Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
barca, cez prsia mi sedia perfektne a ani nepôsobia tak že ich mám väčšie. zadok nie je vôbec vidieť lebo je to z dvoch vrstiev, jedna je ako keby satén a druhá už len taká priesvitná. ja nemám zadok našťastie veľký :-) , skôr plochejší, tak mi to vzadu nerobí nejaké nadvihnuté, ale baby ak majú väčší - oblejší zadok, tak im to tam môže dvíhať lucil, som zvedavá ako sa podaria ušiť, sú tiež krásne
Odpovědět
vladi no to máš dobré, velká prsa a malý zadek. J áse loučím, jdu se věnovat skoromuži. Myslím že v těch aukcích přihazují ty vysoké částky kamarádky prodejce 8-)
Odpovědět
Baru ještě jsem je nezkoušela, protože salon zatím nefunguje (ale bude co nevidět) ale viděla jsem naživo ušité ukázkové z kterých si vybíráš i jsem sahala na materiály a pravě že mi bylo řečeno, že myslí samozřejmě na to že jsou na pláž takže aby byly co nejlehčí a co nejvzdušnější a materiálově se mi doopravdy líbyly jsou hlaďoučké.
Odpovědět
martina: já na ně koukala. Nebyla jsem nějak uchvácená, ale pak když je vidíš je to o něčem jiném. Až tam pojedu, určitě se mrknu. Holky, tak jestli vše klapne budu vědět dřív. Pani, co mi bude dělat oznámení to potřebuje už koncem listopadu vědět, protože po vánocích má rodit. Takže za panem Wal. jedeme v listopadu. Jůů, to je už za chvíli. Dokud nebude podepsaná smlouva a zaplacené letenky, tak tomu nevěřím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: Mě se pořád nikdo neozval :-( Tak ještě počkám do pondělí. Doufám, že nebudeme muset jet do Prahy do kanceláře z Olomouce, to by mě kleplo :-) Nevíš, jak je to se zálohami?
Odpovědět
raw: napiš mu teď. Je už v práci a než bude v presu, tak by mohl reagovat ;-) Myslíš s platbama? Kdy chcete jet?
Odpovědět
rawenna, s platbami je to tak, že teraz zaplatíš letenky a zbytok sa platí 6 týždňov pred odchodom. viac zatiaľ neviem, lebo čakáme tiež na zmluvu. a neboj, nebudeš musieť ísť do Prahy. ja som z Dubnice n/V a riešim to cez mail a telefón.
Odpovědět
Raweno taky jsm od olomouce a do prahy nemusíme. Jinak letenky se platí asi do 2 měs po rezervaci a zbytek zájezdu 6 týdnů před odletem
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chceme tam mít svatbu 3.6., ale jak říkám, ještě nemám nic zamluveného. Děkuji za info ohledně plateb. Ještě jsem tu četla něco o slibu? Budete si říkat?
Odpovědět
rawenna: s platbama je jak říkají holky. Jen mám v práci fofr, tak nestíhám odepisovat rychle ;-) Zaplatíš letenky a 6 týdnů předem zbytek. Zaplacení letenek závisí, kdy si to zamluvíte. My třeba tam jedeme v listopadu a jak mi psal Walter, tak je bude chtít zaplatit do konce ledna. takže půl roku předem. Pokud si to budete zařizovat na poslední chvíli, je jasné, že to bude najednou ;-) Ptala jsem se Waltera na měsíce, které jsou vhodné na svatbu a napsal, že květen, září. V červnu nebude asi nic moc počasí. To si pak ale řeknete. Noo, slib oni vyžadují. Správně se říká AJ, ale já požádám o říkání slibu v ČJ, ať si rozumíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem právě taky v práci... doufám, že to zařídíme co nejdřív... už to chci mít potvrzené. Děkuji
Odpovědět
Napsala jsi mu? Připomeň se :-D Já to chápu, taky to chci mít zařízené. Budeš si pak víc jistá a co se týče nakupování atd. Nejistota je děsná. S tím počasím si raději poraď. On tam jezdí, takže ví. jsme pracantky k nezaplacení, co? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, pracantky :-D Já mu o přestávce napíšu a domluvím se s ním a uvidíme, kdyžtak to budeme muset posunout :-(
Odpovědět
v květnu končí jejich léto, tudíž je vyhřáté moře. naopak v září/říjnu léto teprve začíná a moře je studenější. na východní straně ostrova fouká vítr víc než na západní. nejhezčí příroda je na jihozápadě. ale to máte určitě načtený:-)
Odpovědět
evaamy a juhovýchod?
Odpovědět
to už nevím.. do kterého hotelu jedete? my do Les Pavillons, jedním z důvodů je právě to, že je na dobrém místě.
Odpovědět
aj my sme chceli ten hotel, ale je dosť drahý. tak ideme do shandrani
Odpovědět
v září tam holky byly a počasí super. Asi je to i o náhodě. Uvidíme...stejně nic nenaděláš :-D eva: musím mrknou, kde leží Shandrani. Ani nevím :-D
Odpovědět
Tak Shandrani je na jihovýchodě 8-)
Odpovědět
teda jihovýhodě 8-)
Odpovědět
vidíte,jak magořím? :-D
Odpovědět
Holky, nechala jsem si nacenit i Dinarobin. Je taky moc krásnej. Tak uvidím, kdy odepíše a hlavně cenu :-o
Odpovědět
ten bude drahší a neviem či tam poskytujú all inclusive. tak daj vedieť potom
Odpovědět
tak majú aj all inclusive, ale keď kliknem na stránku bluemarlin, tak cena je za plnú penziu, takže za all inclusive bude asi dobrá pálka.
Odpovědět
vladenas: no uvidím...přitom když jsem si najela na jiné stránky, tak píšou, že mají jen AI, tak ti nevím. Nooo, pak dám vědět, co napsal.
Odpovědět
aj svadby v raji tam majú tuším len pol a plnú penziu, tak som zvedavá
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom chtěli do Le Mauricia koncem května / začátkem června, takže si myslím, že to počasí nebude zas tak špatné, uvidíme.
Odpovědět
rawenna, tak na mauriciu cez leto prší skoro každý deň a keď je tam zima, tak tam toľko neprší a teploty okolo 30 stupňov určite nebudú zlé.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mauritius-weather.net/temp...
Odpovědět
Já si myslím, že to nebude špatný v květnu ani v září. A když bude pršet, tak bude pršet štěstí :-D Budeme to muset brát optimisticky ;-) I tak to tam bude nádherný.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?