Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
no super, my tiez ideme do Victorie, len trosku skor :)
Odpovědět
Taky jedeme do Victorie a máme Steeva 8-)
Odpovědět
tak už som našla ten dokument, ktorá by ste si to chcela pozrieť http://www.ceskatelevize.cz/porady/10...
Odpovědět
@lucil07 super,tak to budem mat uplne všetky dostupne informácie,teším sa!Asi zarezervujem Steeva,ma pekne fotky a dobre ceny.
Odpovědět
@vladenas ahoj, nie si ty náhodou z okolia Trenčín?
Odpovědět
@marije Teda to je nových nevěst-pěkně se tám to tu rozrůstá 8-)
Odpovědět
@lucil07 vobec som netušila,že je o to taky záujem.Ked mi pan Walter,minuly tyž. povedal,že ma vo Victorii na září posledny termín,skoro som odpadla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marije :-D ja som tiez podobne reagovala, ked mi termin posuval o tyzden, lebo niekto iny bol rychlejsi a v ten tyzden uz volne nebolo ;-)
Odpovědět
@kata13 ale nedivím sa,je to skvelý nápad a najlepšia investícia ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marije a na ako dlho idete?
Odpovědět
na 10 nocí,viac sa nedalo,mame deti :-) ale myslím,že to bude stačit.a vy idete na ako dlho?
Odpovědět
Profilova fotka
@marije my len 7noci, sice deti nemame, ale nas zase rozpocet na viac nepustil :-| ale snad si to stihneme aspon trochu uzit 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kata13 raz sa tam vrátite a užijete si znova ;-)
Odpovědět
@marije To jsem ráda že tu nejsem jediná "maceha" co nechává děti doma 8-) My to objednávali v srpnu a např. 5.5. už nebylo volno :-D
Odpovědět
@kata13 a ak sa možem spýtat,kolko platite?Ja len tak, že aky je rozdiel medzi cenami,my to mame za 111000,-
Odpovědět
@marije No my na 9 nocí cca 114000.
Odpovědět
Z advě noci pro dva lidi to vyšlo víc asi o 14tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@marije nas to vyslo 98000,- inak luci vy ste nam uchmatli termin 3.5. :-D :-D ale nevadi, nam to bolo datumovo jedno kedy, nemali sme svoj specialny datum
Odpovědět
@lucil07 tie ceny su v podstate stejne. Lucil neviem ako vy,ale my už fakt potrebujeme byt sami!Takže deti to budu musiet prežit :-)
Odpovědět
@kata13 a vy máte aky dátum?
Odpovědět
@marije Musí to vydržet-už melem z posledních sil :-D @kata13 My měli rezervované 4. 5. a pak jsme to posunuli na 3.5. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marije my mame 10.5.
Odpovědět
@kata13 nám to vyšlo pekne na 12.9,to mam meniny,tak sa to bude velmi dobre pamatat,hlavne priatelovi :-)
Odpovědět
@lucil07 rodné listy a osvědčení o právní způsobilosti k uzavření manželství musí být opatřené apostillou ( posílá se na Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Konzulární odbor - referát legalizace, Loretánské náměstí 5, Praha 1, 118 00) posílali jsme originály + čtyři kolky každý v hodnotě 100,-... a poté jsme vše nechali přeložit do angličtiny :-) Při vyřizování občanského průkazu atd. po svatbě jsme neměli žádný problém s tím, že je k rodnému listu zapečetěný anglický překlad :-)
Odpovědět
@nora.z My to máme jen nechat přeložit a naskenované poslat panu Walterovi a originály vzít s sebou na MAuricius. Ty rodné listy sem tam ještě budem potřebovat tak jsem ráda že to pán sám tak navrhl.
Odpovědět
Ahojky holky To sice máte pravdu že to je můj den a mám být taková jaká si přeju být, ale zase tam nechci být extrém na který tam nejsou zvyklý. Asi bych se cítila divně kdyby na mě furt koukali.
Odpovědět
@lucil07 my jeli přes německou ck.... takže jsme si dokumenty vyběhávali sami. To máte super, že vám to pan Walter zařídí :-)
Odpovědět
@nora.z No ani nevím dkyž chce jen kopie-asi se to azřizuje až na msítě při tom běhání po úřadech. A bylo to výrazně levnější?? Ale asi zase nebyl odlet z Prahy že??
Odpovědět
@janek83 v hotelu je jen jedna svatba za den a jako nevěsta upoutáš pozornost, ale určitě v tom nejlepším :-) Vyber si takové šaty, v kterých se budeš cítit dobře a které ti budou slušet, aby jsi ženichovi vyrazila dech :-)
Odpovědět
uvidím no, přemýšlím o šatech s tou černou stuhou, ale možná se na to vyprdnu a půjdu za jistotou co jsem si ty šaty zkoušela loni. Myslím že mi padly no
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?