kvalitu.
Odpovědět
@petik83 Já obě diskuse čtu často pořád dokkola i ted:)
Odpovědět
Profilova fotka
tiez vitam novu nevestu...joj ale sa nam to tu zaplna nevestami, to je super ;-) a tiez odporucam citat staru diskusiu aj tuto, je tam fakt kopec veci ktore aj mne pomohli pri rozhodovani a teraz nas nemusi vela z tych uzitocnych veci ani napadnut :-) @lucil07 tak predsa nove saty? ktore, tie co si mi posielala? @lucka1102 my ideme do Victorie a fotografa mame objednaneho Steeva
Odpovědět
@lucil07 ty si si objednala nové šaty ako svadobné?
Odpovědět
No holky svatební :-D Vyzkouším je uvidím.
Odpovědět
@lucil07 Tak Ti to nedalo a máš nové? :-D
Odpovědět
@lucka1102 Ahoj, vítáme tě :-) Já se vdávala ve Victorii v září 2010, fotograf Elie, šaty zkoušené v salonu a šité na míru.
Odpovědět
@lucil07 ukáž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata kolko si myslite, ze budeme tam potrebovat penazi? samozrejme, ked do toho nepocitam vylety, lebo to je individualne...
Odpovědět
@kata13 no tak ja si myslím, že inak ako na výlety asi nijaké peniaze netreba
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vladenas ja si tiez myslim @lenule26 vy ste boli vo Victorii, pominali ste peniaze na ine veci ako vylety?
Odpovědět
@kata13 Nne nepotřebovali. Jen na pár suvenýrů. teda pokud nechceš nějaké věci na svatbě, co jsou za poplatek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenule26 tak super, to som chcela pocut ;-)
Odpovědět
No přítel byl včera na mrtvici že prý nám bude stačit tak 400E tak mu povídám že jen fotograf stojí 300 že to by asi nestačilo. 8-)
Odpovědět
@lucil07 a to si mu ešte asi nepovedala o tom koľko stojí ten rybolov čo?
Odpovědět
Voladi o tom rybolovu ví. jenže on se celou dobu o to moc nezajímal a možná myslel že fotograf je v ceně. Včera byl takový rozladěný, že to nám nebude stačit ani 500E-což teda nebude když jen ten rybolov a fotky by stál 600E.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 vidis na fotografa som zabudla, tiez som pocitala, ze na co vsetko este pominame peniaze a co budeme potrebovat tam. tak pocitam s tym, ze vylety a fotograf a navyse vela neminieme, ked tak nejake drobnosti...vy mate ten vacsi balik od steeva, ze vam to vychadza 300eur?
Odpovědět
Teda tady Vás je co jedete s BM, my měli představu dne a on nám zadržoval rezervaci a vydíral nás tím, nakonec jsme se rozhodli naštěstí pro jinou cestovku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj kvik dnes leti, aspon myslim, ze pisala v stredu...dufam, ze sa coskoro ozve a pocasie budu mat super 8-)
Odpovědět
JJ kvik letí dneska. Kate máme ten levnější balíček-ani nevím kolik to dělá euro přobližně. My sjme zaplatili celou sumu a pořád se to načítá-překlady, pojištění, fotograf a přítel chytá nervíky 8-) Katko my jsme zatím všechny tady moc spokojené s BM.
Odpovědět
@lucil07 To je dobře, že jste spokojené tak by to také mělo být, já tedy naprostá nespokojenost ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@katka6666 a preco ste boli nespokojni s BM?
Odpovědět
A copak vám nevyšlo na svatbě s BM?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 my mame tiez ten najlacnejsi balik za tych 8000rupee + 1000rupee cesta, vychadza to nejakych 230eur aj s tou cestou
Odpovědět
@kata13 jak jsem již napsala, měli jsme vysněné datum svatby, které jsme řekla p. Walterovi, ten na ten den udělal rezervaci takže nebylo možné s tím nic dělal a tím nás držel v šachu, abysme si koupili zájezd od něj a to se nám nelíbilo, takže jsme raději zvolili jiné datum a tím pádem i s jinou cestovkou, tímto jednáním jsme k panu Walterovi ztratili veškerou důvěru :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@katka6666 jasne to som pochopila, len nerozumiem, ze preco vas tym drzal v sachu a nedalo sa s tym nic robit. lebo nam tiez hned spravil rezervaciu a to som mu to prvy krat odmietla, no aspon som to pochopila tak, ze tu rezervaciu robi preto, ze by ti ta v ten datum niekto nepredbehol, co sa mi zdalo celkom ok. a cez aku cestovku idete a do ktoreho hotela a kedy mate vlastne svadbu? to je otazok co :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://mauritiusattractions.com/catam... nie je to sice Ile Cerfs, ale tiez ma to celkom oslovilo
Odpovědět
Profilova fotka
@petik83 Steeve je vynikající fotograf, vřele doporučuji opravdu. Po obřadu nás fotil ještě hotelový fotograf a to co vytvořil za fotky - na blití, opravdu. Bez barev, špatnej foťák, cd nechtěl dát jen za 40E a to jsme měli jen 6 fotek z prvího tance a večeře. Steeve je trochu dražší, ale stojí to zato. Máme od něho nádherné album, přívěšky na klíče x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?