Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
My chodili z pokoje rovnou v plavkách, k baru také v plavkách a na oběd jsem na plavky hodila jen tuniku a nikdo s tím problém neměl.
Odpovědět
Holky no koukám že budu muset rozšířit šatník:):) A nebo si mám koupit pareo na ovázání? Ta tunika je asi lepší že? Ještě nějaké letní šatky nemám. Pak noční košilku, to bude věcí:)
Odpovědět
@lucil07 Já tuniku ani pareo nevezla. Tuniku jsem dostala jako dáreček od Eliho a pareo od hotelu :-)
Odpovědět
@lenule26 Tak to je dobré, to byly super dárečky.
Odpovědět
@lucil07 Tím jsem Ti jen chtěla říci, že pareo určitě dostaneš ve Victorii ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, asi budu mít blbé otázky, no jako vždy :-) ALe jak řešíte hudbu na obřad, zatancujete si i první novomanželský nebo to vůbec neřešíte a co korunka? Asi blbost co
Odpovědět
@lenule26 Díky to by mě potěšilo. Jani my asi tancovat nebudem a korunků nebudu mít-chci jen kytku do vlasů-když už je to na pláži.
Odpovědět
Lucil chtěla jsem korunku, ale dnes ráno jak jsem ležela v posteli, tak jsem přemýšlela jestli to není blbý a jestli nebude lepší spíš kytka v rozpuštěných vlasech. ROk jsem nebyla u holiče a prý ani nesmím, už mám vlasy do pasu a vlasy vlnitý. Tak přemýšlím jestli nebýt " přírodní " :-) Chtěla jsem i závoj, ale když by byly ty kytky, tak taky blbost. Hodím sem fotku se šatama, jestli se hodí na ostrov. Já nemůžu mít antický styl :-(
Odpovědět
přítel by měl černou košili a bílé kalhoty
Odpovědět
Šaty jsou to krásné-jen bych řekla že do nich musí být štíhlý pas aby to vyniklo. Já právě např takové šaty mít nemůžu-proto antiku abych zakryla pupek :-D :-D
Odpovědět
Jinak mám ted krátké mikádo a doufám že mit to do dovči aspn trošku doroste:)
Odpovědět
lucil já mám nekonfekční velikost právě kvúli pasu, mám ho užší než bych ho správně měla mít, jsem jak přesípací hodiny, jinak tyhle šaty jsou právě pro ty plnější postavy, mají je ve velikosti 44-46. Ten černý pás má opticky zeštíhlovat. Ukážu ti fotku v šatech co jsem zkoušela loni
Odpovědět
Článek se načítá
@lenule26 To je super, to bylo od nich fakt milé :-) Jsem ráda, že se v tom dá normálně chodit :-)
Odpovědět
@janek83 Téda tak to Ti za rok vlásky krásně dorostly, já mám vlnitý, vloni mě kadeřník pěkně trapně ufikl vrchní vlasy od poloviny, prý aby byly zdravější a rostly a za ten rok mě vůbec nepoporostly ]-(
Odpovědět
@nora.z Tak supeeer :-) koukám, že jste byli v Cannonieru, taky tam jedem ;-) Fotečky máte nádherný :-)
Odpovědět
@janek83 To já mám právě opačný problém protože zase žádný pas nemám ]-( No a krátkých vlasů si ted užívám protože jsem dlouho nosila hodně dlouhé a bylo to takové o ničem a beze změny tak ted asi 7 let chodím každý rok na jiný účes. Ale je pravda že ikdyž jsme měla ty dlouhé vždycky jsem si je nechala tak o těch 10-20cm zkrátit aby byly hezké a zdravé.
Odpovědět
@petik83 jj, loni v květnu jsem byla naposled si je nechat prostříhat a trochu zkrátit a od tý doby nic. Já je mám taky vlnitý, ale občas si je žehlím, to mě loni navnadila kadeřnice, do tý doby jsem to neznala :-p Jinak se ani nebarvím, jsem zrzka od přírody. @lucil07 co myslíš, půjdou na ten můj pas ty s tím černým, nebo mám si radši vzít ty loňský co jsem zkoušela?
Odpovědět
@janek83 Já myslím že by šly když máš pas. Jen přemýšlím jestli v nich nebude na pláži vedro jestli mají spodničku nebo kruhy. K holiči ted taky nejdu, aby to trochu dorostlo a i nabarvit se nechám až před odletem.
Odpovědět
My se ted dívali na dokument o MAuriciu a překvapilo nás že ostrov nevypadá jako typický tropický a přítel se pořád obává, že bude zataženo, věětšina fotek a videí co viděl-tak tam byly mraky :-D No sama jsem zvědavá jaké nám vyjde počasí 8-)
Odpovědět
@lucil07 jj, oboje šaty jsou se spodnicí s kruhy. Já se barvit nebudu, to bych asi nikam neodletěla, bych byla mrtvá jen co bych přišla od holiče :-)) No já to přepla a ono to zrovna skončilo, jsem byla pěkně naštvaná. Tohle vědět tak na to koukám
Odpovědět
@lucil07 taky jsme se dívali a přítel mi říkal přesně to samé. Že tam je pořád zataženo, vůbec nesvítí a že přijedeme domů jako sejři :-D a hlavně doufáme že tam fakt nebude pršet :-(
Odpovědět
@janek83 17.2. to opakují od 16:00 ;-)
Odpovědět
@petik83 fakt? tak dík, to si musím někam napsat. Holky, to jako je tam fakt pořád zataženo? Jsem viděla fotky kde je sluníčko :-(
Odpovědět
@petik83 a ja vy to řešíte s hudbou? budete mít první nov. tanec? Já vůbec nevím jak to udělat, co udělat, co si vzít. Ach jo, připadám si jako totální trdlo
Odpovědět
No podle fotek co tak hledám na entu je tam často pod mrakem. Snad nám aspon na svatbu bude svíti sluníčko když jedem takovou dálku a chceme se vzít na pláži 8-) jani my si vypálíme pár romantických písniček na CD ale tancovat asi nebudem.
Odpovědět
já právě taky přemýšlím něco vypálit asi k obřadu, ale chtěla jsem i ten první tanec, což mě bude asi mrzet, ale zase mi přijde trapný tam někde na pláži ploužit se. Já nevím, jsem fakt hrozná
Odpovědět
jinak holky, myslíte si, že kdybych otěhotněla před mauriciem, že by to byl pak risk tam letět?
Odpovědět
@janek83 taky si vybereme pár písní na CD, aby to dalo tak na 30 minut. My tancovat nebudem, přítel neumí :-D a já tančim strašně nerada, ale pokud budete chtít,. tak si určitě zatančete, náhodou by to bylo hezký, takový romantický :-) a i hezký na foto :-) a kdy máte termín?
Odpovědět
@petik83 myslíš že by to nebylo trapné? Miluji píseň Halellujah od A. Burke. A já hrozně ráda tančím. Jinak přemýšlíme buď o dubnu nebo o prázdninách, ještě uvidíme jak to vyjde
Odpovědět
@petik83 Taky to pčoasí sledujeme s napětím. Jani myslím že je každého věc co si pustí a co si obleče na sebe.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?